# #

Eden Eternal indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

Eden Eternal

 

Eğlenceli grafiklere sahip olan bir MMORPG oyunu ile karşınızdayız. Oyunun adı Eden Eternal. Japon animeleri andıran detaylı ve kaliteli grafikler. Bu tarz anime oyunları değerlendirmeye alırsak bu oyun ilk beşe kesinlikle girer.

 

Karakter yapılandırması şu şekilde işliyor: Oyunda bulunana ana karakterlerden birini seçiyorsunuz. O karakter ile seviye atladıkça yeni karakterler açılıyor. O karakterlerde alt sınıflara ayrılıyor. Tıpkı bir piramit gibi veya ağacın dalları gibi…

 

Melee DPS: Hızlı mücadele etmeyi seven bir sınıftır. Yakın dövüş sanatlarında usta ve etkilidir. Karakterin zayıf yönü tahmin edebileceğiniz gibi uzak düşmandır. Kaçarak mücadele ederseniz bu karakteri kolaylıkla yenebilirsiniz.

 

Ranged DPS: Uzun menzilli silahlar kullanırlar. Hızlı ve çabukturlar. Hızlı ok atma becerisini geliştirdiğiniz anda ölüm makinesine dönüşebilir. Nişanı sizin almanız gerekmektedir.

 

Magic DPS: Tıpkı Ranged gibi uzun mesafelerde etkilidirler. Kendilerine sihirbaz adı verilir. Sihir güçleri ile rakip takım oyuncularını etkisiz hale getirirler. Boyları küçük ve yavaştır.

Healer DPS: Çoğu oyundaki şifacı bu oyunda bu şekilde isimlendirilmiştir. Kendisini ve takım arkadaşlarını iyileştirebilir, koruma sağlayabilir. Oyunda en az kullanılan karakterdir.

 

Defense DPS: Ağır zırhları sayesinde kendilerini korurlar. Canları çok yüksektir ve alınan hasarı en aza indirgerler. Tek kişinin bu karakteri etkisiz hale getirmesi neredeyse imkansızdır.

 

Gözlemlerime dayanarak söylüyorum; oyunun en güçlü karakteri Dragon Knight’lardır. 70 levele geldiğiniz zaman kilidi açılır. Hem saldırı, hem de savunma yönünden muazzam bir güce sahiptirler.

 

Oyundaki market sistemi çok fazla gelişememiş. Klasik MMORPG oyunlarında bulunan market, depo sistemini kullanıyorlar. Karakteri geliştirmek için açılan item shoplar bulunmaktadır.

 

Oyuna öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir. Aksi halde indirme işlemi aktif olmaz.

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem