# #

CrossFire Online indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

CrossFire Online

 

CrossFire Online, Counter Strike benzeri bir FPS oyundur. Çevrim içi oynanabilen bu oyunla birlikte tamamen online ve gerçek oyunculara karşı oynayacaksınız. MMOFPS türündeki oyunlarına benzer ama aynı yapıda değil.

 

Grafiksel açıdan baktığımızda iyi bir seviyede olduğunu söyleyebiliriz. Silahların ve karakterlerin detayları en ince ayrıntısına kadar fark edilebiliyor. Oynanabilirlik bakımından diğer MMOFPS oyunlarıyla aynı. Hiçbir değişiklik yok.

 

Oyunda geliştirilen yeni ses efekti dalgası ile gerçekçi bir savaş ortamı oluşabiliyor. İnsanları havaya sokan silah ses efektleri, yürüme, koşma sesi efektlerinin düzeyi diğer oyunların bir hayli üstünde.

 

Oyunda bulunan mod ve haritaların çeşidinin fazla olması, oyuna bağımlı olmamızı sağlıyor. Geliştirilen yeni modlar oyunun zevkini 2 kat arttırıyor. Her modun ve haritanın farklı bir hikayesi bulunuyor. Bu hikayeleri okuyrak oyunu daha da zevkli bir hale getirebilirsiniz.

 

Search & Destory: Bul ve yok et mantığıyla çalışan bir moddur. Düşmanın kurduğu bombaları imha etmemiz gereken veya bomba kurmamız gereken, her oyunda bulunan klasik mod. 7 farklı haritadan oluşuyor. Oyunda Türkiye’nin geçtiği bölümde bulunmakta.

 

Ghost Mod: Bomba kurma ve imha etme modu ile aynı. Ancak küçük bir ayrıntı var; bombayı yerleştiren takımın oyuncuları hayalet. Görünmez olan adamları öldürmek için ayak seslerini dikkatlice incelemeniz gerekiyor. Oyunun en eğlenceli modu.

 

Oyundaki diğer modlar; Team Match, Elimination, Free for All ve Special. Bu modlar diğer oyunlarda bulunduğu için ayrıntı vermeyeceğim. Klasik oyun modlarının bulunması oyuna biraz zarar veriyor desek yanılmayız. Böyle gelişmiş bir oyunun bu kadar basit modlar ilerlemeye çalışması içler acısı.

 

Silah ve karakter ekipmanları oyuna başka bir hava katıyor. Çok fazla sayıda silah bulunması büyük bir artı.

 

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem