# # #

Knight Online Yeni Sunucular Akara ve Manes Geliyor
Anasayfa > Haberler

 

Knight Online’da 2 Yeni Sunucu Heyecanı!
 
Türkiye’nin efsane MMORPG’si Knight Online’dan heyecanla beklenen müjdeli haber sonunda geldi! Uzunca bir süredir Knight Online için açılması istenilen yeni sunucular bugün itibarıyla NTTGame tarafından duyuruldu. Eski efsaneler Akara ve Manes ile aynı ismi taşıyacak olan sunucular 19 Ocak Perşembe günü saat 17:00’da açılıyor. Hem de birçok yenilik ve birbirinden güzel etkinlikler ile…
 
19 Ocak Perşembe günü açılacak Akara ve Manes sunucularına özel olarak oyuncuların istekleri doğrultusunda birçok düzenleme yapıldı. Oyunun son dönemlerinde eklenen Under TheCastle, Krowaz, Bifrost, Draki’sTower ve Ronark Land Base gibi birçok haritaya erişim kapalı olacak ve bunlara ek olarak Dragon Box, Special Monster Staff ve DragonsScale gibi birçok eşya da oyun içi marketten kalkacak. Yeni sunucudaki düzenlemelerin yanı sıra NTT Game’in,kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğu OTP (One Time Password) koruması da yeni sunuculara girişlerde zorunlu kılınacak ve kullanıcıların hesap güvenliği sağlanmış olacak.
 
Ayrıca yapılan açıklamaya göre Knight Online ekibi Akara ve Manes sunucularının açılışına özel birbirinden güzel 5 farklı etkinlik hazırlamış. Knight Online logoluHoodie, Anahtarlık, Bardak ve binlerce Npoint ödülünün dağıtılacağı etkinlikler ile oyuncuların yeni sunucu heyecanınınhad safhaya çıkartılması bekleniyor. İşte bu ödüllerin dağıtılacağı yeni sunucu etkinlikleri;
 
-Zorlu 83 Seviye Maratonu
-Bireysel Sıralama Şampiyonları
-Takım Mücadelesi
-Kaleyi Fethet
-Canlı Yayın Şenlikleri
 
Son olarak belirtelim; Knight Online Premium sahibi kullanıcılar yeni sunucular açılmadan önce oyuna giriş yapıp, oynamak istedikleri karakteri açabilecek ve kullanmak istedikleri isimleri önceden belirleyebilecekler. Bu sürecin başlayacağı tarih ise 18 Ocak Çarşamba, saat 14:00!
 
Yeni sunucu hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 
Diğer tüm Knight Online sunucularında olduğu gibi AKARA ve MANES sunucusunda da ihtiyacınız olan Premium,Cash(npoint),Goldbar ve İtemlerinizi en uygun fiyatlarla Kopazar'dan satın alabilirsiniz.
 
Knight Online Akara Premium Satın almak için tıklayın
Knight Online Manes Premium Satın almak için tıklayın
 
Knight Online Akara Cash(Npoint) Satın almak için tıklayın
Knight Online Manes Cash(Npoint)  Satın almak için tıklayın
 
Akara Goldbar alış ve satış fiyatlarımızı görmek için tıklayın
Manes Goldbar alış ve satış fiyatlarımızı görmek için tıklayın
 
Akara İtemlerinizi satmak veya sitemizden item satın almak için tıklayın
Manes İtemlerinizi satmak veya sitemizden item satın almak için tıklayın
 
19 Ocak Perşembe günü saat 17:00’de açılacak olan Akara ve Manes sunucuları için yapılan düzenlemelere ve hazırlanan etkinliklere bakınca NTT Game ekibinin, oyuncuların özlemle beklediği eskiKnight Online heyecanını bu sunucularda yaşatmak istediği görülüyor.
 
Yeni sunucular AKARA ve MANES te oynayacak olan tüm oyunculara şimdiden başarılar dileriz...
 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Csgo Skin #Dota2 Skin