# #

KO GEMLERDEN DÜŞEN İTEMLER VE İHTİMALLERİ
Anasayfa > Makaleler

GEMLERDEN DÜŞEN İTEMLER VE İHTİMALLERİ

 

                Gemler arasında en alt seviyede olanı Black Gemdir.Bu gemden düzgün item çıkarabilmek oldukça zor.Black,Green,Blue bu 3 gemden en çok ihtimalle çıkan itemler blessed scroll değersiz kağıtlar ve shell parçaları en başta gelmekte.Shard,Raptor,Mirage,Iron bow gibi itemlerin çıkma ihtimali ise ortalama %0.9 seviyesinde.

                En değerli gem ise Silvery Gem,bu gemden blessed scroll gibi değersiz kağıt çöp item vs. çıkmıyor en kötü ihtimalle shell parçaları çıkarabiliyorsunuz.Silvery Gemde Shard,Raptor,Mirage,Iron bow gibi itemlerin çıkma ihtimali ise diğer gemlere oranla daha yüksek % 4.2 seviyelerinde 24 te 1 de diyebiliriz.Diğer değerli itemlerin hangi gemden ve kaç olasılıkla çıkma ihtimalini aşağıda sizinle paylaştık. Bol Şans..

 

 Black Gem

            Cold-Hearted Dagger - Spear of Murky Waters - Eagle's Eye - Oasis Staff - Scorching Staff - Chaotic Staff - Stone Splitter - Dread Shield  itemleri  2000 de 1 - 0.05 % ihtimalle çıkmakta.Minotaur's Earring - Cockatrice Earring - Lich King's Pride - Lillime's Enticement - Hero's Valor - Legionnaire Band - String of Skulls - Light Belt of Life - Sash of Sorrows - Judicious Belt itemleri 10000 de 1 -  0.01 % ihtimalle çıkmakta.

 Green Gem

         Cold-Hearted Dagger - Spear of Murky Waters - Eagle's Eye - Oasis Staff - Scorching Staff - Chaotic Staff - Stone Splitter - Dread Shield itemleri 1000 de 1 - 0.1 % ihtimalle çıkmakta.Minotaur's Earring - Cockatrice Earring - Lich King's Pride - Lillime's Enticement - Hero's Valor - Legionnaire Band - String of Skulls - Light Belt of Life - Sash of Sorrows - Judicious Belt itemleri 10000 de 1 -  0.01 % ihtimalle çıkmakta.

 Blue Gem

         Cold-Hearted Dagger - Spear of Murky Waters - Eagle's Eye - Oasis Staff - Scorching Staff - Chaotic Staff - Stone Splitter - Dread Shield itemleri 334 de 1 - 0.3 % ihtimalle çıkmakta.Minotaur's Earring - Cockatrice Earring - Lich King's Pride - Lillime's Enticement - Hero's Valor - Legionnaire Band - String of Skulls - Light Belt of Life - Sash of Sorrows - Judicious Belt itemleri 2000 de 1 - 0.05 % ihtimalle çıkmakta.

 Yellow Gem

         Cold-Hearted Dagger - Spear of Murky Waters - Eagle's Eye - Oasis Staff - Scorching Staff - Chaotic Staff - Stone Splitter - Dread Shield itemleri 200 de 1 - 0.5 % ihtimalle çıkmakta.Minotaur's Earring - Cockatrice Earring - Lich King's Pride - Lillime's Enticement - Hero's Valor - Legionnaire Band - String of Skulls - Light Belt of Life - Sash of Sorrows - Judicious Belt itemleri 2000 de 1 - 0.05 % ihtimalle çıkmakta.

 Red Gem

         Cold-Hearted Dagger - Spear of Murky Waters - Eagle's Eye - Oasis Staff - Scorching Staff - Chaotic Staff - Stone Splitter - Dread Shield itemleri  100 de 1 - 1 % ihtimalle çıkmakta.Minotaur's Earring - Cockatrice Earring - Lich King's Pride - Lillime's Enticement - Hero's Valor - Legionnaire Band - String of Skulls - Light Belt of Life - Sash of Sorrows - Judicious Belt itemleri 1000 de 1 - 0.1 %ihtimalle çıkmakta.

 Silvery Gem

         Cold-Hearted Dagger - Spear of Murky Waters - Eagle's Eye - Oasis Staff - Scorching Staff - Chaotic Staff - Stone Splitter - Dread Shield itemleri 67 de 1 - 1.5 % ihtimalle çıkmakta.Minotaur's Earring - Cockatrice Earring - Lich King's Pride - Lillime's Enticement - Hero's Valor - Legionnaire Band - String of Skulls - Light Belt of Life - Sash of Sorrows - Judicious Belt itemleri 500 de 1 - 0.2 % ihtimalle çıkmakta.

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem