# #

DC Universe Online indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

DC Universe Online

 

MMORPG oyun türünde değerlendirmeye alınan DC Universe Online, çoğu rol yapma oyunun aksine farklı karakterleri ve oyun yapısı ile dikkat çekiyor. Universe denildiği zaman belki çoğunuzun aklına süper kahramanlar gelmiyordur. Ama çizgi film izlemeyi sevenler veya Süper Kahramanlar filmini izleyenler, bu oyunun karakterleri hakkında bir fikre sahip olabilir.

 

Bilim kurgu oyunu olan, iyi ve kötünün savaşı olarak da bilinen DC Universe, aksiyon ve rol yapma oyun türü arasında kalan sevimli ve acımasız bir oyundur.

 

Birbirinden farklı yüzlerce karakteri ile, sınırsız sayıda kombinasyon yapılabiliyor. Geliştirmeye açık olan bu oyun çoğu puanlama sitesinden 9 puandan fazla aldı. Klasik MMORPG oyunları gibi karakter geliştiriyoruz ama çok farklı şekilde.

 

Grafikleri günümüz teknolojisine ayak uydurmayı başarmış. Ses ve efektlerin muazzamlığı sizi süper kahramanlık havasına katıyor. Oynanabilirlik ve animasyon olarak da büyük başarılar elde etmiş, en azından benim düşüncem. Odun gibi giden insanlardan sıkıldıysanız bu oyun hayatınıza hareketlilik getirecek.

 

Esnek oyun yapısı sizin ne olduğunuza değil, başarınıza bakıyor. Yani isterseniz düşmanları seçebilirsiniz. Herkes iyi karakterleri seçerse, kimle savaşılacak değil mi?

 

PvE oyun yapısı ile destelenen oyunda isterseniz bilgisayar tarafından otomatik olarak yönetilen düşmanlara karşı savaşabilirsiniz. Ekibinize talimatlar vererek çeşitli savaş stratejileri geliştirebilirsiniz. PvE modunda siz kötü adamı seçmişseniz; şehre zarar verebilir, insanları soyabilirsiniz. Ama unutmayın kötünün olduğu yerde mutlaka iyi de vardır. Sizi durdurmalarına izin vermeyin.

 

Etrafta bulunan nesneleri kullanmak özgür olduğumuz bu oyunda, yerdeki çöp kutusunu düşmanın kafasında parçalayabiliriz. Bu imkanın verilmesi, oyuna bambaşka bir hava katıyor. Sırf bu özelliği için bile değer.

 

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem