# #

Jadde indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

Jadde Online

 

Türkiye’de piyasaya çıkan ilk online dans oyunu olan Jadde, hala zirvede. Büyük başarılara imza atan oyun sürekli geliştiriliyor. Gün geçtikçe popülerleşen Jadde, rakiplerine şans tanımıyor.

 

 

Müzik, dans ve eğlence kavramını oyun dünyasına başarılı bir şekilde aktaran, insanların güzel dostluklar kurmasını sağlayan Jadde, mücadele ve hırsın tavan yaptığı zevkli bir oyun. Çoğu dans oyununda bulunan ekipmanlar ve kıyafet çeşitliliği bu oyunda da bulunuyor.

 

Grafikleri yıllar önceki bir oyuna göre üst seviyede. Günümüz teknolojisinin biraz gerisinde kalsa da kötü sayılmaz. Sürekli güncellenen müzikleri ile slow, hareketli ve pop müzik türlerini en iyi yansıtan Jadde’de sıkılmanın kelime anlamını unutabilirsiniz.

 

Oynanabilirlik açısından diğer dans oyunlardan pek fazla bir farkı bulunmuyor. Zamanında basman gereken yön tuşları, dans becerini gösteriyor. Oyuna alıştığınız zaman çok basit olduğunu anlayacaksınız.

 

Kıyafet ve ekipman almak için danslarda büyük başarılar göstermeniz gerekiyor. İyi dans ederek diğer oyunculara üstünlük kurabilir, tanınmış bir dansçı olarak Jadde’de adınızı duyurabilirsiniz.

 

Jadde’nin dezavantajı olarak gördüğüm bir konu ise oyunda bulunan modların kısır olması. Hatta mod yok bile diyebiliriz. Buna bir çare bulamamaları sebebiyle oyundan soğudum.

 

Avantajı olarak çeşitli şakalardan, atışmalardan ve gerçekçi kavgalardan bahsedebiliriz. Ekipmanlarla diğer oyuncuları arkadaşlarının yanında küçük düşürebiliriz. Seviyenize bağlı olarak şaka yapma kabiliyetiniz de gelişiyor.

 

Oyuna zevk veren başka bir unsur ise etkinlik kartları. Üst düzey dansçıların sahip olduğu bu kartlar ile rekabetin fazla olduğu dans kapışmaları yapabilirsiniz. Fazladan puan kazanmak için geliştirilmiş bu kartlar, istediğiniz ekipmanı almanız verilmiş bir şans.

 

Jadde’de hile kullanımının fazla sayıda olduğunu söylemek istiyorum. Otomatik dans yazılımları ile haksız kazanç sağlayan kullanıcıların, yakalandığı takdirde direk oyundan ihraç edileceğini söylememe gerek yok sanırım.

 

Jadde Client İndir: http://download4.gameturk.com/Jadde.exe

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem