# #

Pubg Lite Yayınlandı
Anasayfa > Haberler

 
Düşük Sistemli Bilgisayarlar İçin Ücretsiz PUBG LITE Yayınlandı!
 
Pubg Lite aynı PUBG'nin normal versiyonunda olduğu gibi antreman modu, solo modu, squad modu ve solo squad olarak 4 farklı modda yayınlandı. Normal PUBG'de en çok oynanan ve iki kişilik takımların savaştığı duo modu ise PUBG Lite'da bulunmuyor. Ayrıca yine PUBG'nin normal versiyonunda olduğu gibi iki farklı kamera açısı türünde oynayabiliyoruz. 
 
Sezonlar
 
Yine normal sürüme benzer şekilde sezon özelliği de PUBG Lite'a eklenmiş. Bu şekilde belirli süreler içerisindeki istatistiklerinizi  takip edebileceksiniz ve başarınıza göre sıralamaya girebileceksiniz.
 
Haritalar
 
PUBG Lite versiyonunda normal sürüme göre haritalar hemen hemen aynı . Sadece en son çıkan Vikendi haritası PUBG Lite'a eklenmemiş
 
Haritalar
 
PUBG Lite haritaların kullanımında bazı avantajlar mevcut . Normal sürümde olmayan bazı özellikler PUBG Lite'da gözümüze çarpıyor. Örneğin PUBG'nin mobil sürümünde yer alan ateş edenlerin yönünü görebilme özelliği Lite sürüme de eklenmiş. Bu şekilde atışın nereden geldiğini kolaylıkla anlayabiliyorsunuz. Ayrıca aracınızı bıraktığınız yeri de harita üzerinde görebilirsiniz. Bununla birlikte işaretlediğiniz bir noktaya olan mesafenizi ve bir bombanın patlama süresini de görebilirsiniz.
 
Oyun İçi Ödüller ve Pass
 
Normal versiyonda  olduğu gibi Lite versiyonda da  Battle Points (BP) kazanma sistemi devam ediyor, ayrıca karakterin özelleştirilmesi için kullanılan Pass sistemi de  ücretsiz olarak PUBG Lite versiyonunda bulunuyor. Normal  Pass'ler ücretli ve ücretsiz olmaz üzere 2 ye ayrılıyor, ödemesini yaparak dahil olursanız ücretsiz olanlara göre daha gelişmiş ürünler kazanıyorsunuz.
 
Sesli İletişim
 
Sesli iletişim özelliği de tıpkı normal versiyonda  olduğu gibi bir kaç farklı seçenekle PUBG Lite versiyonuna da eklenmiş 
 
Halen PUBG'nin ülkemizde de erişime açılan ücretsiz sürümü PUBG Lite sürümünü hala indirmediyseniz, aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak  hesabınızı oluşturabilir ve oyunu indirebilirsiniz. 
 
Pubg Lite İndir
 
 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem