# #

Truva online indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

Truva Online indir

 

 

Mayn Games tarafından geliştirilen Truva Online, Yunanistan – Truva savaşını ele alan mmorpg yani rol yapma oyunudur. Oyun tamamen Türkçe olması ve gerçekçi bir hikaye kullanılması ile dikkat çekiyor.

 

Oyunda 2 farklı ırk var; Yunanistan, Truva. Aslında ırk demek yanlış olur, ülke diyelim. Oyunda seçebileceğiniz tam dokuz sınıf bulunuyor. Bu dokuz sınıftan en belirgin ve dikkat çekenlerini inceleyelim. Bu sınıflardan üçü ana sınıf diğerleri ise level atladığımızda açılan gelişmiş sınıflar.

 

Savaşçı: Güçlü silah becerileriyle dikkat çeken sınıftır. Ağır silah ve zırhlarıyla düşmana çok fazla hasar verebilirler. Hareket hızları zırhın ağırlığı ile doğru orantılıdır. Yani çok yavaşlar. Mirmidon ve Barbar sınıfını kullanabilirler.

 

Avcı: Truva Online’ın en seri ve çok hasar veren sınıfıdır. Atış hızının yüksek olması rakiplerinden bir adım öne çıkartıyor. Çok hızlı hareket edebilirler. Tek dezavantajları savunmaları çok düşük. Geliştiklerinde Korucu ve Katil sınıfına girebilirler.

 

Büyücü: Çoğu oyunda “mage” adı verilen bu sınıf büyü becerileri ile dikkat çeker. Dostların canını, hücum ve savunma yeteneklerini attırabilme yeteneğine sahip tek sınıf. Aynı şekilde kendi yeteneklerini de geliştirebilir. Magus ve Pagan karakterlerine dönüşebilir.

 

Oyunda craft sistemi mevcut. Elimizdeki çeşitli itemleri kullanarak özel ekipmanlar oluşturabiliriz. Seviyemiz arttıkça, görevlerimizde değişiyor. Her görevin kendine göre bir zorluğu var. Oyunda 1v1 düellolar da yapabilme imkanımız var. Genel anlamda diğer mmorpg oyunlarına benzese de hikayesi sayesinde diğer oyunlardan sıyrılıyor.

 

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem