# #

legend online ucuz elmas nasil alınır ?
Anasayfa > Makaleler

 
 
LEGEND ONLİNE OYUNU İÇİN UCUZ ELMAS NASIL ALINIR?
 
 
 

               Facebook ile başlayan Legend Online macerası artık oyunun kendi sitesi üzerinde tüm hızıyla devam ediyor. Oasis game üzerinden oynanabilen hem strateji konusunda hem de karakter geliştirme konusunda oyuncularını tatmin eden özellikler sunan oyunun hatırı sayılır bir müdavim kitlesi oluşmuş durumda. Legend Online farklı kurgusu ve ilgi çekici karakterleri sayesinde, birbirinden uzakta yaşayan ve birbirini hiç tanımayan pek çok farklı kültürden insanı bir araya getiriyor. Son derede detaylı düşünülmüş grafiksel özellikleri oyunun cazibesini iki kat daha arttırıyor. Oyunu oynayabilmek için indirmeniz gerekmiyor, sadece tarayıcınızı kullanarak açtığınız pencerede oyunu rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. Savaşlardan ve görevlerden kazandığınız elmaslar ile de seviyenizi arttırıp dünyayı kurtarma mücadelenizi sürdürüyorsunuz. Yarattığınız karakterin gücü level seviyeniz ile doğrudan alakalı. Bu gücün yanı sıra tarımsal gücünüzü kullanarak ürün yetiştirerek de güç sahibi olabiliyorsunuz. Yedi farklı türde askeri gücün bulunduğu legend online oyununda savaşlara katılmak karakterinizin gücüne güç katmanız için zorunlu olmakta.

 

Tabii olarak tüm online oyunlarda olduğu gibi mücadelenin karşı tarafında olan kişilere üstünlük sağlayıp yüksek levellere gelmek asıl amaç. Bu nedenle bunu kısa yoldan gerçekleştirmek için Legend online ucuz elmas satın almak gerekmekte. Gerçektende bu tür oyunlarda ilerleyebilmeniz için ya oynadığınız oyunun başından hiç kalkmayacaksınız ya da biraz paraya kıyıp Legend online elmas edineceksiniz.

 

Oyuna kendini kaptıran herkes gibi elmas bulmanın çeşitli yöntemleri mevcut. Legend online ucuz elmas satan pek çok web sitesinden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak güvenli bir alışveriş sitesi bulmanız kolay değil. Çünkü pek çok insan oyun siteleri için satılan parasal değeri olan elmas yakut ya da kupon türü şeyleri para ile satın almanın pek güvenli olmadığını düşünmekte. Bu nedenle farklı ödeme alternatifleri sunan internet sitelerini tercih etmek mantıklı bir seçenek olabilir.

 

Her şeyden önce dikkat etmeniz gereken şey elmas satın almak istediğiniz sitenin legend online tarafından onaylı ödeme kanallarının olup olmadığı. Tabi ki oyun içerisinde uzun zamandır faaliyet gösterip elmas zengini olmuş kişiler de size elmas satmak için kapınızı çalabilir. Arkadaşınız ya da birebir tanıdığınız bir kişi olmadığı sürece bu türden alışverişler onaylı online sitelerden daha ucuza mal olsa da risk içerdiğinden kesinlikle tavsiye edilmiyor. Çünkü kredi kartı bilgilerinizi internet ortamında tanımadığınız kişiler ile paylaşmanız son derece riskli. Bu nedenle onaylı siteleri tercih etmek daha mantıklı bir seçenek. Bu siteler içerisinde taksit seçenekleri sunanlarda yok değil. Taksit seçeneklerinin yanı sıra ödeme erteleme sistemi ile elmas satın alıp ödemenizi daha sonra da gerçekleştirebiliyorsunuz.. Ayrıca kredi kartı kullanmak istemiyorsanız, paypal gibi riski az olan ödeme seçeneklerini kullanmanız da mümkün.  

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem