# #

Knight Online Oyun Grafikleri Yenilendi
Anasayfa > Haberler

 
 
Knight Online’da Grafik İyileştirme Çalışması Yayınlandı!
 
Türkiye’de MMORPG denince akla ilk gelen efsane oyunu Knight Online’dan oyuncularını şaşırtacak, bir o kadar da heyecanlandıracak bir haber var! 2002 senesinde hazırlanan ve 2004’ten beri Türkiye, Avrupa, Kuzey ve Latin Amerika’da aktif bir şekilde oynanan Knight Online, eklenen içerikler ile oyuncularını fazlasıyla tatmin etmeyi başarmış durumda. Fakat zaman içerisinde grafiksel olarak da çalışmalar yapılmasına rağmen günümüzün teknolojisi ile hazırlanan oyun grafiklerinin gerisinde kalıyordu. Oyuncularının grafiksel gelişim beklentilerinin farkında olan Knight Online yetkilileri yaptıkları açıklama ile bu beklentilerin 23 Mart itibarıyla karşılandığını duyurdu. Hazırlanan çalışma ile Knight Online’ın grafik yapılandırmasında iyileştirmeler yapıldığı ve oyunculara HD’ye yakın bir grafik kalitesi sunulduğu belirtildi.
 
Peki Grafiklerde Ne Gibi Etkiler Var?
 
23 Mart tarihinde yapılan grafik iyileştirme çalışmaları ile oyun içerisindeki ekipmanların, NPC’lerin ve genel yapısının çok daha kaliteli görünümlere sahip olduğu belirtiliyor. Bu konu ile ilgili Knight Online ekibi birkaç görsel paylaştı. Biz de sizlerle paylaşıyoruz.
 
 
 
 
Paylaşılan eski grafik ve yeni grafik görsellerinden çalışmanın oyun içerisindeki etkileri fazlasıyla belli oluyor. Özellikle yakından bakıldığında duvarlardaki okunamayan yazıların daha belirgin ve okunabilir, karakterler ve NPC ekipmanlarınının tasarımlarındaki ince detayların artık rahatlıkla görülebilir olduğunu söyleyebiliriz. Bu çalışmalar sonrasında Knight Online’ın baş şehri Moradon’a giriş yaptığınızda eskisinden çok daha farklı bir dünyaya adım attığınızı hissedeceğinizden şüphemiz yok. 
 
Knight Online ekibinin yaptığı açıklamada grafik iyileştirme çalışmalarının sürdürüleceğini, ilerleyen günlerde karakter beceri efektlerinde de iyileştirmeler yapılacağı belirtildi. Grafik çalışmalarının yanı sıra yeni içerikler için de çalışmaların devam ettiği, önümüzdeki dönemde oyuncuları birbirinden güzel haberlerin beklediği bilgisi paylaşıldı. 
 
Knight Online’ın ülkemizdeki yıllardır devam eden serüvenine baktığımızda oyunun, NTT Game’e geçtikten sonra altın çağını yaşadığını söylemek mümkün. Özellikle, Türkiye’de oynanan hemen hemen tüm online oyunlarda başı çeken sorunlar arasında yer alan 3. parti programların kullanımı ve illegaliteye karşı NTT Game ekibinin gerçekleştirdiği oyun içi, teknik ve hukuksal çabaların bu sorunları gözle görülür şekilde azalttığını, hatta Knight Online tarihinin en düşük seviyesine indirgediğini söyleyebiliriz. Bu ve benzeri tüm çalışmalar da Knight Online’ı tekrar en çok tercih edilen online oyunlar arasında görmemizi ve oyunun kullanıcı sayılarında rekorlar kırmasını sağladı.
 
Bu arada, Knight Online’a tekrar başlamak ve bu müthiş değişimleri kendiniz gözlemlemek isterseniz oyunun web sitesine buradan giriş yapabilirsiniz.
 
 
 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem