Türkiye'nin oyun pazarı
 • Knight Server: Destan
 • Artı: +3
 • Dual mi? Tek mi?: Tek
 • Unique mi?: Evet
 • Reverse mi?: Hayır
 • Set mi?: Hayır
Çevrimdışı
 • Satıcı: AY*** ****AM
 • Başarılı Satış: 0
 • Başarısız Satış: 0
 • Görüntülenme: 79
 • ilan tarihi: 2021-06-16 22:35:06

Açıklama

12:00-03:00 arası hızlı teslimat. Alıcısına hayırlı olsun


Knight Online Item Nasıl Alınır?

Knight online item alış satış sistemi nasıl işlemektedir ?

 
KOPAZAR item alışverişlerinin güvenli bir ortamda yapılmasını sağlayarak item satışlarına aracılık eder.İtem satış sistemimizde alıcının veya satıcının dolandırılma ihtimali yoktur. Alıcı ödemesini Kopazar a yapar  ve itemini Kopazar dan teslim alır. Satıcı itemi Kopazar a teslim eder ve parasını Kopazar dan alır.Kopazar alıcı ve satıcı arasında köprü vazifesi görür. Böylece iki tarafında riski  "0"  a inmiş olur. 
 
 

Knight online itemleri nasıl satın alırım ?

Sitemizdeki knight online itemlerden birisini satın almanız için öncelikle ödeme yaparak bakiye yüklemeniz gerekmektedir.Bakiyenizi yükledikten sonra iteme sipariş verdiğiniz anda satıcının cep telefonuna iteminin satıldığı bilgisi sms olarak gönderilir.Satıcı canlı destek hattımızdan iletişime geçerek itemi bize teslim eder. Bu aşamalarda sizin bilgisayar başında beklemeniz GEREKMİYOR,  satın aldığınız item bize teslim edildiğinde cep telefonunuza iteminizin hazır olduğuna dair sms gönderilir ve siz de müsait olduğunuzda iteminizi canlı destek hattımıza bağlanarak teslim alabilirsiniz.
 
 

Knight online itemi ne kadar sürede teslim alırım ?


 
Sipariş verdiğiniz itemin satıcısına  1 saat içinde ulaşamazsak veya satıcıdan dönüş alamazsak sizin talebinize göre siparişinizi iptal edebilir veya satıcıya biraz daha süre tanıyabiliriz. Sipariş verdiğiniz item hakkında satıcıdan bilgi aldıysak satıcının itemi teslim etmek için min. 6 saat süresi vardır,bu süre sizin isteğinize göre uzatılabilir ve satıcıya daha fazla süre tanıyabiliriz.Bu süre zarfında sizin bilgisayar başında beklemeniz gerekmez. item hazır olunca  size bilgi sms yollayacagız  ve siz müsait olduğunuzda destek hattımıza bağlanarak  iteminizi bizden teslim alabileceksiniz.
 
İpucu : Her ilanda satıcının yapmış olduğu başarılı item satış sayısı ve  ortalama teslim süresi önceki satışları göz önünde bulundurularak eklediği ilanların altında görünmektedir.Bu bilgiler sipariş vereceğiniz itemi seçmekte size yardımcı olacaktır.
 
 

 

Knigh online itemi nasıl teslim alırım ?


 
Sipariş ettiğiniz Knight online  item bize teslim edildiğinde yani iteminiz hazır olduğunda size sms ile bilgi verilir.Sms sitede kayıtlı olan cep telefonunuza gönderilir.Bu sms i aldığınızda sitemizdeki canlı destek hattına bağlanmanız yeterlidir.İlgili arkadaşlar sizi yönlendirerek iteminizi teslim edecektir.
 

 

Knight online İtem siparişi verdim sürekli bilgisayar başında beklemem gerekiyor mu ?

 
Hayır gerekmiyor. İteminiz satıcı tarafından bize teslim edilince size sms ile bilgi verilir siz de müsait olduğunuz zaman sitemizden canlı destek hattımıza bağlanıp iteminizi teslim alabilirsiniz. 
 
 

Alacağım item illegal olabilirmi ? 


 
KOPAZAR sitemizde satılan itemlere legal veya illegal diye bir garanti vermez . İtemleri üyelerimiz sattığı için itemin öncesini sonrasını bilemeyiz. KOPAZAR sadece satıcıdan alıcıya item aktarımın güvenli bir ortamda gerçekleştirir.

Knight Online Item Nasıl Satılır?

Sitenizde Knight online item nasıl satarım / ilan eklerim ? 

 
Sitemizde item satmanız için ilan vermeniz gereklidir. Sitemize ilan vermek ÜCRETSİZDİR. Satışa eklediğiniz iteminiz satıldığı anda sitedeki kayıtlı telefon numaranıza gönderici "0850 259 11 66" olacak şekilde sms ile bilgi verilecektir.Satış bilgilendirme mesajını aldığınızda sitedeki canlı destek hattımıza bağlanıp iteminizi bize teslim etmeniz gerekmektedir.Size gelecek olan bilgi mesajında sadece iteminizin satıldığı bilgisi yazar bunun dışında teslimat yeri, teslimat nicki gibi bilgiler bulunmaz , bu bilgiler size canlı destek hattımıza bağlandığınızda verilir.Canlı destek hattımız dışında sizlerle iletişim kuracağımız herhangi bir iletişim kanalı bulunmamaktadır. Canlı destek hattımıza bağlandığınız zaman ilgili arkadaşlar size yardımcı olarak yönlendirecek ve itemi sizden teslim alacaklardır.İtemi bize teslim ettiğiniz anda paranız sitedeki üyeliğinize bakiye olarak yüklenecektir.Bu bakiye ile sitemizden alışveriş yapabilirsiniz dilerseniz banka hesabınıza nakit olarak alabilirsiniz.
 
 

Knight Online İtem satımak için ücret ödemem gerekiyor mu ? 

 

Hayır Sitemize Knight online item satış ilanı vermek ücretsizdir. Kopazar satış sonrasında satıcının itemi sattığı ücret üzerinden komisyon almaktadır ;  Bu komisyon ilanı eklerken sitemizden görülmektedir ve sadece satıcıdan kesilir alıcı herhangi bir komisyon ödemek durumunda değildir.
 

Knigh online İtemi sattıktan sonra paramı nasıl alırım ? 

 
İteminiz satıldıktan sonra itemi bize teslim ettğiniz anda sitedeki üyeliğinize paranız bakiye olarak yüklenir.Bu bakiyenizle isterseniz sitemizden alışveriş yapabilirsiniz isterseniz Nakit Çek bölününden nakit olarak banka hesabınıza alabilirsiniz.
 
 
ÖNEMLİ UYARILAR : 
 
* İteminiz satıldığı zaman bizimle iletişime geçeceğiniz tek adres sitemizdeki canlı destek hattımızdır. Bunun dışında telefon,skype,mail adresi gibi yollarla veya oyun içinden pm atarak  asla iletişime geçmeyin.İtemi teslim etmek için SADECE canlı destek hattımızı kullanın.
 
* İteminiz satıldığı zaman size gelen sms te gönderici 0850 259 11 66 olarak görünür bunun dışında farklı numaralardan gelen sms lere itibar etmeyin
 
*Sitemize verdiğiniz ilanlara kesinlikle iletişim bilgisi yazmayın ve ilan resmi eklerken pm niz görünmesin. Bu tür ilanlar onayımızdan geçmeyecek ve sitede yayınlanmayacaktır.
 
*Kendini kopazar yetkilisi gibi tanıtarak bizim adımıza sizden item almaya çalışan kişilere kesinlikle güvenmeyin.