# #

2017 Knight Online Klan Turnuvası Başlıyor!
Anasayfa > Haberler

 
 
Ülkemizde MMORPG severlere turnuva ve E-spor alışkanlığı kazandıran, şu zamana kadar düzenlenen turnuvalar ile onbinlerce TL para ödülü dağıtan NTTGame ve efsane oyun Knight Online’dan yeni bir klan turnuvası haberi daha geldi. Toplamda16 Knight Online klanının turnuva şampiyonu olabilmek adına birbirleri ile kıyasıya mücadele edeceği 2017 Knight Online Klan Turnuvası’nın kayıtları 17 Temmuz’da başlıyor! Turnuvamücadeleleri ise 6 – 13 -20 Ağustos’ta!
 
Turnuva Finalleri 20 Ağustos’ta!
 
17 Temmuz – 23 Temmuz tarihleri arasında kayıtları devam edecek olan 2017 Knight Online klan turnuvasında kura çekimleri 31 Temmuz’da yapılacak vekurasonucunda seçilecek 16 klan 4’erli gruplaraayrılacak. Turnuvaya katılantüm klanlar 6 ve 13 Ağustos tarihlerinde gruplarındaki diğer klanlar ile 2’şer kez mücadele ederek turnuvanın grup aşamasını tamamlayacaklar. Grup aşaması sonunda ilk 2’ye kalan klanlar adlarını Çeyrek Finale yazdıracaklar. 20 Ağustos tarihinde yapılacak olan Çeyrek Final, Yarı Final ve Final mücadeleleri ile 2017 Knight Online Klan Turnuvasının şampiyonu belli olacak.
 
Knight Online GM Ekibi tarafından yapılan açıklamaya göre turnuva maçları NTT Game Resmi Twitch.tv adresinden tüm oyun severlere canlı olarak aktarılacak. Yayınlar sırasında yapılacak etkinlikler ile de binlerce Npoints ve Knight Cash ödüllerinin dağıtılacağı belirtildi.
Şu an için turnuvanın ödülleri hakkında Knight Online GM ekibi tarafından resmi bir açıklama gelmiş değil. Fakat önümüzdeki günlerde ödüller hakkında da bir açıklama yapılacağı belirtildi. Geçtiğimiz dönemdeki Knight Online turnuvalarında dağıtılan ödüllere baktığımızda bu turnuvanın da ödülünün fazlasıyla tatmin edici olacağından şüphemiz yok.
 
2017 Knight Online Klan turnuvası hakkında detaylı bilgi almak için oyunun resmi forumunda yer alan konuya göz atabilirsiniz. Konuya ulaşmak için buraya tıklayın.
 
Oyunun yayıncısı olan NTT Game’inMMORPG oyunu Knight Online için düzenlediği turnuva organizasyonlarına baktığımızda bu konuda oldukça başarılı olduğunu söylemek mümkün. Gerek Yapı Endüstri Merkezi ve GameX Fuarı’nda düzenlediği online turnuvalar ile, gerek ise internet üzerinden gerçekleştirdiği offline turnuvalar ile oyuncularının beklentilerini fazlasıyla karşılamış durumda. İlerleyen dönemlerde de aynı başarıyı kendilerinden bekliyoruz.
 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem