# #

Steam cuzdan kodu almanın puf noktası
Anasayfa > Makaleler

 

 

ORJİNAL OYUN ALMANIN KOLAY YOLU; STEAM CÜZDAN KODU

 

Oyun meraklıları bilirler, orijinal olmayan oyunlar ucuzdur ancak içerik bakımından ya eksiktir, ya da en heyecanlı yerinde başınıza bela olacak şekilde tıkanır kalırlar. Bunun için yapılacak şey mümkün olduğunca orijinal oyundan vazgeçmemektir. Ancak aynı oyun meraklıları orijinal oyunların cüzdan yaktığınında farkındadırlar. Ayrıca bir oyunun orijinal olup olmadığı kusursuz korsanların kol gezdiği oyun piyasasında neredeyse imkansızdır. Bandroller taklit edilir, ambalajlar kopyalanır, internet siteleri bile taklit edilmektedir. Tüm bu negatif durumların önüne geçmek, bu içerikleri bünyesinde bulunduran web siteleri içerisinde öne çıkan steam’e üye olarak mümkün olabilir.

 

Steam dijital oyun ile ilgili olarak kurulmuş çok oyunculu, geniş tabanlı bir çeşit dijital dağıtım web sitesidir. Dijital oyunların aracısız ve dünya ölçeğinde geniş çapta dağıtımı için kurulmuştur. İçerisinde aksiyon oyunlarından tutunda bağımsız oyun yaratıcılarının eserlerine kadar pek çok şey barındırır. Basit bir oyun sitesi değildir, üyelerin kendilerine ait bağımsız topluluklar kurarak sosyal faaliyetlerde bulunabildiği bir paylaşım sitesidir aynı zamanda. Satın alınan oyunun herhangi bir terminalden bağlanıldığında oynanmasına imkan veren çok oyunculu platforma sahip olduğunu da özellikle belirtmek gerek. Ayrıca bunu tüm platformlar arası gerçekleştirmenize olanak tanır. Sistem faklılığı yüzünden oyundan soğutmaz. Bu dağıtım sistemi tamamen internet üzerinden yapılmaktadır. Yapılacak şey siteye üye olmak ve beğendiğiniz oyunu online olarak bilgisayarınıza indirmektir.

 

Bu site alışverişinizi güvenle yapabileceğiniz para yerine kullanabileceğiniz cüzdan kodu denilen basit bir sistem kullanır. Steam cüzdan kodu, dünyanın neresinde olursanız olun online olarak oluşturduğunuz Steam cüzdanınıza para eklemenin bir yöntemidir. Bu kodlar sayesinde hem cüzdanınıza bakiye ekleyebilir hem de online oyun sitelerinden oyun satın alabilirsiniz.

 

Steam cüzdan kodu alabilmek ve yetmiş beş milyondan fazla üyesi olan bu topluluğun size sunduğu Steam Cüzdan kodu alma kolaylıklarından faydalanmaya başlamanız için store.steampowered.com adresine girip öncelikle bir kullanıcı hesabı oluşturmanız yeterlidir. Steam küçük bir programdır ve bilgisayarınıza indirip kullanmaya başladığınızda kodlarınızı da kullanmaya başlayabilirsiniz. Üyelik işlemlerinin ardından steam dünyasının size sunduğu alternatiflerden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

 

Steam cüzdan kodlarını kredi kartı ödeme seçenekleriyle alabileceğiniz gibi, mobil ödeme seçeneği ile cep telefonunuza yüklediğiniz kredi ile de risksiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kodları satın alabileceğiniz güvenli pek çok farklı site de mevcut. Steam kodları ile binlerce oyun satın alabilirsiniz. Ayrıca Steam Cüzdan kodu alarak arkadaşlarınıza bu kodları hediye gönderebilirsiniz. Orijinal oyunlara zahmetsizce erişmenin keyfini çıkarırsınız.

 

Sevdiğiniz oyunlar ile ilgili yeni içerikler yaratarak oyununuzun daha da gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Farklı işletim sistemleri kullansanız bile pek çok steam özelliğinden faydalanabilirsiniz. Özel indirimler ve kullanıcıları yormayan otomatik güncelleme özellikleri de steam üyelerinin faydalandığı özellikler arasında yer almaktadır.  

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem