Bakiye Bakiyem 0.00 TL
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Free Fire
FreeFire 125 Elmas Epin Code

Free Fire 100 + 25 Bonus Elmas

Türkiye ve Avrupa Sunucularında Geçerlidir
0 ⓚ 32.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
FreeFire 263 Elmas Epin Code

Free Fire 210 + 53 Bonus Elmas

Türkiye ve Avrupa Sunucularında Geçerlidir
0 ⓚ 64.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
Freefire 663 Elmas Epin Code

Free Fire 530 + 133 Bonus Elmas

Türkiye ve Avrupa Sunucularında Geçerlidir
0 ⓚ 160.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
Freefire 1350 Elmas Epin Code

Free Fire 1080 + 270 Bonus Elmas

Türkiye ve Avrupa Sunucularında Geçerlidir
0 ⓚ 320.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
Freefire 2750 Elmas Epin Code

Free Fire 2200 + 550 Bonus Elmas

Türkiye ve Avrupa Sunucularında Geçerlidir
0 ⓚ 640.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
110 Diamond Global

Free Fire 100 +10 Diamond Global

E-pin Code
0 ⓚ 34.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
231 Diamond Global

Free Fire 210 + 21 Diamond Global

E-pin Code
0 ⓚ 66.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
583 Diamond Global Free Fire 530 + 53 Diamond Global
E-pin Code
0 ⓚ 165.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
1188 Diamond Global

Free Fire 1080 + 108 Diamond Global

E-pin Code
0 ⓚ 330.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
Free Fire 2420 Diamond

Free Fire 2200 + 220 Diamond Global

E-pin Code
0 ⓚ 660.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 3

Free Fire

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Free Fire Hakkında

Free Fire (Ücretsiz Ateş)

Battle Royale tarzı bir oyun olan Free Fire Garena tarafından yayınlanmaktadır. Oyunun içinde bir market olup burada elmaslarla ürün alınabilmektedir. Free Fire ucuz elmas bu nedenle birçok kişi tarafından araştırılmaktadır.

Android ve IOS işletim sistemli cihazlar tarafından oynanabilen oyun içerisinde çok sayıda görünüm, pet olarak bilenen evcil hayvanlar, giysiler alınabilmektedir. Böylece oyun daha ilgi çekici ve eğlenceli olmaktadır.

Bunun için oyun içinde kullanılan elmaslar devreye girmektedir. Bunlar toplu şekilde daha fazla eşya, ürün almaya olanak tanımaktadır. Böylece karakter güçlendirmeleri de kısa sürede yapılabilmektedir. Ancak bunları biriktirmek oldukça zordur.

Bu açıdan size sunulan elmas satın alma, 7 gün 24 saat anında çözümler almanıza yardımcı olur. Böylece beklemeden daha güzel görünümlü karaktere sahip olabilirsiniz. Teslimat e-pin şeklinde olup, kolay bir şekilde aktif hale getirilebilmektedir.

Free Fire Elmas Nedir?

Battle Royale ve online oyunlarda çevrimiçi marketler bulunmaktadır. Bunlarda karakter güçlendirmeleri, alınabilecek silahlar, kıyafetler, evcil hayvanlar ve daha birçok şey yer almaktadır. Free Fire da bu şekildedir.

Oyunda hem altınlar hem de elmaslar vardır. Her el ve tamamlanan görev ardından bunlar elde edilebilir. Ancak elmaslar böyle değildir. Toplaması daha zor olduğu için genellikle satın almaktadır. Bunların harcanması Free Fire içinde bulunan markette yapılır.

Free Fire Elmas Ne İşe Yarar?

Garena elmas yükleme çok kısa sürede yüksek miktarda elmas almanızı sağlar. Bilindiği üzere altın toplamak oldukça zordur. Zira neredeyse her gün oyun oynamak, altın biriktirmek gerekir.

Ancak çok yavaş olduğu için arzulanan her şeyin anında alınmasına izin vermez. Dolayısıyla birçok kişi bir çözüm olarak elmas satın almayı kullanmaktadır. Böylece marketten tek seferde daha fazla eşya satın alınarak daha güzel, güçlü bir karakter elde edilebilmektedir.

Eğer oyuna fazla giremiyorsanız, elde ettiğiniz altınlar da çok düşük olacaktır. Dolayısıyla skor tablosu da istediğiniz gibi olmayabilir. Ancak elmas almak kısa sürede güçlenmenize yardım ettiği için çözüm sunmaktadır.

Böylece daha güçlü bir karakter elde edebilir, stratejinizi de buna uygun bir şekilde hazırlayarak skor tablosunda istediğiniz yere gelebilirsiniz.

Free Fire Elmas Fiyatları Ne Kadar?

Free Fire için sunulan elmaslar tek paket halinde sunulmamaktadır. Oyunculara birden fazla seçenek teklif edilmektedir. Böylece herkes kendine en iyi çözüm teklif edeni satın alabilmektedir. Bu bakımdan size 100 + bonus 50 elmastan, 2200 + 220 diamond global’e kadar farklı seçenekler sunulmaktadır.

Bunların hepsi uygun, ekonomik fiyatlara sahiptir. Elmaslar Türkiye ve Avrupa sunucularında geçerli olduğu için sorunsuz bir şekilde kullanmanız mümkündür. Hem Google Play, hem de App Store tarafından kullanılabilmektedir.

Dolayısıyla rahat ve güvenilir bir şekilde satın aldıktan sonra hesabınıza hemen girerek marketten istediklerinizi alabilirsiniz. 

Free Fire (Ücretsiz Ateş) Elmas Nasıl Alınır?

Her oyuncu oyunla geçirdiği zamanlardan daha fazla keyif almak ister. Oyun içi marketler, karakter güçlendirmeleri ve yeni skinler sunması sayesinde kişilere büyük bir avantaj getirmektedir. Dolayısıyla Free Fire oyna yapacaksanız, elmas satın almak daha fazla zevk almanıza yardımcı olacaktır. Bunun için aşağıda bulunan işlemleri takip ederseniz, kısa sürede bir sipariş oluşturabilirsiniz;

 1. Sitemizde bulunan kategoriler arasından Free Fire oyununa girin.
 2. Elmas paketlerini inceleyerek, almak istediğinizin yanındaki adet bölümünden kaç tane almak istediğinizi seçin.
 3. Satın al butonuna tıklayın.
 4. Siparişi onaylayın.
 5. Üyelik girişi yapın. Eğer üye değilseniz kısa sürede ücretsiz bir hesap oluşturabilirsiniz.
 6. Sizden talep edilen bilgileri girin.

Ardından tek yapmanız gereken, son kontrolleri yapmak ve doğruluğundan emin olduktan sonra siparişi oluşturmaktır. Vermiş olduğunuz hesaba kısa süre sonra tanımlama yapılacaktır.

Free Fire (Ücretsiz Ateş) Elmaslar İçinde Hangi Ödeme Yöntemleri Vardır?

İnternet üzerinden alışveriş yapmak isteyen kişiler her zaman birden fazla ödeme yöntemi tercih eder. Bu nedenle sitelerin de kendisine birden fazla seçenek sunmasını talep eder. Garena elmas yükleme yapmak istiyorsanız, isteğinize göre karar verebileceğiniz farklı seçenekler bulunmaktadır. Bunlardan bir kısmı şu şekildedir;

 1. Maestro
 2. MasterCard
 3. Visa
 4. GPay
 5. İninal
 6. Paymentwall
 7. ATM
 8. Havale
 9. EFT

Bu yöntemlerin hepsi 7 gün 24 saat sipariş kabul etmektedir. Size en kolay hangisi geliyorsa onu tercih edebilir, isteğinizi anında yollayabilirsiniz. Sitemiz sizden Havale ve EFT ücreti almamaktadır.

Free Fire (Ücretsiz Ateş) Canlı Destek Var Mı?

Canlı destek hatları online sistemler üzerinden alışveriş yapan kişilere büyük kolaylıklar sunmaktadır. Bu sayede soru sorabilir, yaşadığınız problemi dile getirebilirsiniz. Garena elmas yükleme için sitemiz sizlere sabah 09:00 ile gece 00:30 saatleri arasında aktif bir canlı destek sunmaktadır.

Bu hatta ulaşmak için tek yapmanız gereken sağ üst köşede bulunan canlı destek butonuna tıklamadır. Ardından da isim ve soy isminizi, mail adresinizi doldurmanız gerekir. Tüm bunlar ardından şimdi konuşmaya başlayın üzerine tıklamak yeterlidir.

Böylece çok kısa süre içerisinde uygun bir temsilci size ulaşacak, sorununuz hakkında size yardımcı olacaktır. Buna ek olarak iletişim sekmesinde bulabileceğiniz mail adresimizden de bize ulaşmanız mümkündür.

Free Fire Elmas Yükleme Güvenilir Mi?

Dijital sistemlerin geliştiği günümüzde birçok kişi tabii olarak online olarak yaptığı ürün ya da hizmet alışverişlerini daha güvenli bir şekilde yapmayı tercih etmektedir. Özellikle online oyunlar için bir ürün alınacağında hesaba zarar gelip gelmediği, ödeme yöntemlerinin güvenliği sıklıkla sorulmaktadır.

Garena elmas yükleme tamamen güvenilir bir işlemdir. Dolayısıyla yapılan işlemlerden dolayı hesabınız hiçbir şekilde zarar görmemektedir. Profesyonel ekiplerimiz siz bir sipariş oluşturduktan sonra kısa sürede hesabınıza tanımlamaktadır.

Bu bittikten sonra tek yapmanız gereken istediğiniz market ürünlerini satın almaktır. Sitemiz SSL sertifikasına sahip olup, tüm işlerini güvenli bir temele dayalı şekilde size sunmaktadır. Bu nedenle ödeme yaparken herhangi bir sorun olmaksızın aktif çözümler bulmanız mümkündür.

Free Fire (Ücretsiz Ateş) Nedir?

Free Fire Android ve iOS platformlarına sunulan bir Battle Royale oyunudur. 30 Eylül 2017 tarihinde beta sürümü çıkmış olup Third Person Shooter, aksiyon ve macera içerikli bir oyundur. 2019 tarihinde en çok indirilen mobil oyun olma başarısına ulaşmıştır.

Unity motoru kullanılarak oluşturulan oyun 111 Dots Studio tarafından geliştirilmiştir. Yayımcısı ise Garena’dır.

Free Fire (Ücretsiz Ateş) Bilgisayarda Oynanabilir Mi?

Her ne kadar mobil oyunlar gelişmiş olsa da bu durum telefon ekranlarının daha kısıtlı hareket etme, nişan alma ve ateş etme imkânı sunduğu gerçeğini değiştirmez. Ne kadar profesyonel olunursa olunsun akıllı telefonların daha kısıtlı olması, özellikle multiplayer oyunlarda alınan verimi düşürmektedir.

Bu nedenle Google Play Store gibi marketlerde olan ancak PC versiyonu olmayan oyunların bilgisayar üzerinden nasıl oynanabileceği büyük soru işaretleri oluşturur. Free Fire PC de kategoride en çok sorulan sorular arasına girmektedir.

Ancak oyun henüz bilgisayar sürümünü yayınlamıştır. Buna karşılık emülatör gibi seçeneklere başvurursanız, PC üzerinden mobil sürüme giriş yapmanız mümkün olur. Her ne kadar grafikleri değişmeyecek, iyileşme göstermeyecek olsa da diğer oyunculara karşı fare ve klavye sayesinde büyük bir avantaj elde etmenize yardımcı olur.

Free Fire Nasıl Oynanır?

Garena.com Free Fire cazibeli yapısı ve eşsiz atmosferi sayesinde her gün birçok yeni oyuncuyu kendisine çekmektedir. Dolayısıyla siz de oynamak istiyorsanız, tek yapmanız gereken kayıt olmaktır. Third Person Shooter tarzı online bir aksiyon-macera temalı Battle Royale oyunudur.

Oyunun arayüz kontrolleri oldukça basittir. Bu nedenle zorluk çekmeden kullanma fırsatı sunmaktadır. Bir oyun maksimum 50 kadar oyuncu kabul etmektedir. Her oyuncu başlangıç pozisyonlarını seçtikten sonra, istediği gibi silah ve malzeme toplamaya başlar.

Oyuna başlangıç Bir uçaktan atlama şeklindedir. Dolayısıyla haritaya stratejik bir giriş yapılabilir.  Oyunculara lâzım olan çeşitli nitelikte silahlar, el bombaları ve tıbbi ekipmanlar adanın herhangi bir yanında bulunabilmektedir.

Free Fire diğer Battle Royale oyunları ile benzer bir amaca sahiptir. Zira çevrili bir adada, en son ayakta kalan kişi olmanız gerekir. Ancak harita stabil değildir. Zaman içinde küçülmektedir. Dolayısıyla oyunculara sürekli daha dar alanlar sunarak, çatışmanın daha yoğun olmasını sağlar.  Oyunun farklı modları olup bunlara göre hayatta kalan son takım ya da son oyuncu olmanız gerekir.

Free Fire Hangi Karakterleri Nelerdir?

Free Fire diğer oyunlardan farklı olarak herkese standart oyuncuları sunmaz. Bunun aksine birden fazla özel kahramanı vardır. Her oyuncu bunlarda istediğini seçerek oyuna başlar. Her birinin sahip olduğu özellikler farklıdır. Bunlar genel hatları ile şöyledir;

 1. Thivia: Kurtarma hızı daha yüksektir.
 2. Dimitri: Can alma alanı oluşturabilir.
 3. D-bee: Hareket esnasında ateş ederse accuracy ve hareket hızı artmaktadır.
 4. Maro: Mesafe arttıkça hasarı yükselir.
 5. Xayne: Geçici olarak 80 can kazanır, hasarı artar. 10 saniye sürer.
 6. Skyler: Duvarlara zarar verebilen sonik dalgalara sahiptir.
 7. Shirou: 80 metre içinde hasar alırsa saldıran kişi işaretlenir. Yapılan ilk saldırı ilave zırh delme hasarı verir.
 8. Chrono: Düşmanlara zarar veren bir güç alanı oluşturur.
 9. Dasha: Düşmelerde aldığı hasar ve kurtarma süresi daha  hızlıdır.
 10. K: Maksimum HP 50 artar.
 11. Luqueta: Her kill maksimum HP’yi arttırır.
 12. Kell: koşma hızı yüksektir.
 13. Hayato: Can azalınca sahip olanı zırh delme koruması artar.

Free Fire tarafından sunulan tüm kahramanlar bunlarla da sınırlı değildir. Free fire oyna için tercih edebilecek onlarca karakter vardır. Bunların her birini inceleyebilir, size en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Free Fire Hangi Silahlara Sahiptir?

Free Fire oynatemelinde Survival tema yatar. Zira her bir oyuncu veya takım, diğerini yenmek ve kazanan olmak için mücadele vermektedir. Buna giden yolda tercih edilebilecek çok sayıda silah vardır. Bunların temel kategorileri şöyledir;

 1. Launcher
 2. LMG
 3. SMG
 4. Melee
 5. AR Silahları
 6. Pistol
 7. Shotgun
 8. Crossbow
 9. Sniper Rifle
 10. Atılabilir silahlar
 11. Marksman Rifle

Bunların her birinin altında onlarca silah vardır. Bunlar oyuna başlarken kişilerin elinde bulunmaz. Dolayısıyla arayarak bulunması gerekir. Free Fire oyna için tercih edilebilecek bazı silahlar şu şekildedir;

 1. USP-2
 2. M1917
 3. KORD
 4. MAG-7
 5. Scythe
 6. Vector
 7. Woodpecker
 8. Parafal
 9. AUG
 10. M82B
 11. Heatgun
 12. Hand Cannon
 13. Thompson
 14. M1887
 15. Machete
 16. Pan
 17. MP40
 18. KAR98K

Garena.com Free Fire içinde oyuncuların tercih edebileceği birçok silah vardır. Bunları oyuna başladıktan sonra bulabilir, daha başarılı bir oyun elde edebilirsiniz. Ancak silah kadar sahip olduğunuz karakterin özelliklerini doğru kullanmanın, güzel strateji kurmanın önemi de unutulmamalıdır. Garena elmas yükleme de alabileceğiniz güçlendirmeler ile daha verimli bir oyun sunacaktır.

Sitemizden uygun fiyata istediğiniz kadar alabilir, düşmanlarınıza karşı üstünlük kazanabilirsiniz.

Free Fire Ücretli Mi?

Günümüzde bulunan her oyun ücretsiz değildir. Dolayısıyla oyuncular bir oyunu indirmeye girişmeden önce ücret durumunu, eğer varsa ne kadar olduğunu merak etmektedir. Çünkü düşükse genellikle satın alınabilir olarak değerlendirilir.

Ancak Free Fire oyunu ücretli mi için endişelenmeniz gerekmez. Zira her oyuncuya ücretsiz şekilde sunulmaktadır.

Free Fire

Free Fire Elmas Nasıl Yüklenir

Kopazar'dan almış olduğunuz Free Fire Elmas yüklemek çok kolay, aşağıdaki adımları takip ederekn Free Fire Elmas yükleyebilirsiniz,

1- Öncelikle ggtopup.com adresine giriş yapınız.

2- Oyunlar arasında "Free Fire" seçiniz.

3- Çıkan pencereden "Oyuncu ID" seçeneğini seçiniz.

4- Oyuncu ID'nizi ilgili bölüme yazınız.

5- Çıkan sayfada, Kopazar'dan almış olduğunuz kodu ilgili kutucuğa giriniz ve "Onayla" butonuna tıklayınız.

Elmas hesabınıza güvenli şekilde yüklenmiştir, iyi oyunlar dileriz.

Canlı Destek