# #

S2 Son Silah indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

S2 Son Silah indir

 

MMOFPS oyunlarının mucidi olarak bilinen Joygame tarafından Türkçeleştirilen S2 Son Silah, oyunculara muhteşem çatışma atmosferini sunmayı hedefliyor. Kore yapımı olan oyunun tüm dünyada beğenilerek oynanması Joygame’in dikkatinden kaçmamış. Oyunun asıl adı Sudden Attack 2’dir.

 

Gelişmiş grafikleri ile son teknolojinin bize bir armağanı olan S2 Son Silah ile çete savaşları, sokak savaşları yapabiliriz. Modern çağı ele alan oyunun ses efektleri oyuna bambaşka bir atmosfer katıyor. Bir çok harita ve oyun modu bulunması, silah çeşitlerinin fazla olması oyunun neden bu kadar sevildiğini kanıtlar nitelikte.

 

Oyunda bulunan modları baktığımız zaman klasik MMOFPS oyununda bulunan modlardan hiçbir farkı yok. En azından bir farklı mod olmasını beklerdim açıkçası.

 

Ölüm Oyunu: Belirli bir sürede karşı takımın oyuncusunu hedef sayı kadar öldürmek. Öldüğünüzde 6 saniye içinde yeniden doğarsınız.

 

Raund Maç: Her raund da bir kere doğma hakkınız bulunan oyun modu. Amaç rakip takımı ortadan kaldırmak.

 

Mücadele: Kısaca bayrak savaşı diyebilir. Rakip takımın bayrağını çalıp bölgenize götürmeniz gerekir. Tek raund dan oluşur.

 

Yok Etme: Rakip takımın hedeflerini bomba aracılığı ile patlatmanız gerekiyor. Diğer takımda bomba kurmanız engeller veya imha etmeye çalışır.

 

Oyunun tamamen Türkçe olması her zaman iyi olmayabilir. Örnek verecek olursak radyo seslendirmeleri yapılırken samimi bir yaklaşım kullanılmış. Ama bu yaklaşım oyunun bütün atmosferini mahvetmiş diyebiliriz. Bir komut verdiğinizde takım arkadaşının “Eyvallah” demesi çok garip, bir o kadar da itici geliyor.

 

Bunun dışında ekipman ve silah çeşitleri oyununun kalitesini gözler önüne seriyor. Silahlar tasarlanırken muazzam bir gerçekçilik katılmış. Oyuna genel anlamda bakacak olursak Point Blank, kopyası diyebiliriz. Ama fazlası var eksiği yok.

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem