# #

Planetside 2 indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

Planetside 2

 

Free to Play adı altında çıkan her oyunun, aslında belirli bir ücret karşılığında ek özelliklere izin veriyor. Devasa oyunlarla aynı şekilde işleyen bu sisteme dur diyebilecek oyun henüz çıkmadı. Planet side 2’de tıpkı diğer Free to Play oyunlar gibi bir miktar ücretle gelişmeyi hedefleyen oyunlardan birisidir.

 

Gerçek zamanlı oynama imkanı sağlayan MMOFPS oyunların çoğu birbirine benziyor hatta bazılarının sadece ismi farklı. Durum böyle olunca insanların FPS oyun türüne bakış açısı değişiyor. Son zamanlarda başarılı oyunlar görsek te insanlar bu oyun kategorisinden hızla uzaklaşmaya başladı.

 

MMOFPS bir oyun olan Planetside 2, 2012 yılında piyasaya sürüldü ve sadece İngilizce dil seçeneği desteğini veriyor. MMOFPS oyunlarına farklı bir soluk getirmeyi planlayan Planetside 2, gerçek anlamıyla “Free to Play” bir oyundur. Oyunda para alabileceğiniz itemler bulunuyor ama bu itemleri oyunda para kazanarak da alabilirsiniz. Yani özel bir silahı almak için gerçek para vermeye gerek yok, emek vererek de alabilirsiniz. Bu yönüyle piyasaya muhteşem giriş yapan Planetside 2’nin güzellikleri bununla sınırlı değil.

 

Yaklaşık 800 yıl sonra yaşanacak olayları ele alan Planetside 2, uzay atmosferinin inceliğini çok iyi bir şekilde ifade etmiş. Gelişmiş grafikleri birçok oyuna göre üst düzey bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Silahlardaki ses efektleri uzay teknolojisinin ciddiyetini ortaya çıkarıyor. Son zamanlarda oynadığım en iyi MMOFPS oyun olduğunu söylemek istiyorum. Oyun gerçekten denemeye değer. Karakterler, araçlar, takım savaşları…

 

Oyunda bulunan oyun modları ile savaşın doruklarına ulaşabilirsiniz. Takım savaşlarında geliştirmeniz gereken bir strateji var. Eğer liderlik vasfınız varsa takımınızdaki oyunculara öncülük edebilirsiniz. Birlikten kuvvet doğar atasözü burada büyük anlam ifade ediyor.

 

Oyuncuların kullanabilmesine izin verilen arabalar, uzay gemiler, uzay motorları gibi kapsamlı ve gelişmiş araçlara sahip olan Planetside 2, kale savaşları ile de desteklenerek tamamen fonksiyonel bir hal almış.

 

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem