# #

Wolfteam indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

Wolfteam

 

Online FPS oyunlarının sayısının fazlalaşması bu sektörü canlandırdı. İnsanların FPS oyunlarına akın etmesi, bireysel becerilerin daha ön planda olduğundan kaynaklanıyor. Ve özellikle son yıllarda moda olan zombilerin en sık görüldüğü oyun modudur MMOFPS oyunlar.

 

Wolfteam’i kısaca anlatmak gerekirse, Counter Strike’ın bayağı bir gelişmişi. Hem grafiksel olarak hem de ekipman bakımından oldukça gelişmiş olan bu oyunda bir diğer özellik kurtların olması.

 

Gerçek anlamda güçlü kurtlardan bahsediyorum. Çok fazla kurt seçeneğine sahip olan Wolfteam, sürekli geliştirmeler getirerek kurtları güçlendiriyor. Bu oyunda insanlar ve kurtların acımasız savaşını ele alacağız.

İnsanlar, çok fazla güçlü olmamakla beraber silahla gezen küçük yaratıklardır. Farklı şekilde ve kılıkta bulunabilen bu yaratıklar her türlü silahı kullanabilme yeteneğine sahiptir.

 

Kurtlar, tamamen güce dayalı olan saldırıları ile dikkat çekerler. Duvarların üzerinden yürüyebilmesi, insanları etkilemiştir. 8-9 farklı özellikte olabilen bu yaratıklar oldukça tehlikelidir. Kurtların bazı önemli güçleri bulunmakta:

 

Buz Kurt: Hızlı ve ince olan bu kurt, düşmanlarına buz saldırısı yaparak dondurur. Donan düşmanlar ateş etmekte ve hareket etmekte güçlük çeker.

 

Gardiyan Kurt: İnanılmaz bir güce sahip olan bu kurt, 850 canla oyunun en fazla cana sahip olan yaratığıdır. Savunma yapabilme yeteneğine de sahip olan bu kutrun tek kusuru yavaş olmasıdır.

 

Zeki Kurt: Küçük ve kıvrak olan bu kurt oyunun en güçsüz yaratığıdır. Güçsüz olması sizi aldatmasın kullanmasını bilirsen en güçlü kurt olabilir.

 

Wolfteam’daki oyun modlarından bahsetmek gerekirse, klasik MMOFPS oyunları referans alınabilir. Bir iki mod dışında herhangi bir fark bulunmamakta. Geniş harita seçeneği de oyuna ayrı bir hava, ayrı bir atmosfer katıyor.

 

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem