# #

league of legends Ayıcık ve Küçük Kız [ Annie ]
Anasayfa > Makaleler

 

Ayıcık ve Küçük Kız

 

            İnsanlar online oyunları artık hayatın bir gereksinimi olarak görmüş eğlenmek ve stres atmak için bir numaralı ihtiyaç haline gelmiştir. Evlerine gelip bir kahve koyup online oynamanın verdiği zevki tartışmak bu oyunlara hakaret niteliği taşır. Online oyunlar arasında birinci sırada yer alan lol diye kısalttığımız bu oyun beşer kişilik gruplar halinde yapılan bir savaşı temsil etmektedir. Ortalama 40 ile 60 dakika süren bu savaşlara herkes eşit şartlarda başlamakta ve belli koridorlarda karşı karşıya gelmektedirler. Oyun içerisinde bulunun minyonlara son vuruş yaparak para kazanabilir ve aynı çizgideki oyuncudan daha fazla minyon katlederek daha fazla para kazanır, daha çok eşya satın alabilir ve koridorunuzda üstünlüğü sağlarsınız. League of legends Annie adlı karakter oyunda genellikle orta koridorda göreceğimiz yetenek gücü taşıyıcısıdır.

 

 

            Oyunda yetenek gücü taşıyıcısı, saldırı gücü taşıyıcısı, ormancı, destek şampiyonu ve üst koridorda genellikle tank bir şampiyon olur. Oyun içerisine farklı görevlere sahip olan bu şampiyonlar doğru bir oyun taktiği ile zaferi getirir. League of legends Annie isimli şampiyon vereceği ani hasar ile oyunda galibiyetin en büyük ortağıdır. Oyundaki en önemli özelliği çok sevdiği ayısıdır. En büyük yeteneği olan ayısı sayesinde karşı takımdaki oyunculara büyük hasar vermektedir. Ayrıca destek şampiyonu olaraktan sık sık maçlarda görebilmekteyiz. Yeteneklerinden 4 kere kullandığında kendisini rakibi etkisiz ve hareketsiz bırakacak güçte bir yetenek aktif olur. Bunun sayesinde yapacağı bir art arda yetenekleriyle ani hasar verebilir.

 

 

            Yetenek gücü taşıyıcıları oyun içinde büyük öneme sahip olup neredeyse oyundaki en büyük ani hasarı vererek oyun galibiyetlerde önemli rol oynamaktadırlar. Bu yüzden savaş esnasında duracağı yeri iyi bilmeli ve kendini iyi korumalardır. İlk olarak katledilirse büyük ihtimal o kavga kazanılamayacak ve bu tekrar ederse oyun kaybedilecektir. League of legends Annie alan hasarı ile karşı takımdaki bütün oyunculara aynı anda etki etmektedir. Ayrıca kendi için kullandığı kalkanı ile daha az hasar alarak saldırılardan kurtulabilmektedir. Oynaması çok zor değildir ve çok eğlencelidir. Oyuna yeni başlayanların ilk tercihleri arasında olup oyun içinde kullandığınız para ile düşük bir fiyata sahip olabilirsiniz.

 

 

 

league of legend Riot points satın al ve en ucuz rp yukle

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem