# #

Steam İndirimleri Başladı
Anasayfa > Haberler

 
Steam  dünyanın en büyük online satış platformu. Her yıl yapmış olduğu indirimler oyuncular tarafından merakla bekleniyor.2017 yılının son indirimleri olan cadılar bayramı,kış indirimi ve kara cuma indirim tarihleri belli oldu !
 
STEAM İNDİRİMLERİ NE ZAMAN ?
 
Steam bünyesinde barındırdıgı binlerce oyun ile dünyanın en büyük online satış platformu olmayı elinde tutuyor.Steam her indirim döneminde binlerce oyuna büyük oranda indirim yapıyor.Bu tarihte oyuncular istedikleri oyunu takip edip düşük fiyatlara sahip olabiliyorlar.Steam'ın indirimleri genelde dünya genelindeki resmi günlerde veya bazı dönemlerde yapılıyor. Yaz indirimleri, kış indirimleri, Black Friday indirimleri ve Cadılar Bayramı indirimleri gibi birçok özel indirim uygulayan Steam, oyuncuları oldukça memnun ediyor.
 
Steam Cadılar Bayramı indirimi 26 Ekim 2017 tarihinde başlayacak ve 1 Kasım 2017 tarihinde sona erecek ve Steam Black Friday indirimleri 22 Kasım 2017 tarihinde başlayacak ve 28 Kasım 2017 tarihinde sona erecek. Öte yandan kış indirimi tarihi ise 21 Aralık 2017 tarihinde başlayacak ve 4 Ocak 2018 tarihinde sona erecek.
 
Steam indirimlerinin aşağıdaki tarihlerde olması bekleniyor
 
26 Ekim - 1 Kasım 2017 arası Halloween indirimleri
22 - 28 Kasım 2017 arası Kara Cuma indirimleri
21 Aralık 2017 - 4 Ocak 2018 arası Kış indirimleri
 
GENEL OLARAK HANGİ OYUNLAR İNDİRİME GİRİCEK ?
 
Steam'in bünyesinde bulunan bütün oyunlar genel olarak indirime girecek tabi ki öte yandan oyunların popülerliğine göre indirimleri biraz daha fazla olacaktır.Yaklaşık yüzde 80'e varan indirimler olması bekleniyor.
 
Bu indirim oranlarıyla istediğiniz tüm oyunlara Kopazar'dan alacağınız Steam Cüzdan Kodları ile sahip olabilirsiniz.En ucuz fiyatlarla steam cüzdan kodu satın almak için tıklayın
 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem