# #

İtem Satış Dolandırıcılığı Sahte SMS ler Hakkında Önemli
Anasayfa > Haberler

 

 

Son günlerde  sahte  smsler ile yapılan  item dolandırıcılığı hakkında item satışı yapan müşterilerimizi her zaman olduğu gibi tekrar uyarmak istiyoruz.

 
İTEM SATIŞ BİLGİLENDİRME MESAJLARI ARTIK 0850 550 47 57 NOLU TELEFONDAN SİZLERE ULAŞACAKTIR.KOPAZAR veya KOPAZAR.com OLARAK GÖNDERİLEN SMSLER BİZE AİT DEĞİLDİR.
 
 
İTEM SATIŞ BİLGİLENDİRME MESAJLARINDA TESLİMAT YERİ VEYA TESLİMAT NİCKİ YAZMAZ
 
İtemleriniz satılınca aldığınız bilgilendirme mesajlarında kesinlikle teslimat yapacağınız yer ve  karakter ismi belirtilmez. İteminiz satılınca yapmanız gereken tek şey sitemizdeki canlı destek hattımıza bağlanmak tır. İteminizi teslim edeceğiniz teslimat yeri ve teslimat nicki size canlı destek hattımızdan verilecektir. Bu şekilde şüpheli bir mesaj aldığınızda iteminizin gerçekten satılıp satılmadığını öğrenmek istiyorsanız sitemiz canlı destek hattından bilgi alabilir ya da üyeliğinize giriş yaparak eklediğim ilanlar bölümünden itemlerinizin satılıp satılmadığını görebilirsiniz.
 
 
FORUM SİTELERİNE YAZDIĞINIZ  İTEM SATIŞ İLANI İLE İLGİLİ DUYURULARA ASLA TELEFON NUMARASI BİLGİLERİNİZİ YAZMAYIN !!
 
Güvenliğiniz açısından sitemize verdiğiniz ilanlarda telefon numarası , email adresi gibi iletişim bilgilerinizi yazmanıza izin vermiyoruz. Aynı şekilde İtem satış ilanınız hakkında çeşitli forum sitelerine yazdığınız duyurulara telefon numarası gibi bilgilerinizi  asla yazmayın. Forum sitelerinde sizlerle iletişime geçmek isteyen kişilere telefon numaranızı vermeyin , dolandırıcılar bu yolla kendisini alıcı gibi tanıtarak telefon numaranızı öğrenmek isteyebilir.
 
 
 
KOPAZAR  İLE İLETİŞİME GEÇEBİLECEĞİNİZ TEK ADRES SİTEDEKİ CANLI DESTEK HATTIDIR !!
 
Sürekli tekrarladığımız uyarımızı tekrar yapmak istiyoruz. Bizlerle iletişime geçebileceğiniz tek adres sitemizdeki canlı destek hattımızdır. Bunun dışında kendisini oyun içinde , sosyal medya sitelerinde , forumlarda , sms lerde kendisini Kopazar yöneticisi , çalışanı , yetkilisi ... gibi tanıtmaya çalışan , sizlerden üyelik bilgilerinizi isteyen , telefon numaranızı isteyen , sipariş bilgilerinizi isteyen , itemlerinizi isteyen kişiler DOLANDIRICIDIR ASLA GÜVENMEYİN. Bu şekilde şüphelendiğiniz bir durum olduğu anda canlı destek hattımıza bağlanabilir konuyla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem