# #

Steam Black Friday İndirimleri Başladı
Anasayfa > Haberler

Büyük heyecanla beklenen Steam Black Friday indirimleri için nefesler tutuldu. Uygulanacak olan Steam Black Friday indirimleri ile binlerce oyun indirime girecek
 
Dünyanın en büyük çevrimiçi orjinal oyun satış platformu Steam, yaptığı indirimlerle oyuncuları kitliyor. İstediği oyunu satın almak isteyen oyuncuların yakından takip ettiği Steam indirimleri,  özel günlerde uygulanıyor. Oyuncuların da heyecanla beklediği Black Friday indirimi için artık nefesler tutuldu.
 
STEAM BLACK FRİDAY İNDİRİMİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?
 
Valve yapımcılığında tasarlanan dijital oyun dağıtımı ve satışı yapan Steam platformu, milyonlarca oyun satışı gerçekleştirdi. Oyun severlerin uğrak noktası olan ve indirim günlerinin heyecanla beklendiği Steam platformunda, belirli günlerde dünya genelinde indirimler uygulanmaktadır. Yılda 3-4 kere uygulanan Steam indirimlerini kaçırmak istemeyen oyuncular da bu günlerde toplu oyun alımı yapmak için para biriktirmektedir.
 
İnternet üzerinde sık sık "Steam Black Friday indirimi" aramasını yapan oyuncular, dünya genelinde binlerce markanın uyguladığı "Kara Cuma" indiriminin Steam'de ne zaman başlayacağını merak ediyor. Peki Steam Black Friday indirimleri ne zaman?
 
Binlerce oyunun barındığı ve satışının gerçekleştiği Steam platformunda Black Friday indirimlerinin 22 - 28 Kasım 2017 arası yapılacak. Steam Black Friday indirimleriyle birlikte binlerce oyuna indirim uygulanacak ve düşük fiyattan satılacak. Oyunlara uygulanan indirim oranları, oyunun popülerliğine ve fiyatına göre değişiklik gösterebilmektedir.
 
İndirimlerden faydalanmak için hemen steam cüzdan kodu satın almak için tıklayın

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem