# #

2017 Klan Turnuvası Şampiyonu Borussia Dortmund
Anasayfa > Haberler

 

Türkiye’nin en sevilen efsane MMORPG Knight Online’da 17 Eylül itibarıyla bir turnuva daha geride kaldı. Çevrimiçi olarak gerçekleştirilen ve klanların 50’şer oyuncu ile mücadele ettiği 2017 Knight Online Klan Turnuvası’nda ŞampiyonBorussia Dortmundklanı oldu! Turnuva finalinde gösterdiği müthiş performansla şampiyonluğa ulaşanBorussia Dortmund klanı7.000 TL değerindeki 160.000 Npoint ödülünün de sahibi oldu.

                Turnuvada 10 Eylül tarihinde gerçekleşen grup aşaması mücadeleleri sonunda 17 Eylül’deki finallere katılmaya hak kazanan klanlar şampiyonluk yolundaki mücadelelerine Çeyrek Final’dendevam ettiler. Seyir zevki yüksek mücadelelere tanıklık ettiğimiz Çeyrek Final’in ardından, oyuncular tarafındanturnuvanın favorileri olarak gösterilen 4 takım da Yarı Final’e kaldı.

             

             Turnuvanın Yarı Final’indeBorussia Dortmund klanıWantedsklanı ile, ProGamersklanı daNationalitysklanı ile eşleşti. Klan Turnuvası tecrübesi olarak birbirlerine yakın olan bu klanlar arasındaki mücadeleler de oldukça heyecanlıydı. Büyük çekişmeye sahne olan Yarı Final maçları sonunda rakibini 292 – 223 yenen Borussia Dortmund ile 301 – 182 yenen NationalitysklanlarıFinal’de mücadele etme hakkı kazandılar.

 

             2017’nin ilk klan turnuvası şampiyonunu belirleyecek olan Final karşılaşmasınınilk dakikalarındaNationalitysklanının yaptığı hataları iyi değerlendiren Borussia Dortmund klanırakibine üstünlük kurdu. Maç esnasında Nationalitysklanı bu üstünlüğü kırmak için büyük çaba sarfetse de Borussia Dortmundklanı rakibinin skoru dengelemesine izin vermedi. 45 dakika boyunca devam eden mücadelenin sonlarında ise Borussia Dortmund klanı skor farkını açtı ve 1093 – 402’lik skor ile 2017 Knight Online Klan Turnuvası şampiyonluğuna ulaştı.

 

Knight Online Klan Turnuvası'nda ilk 3’e giren klanlar ve kazandıkları ödüller ise;

 

1)      Borussia Dortmund – 160.000 Npoint

2)      Nationalitys – 80.000 Npoint

3)      Wanteds – 40.000 Npoint

 

2017 Knight Online Klan Turnuvası Şampiyonu Borussia Dortmund’u tebrik ediyoruz.

 

Turnuvanın ardından Knight Online yönetim ekibi tarafından yapılan açıklamada 2017 yılı içerisinde Knight Online için yeni bir turnuva daha görebileceğimiz belirtildi. Her ne kadar kesin bir bilgi olmasa da bu haber bile Knight Online oyuncularını oldukça heyecanlandıracaktır.

 

Knight Online Klan Turnuvası hakkındaki tüm detaylara oyunun resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem