Güncel Bakiyem , TL
Bakiye Ekle

Başlık

Başlık

Başlık

Sepetinizde bazı ürünler bulunuyor. Hızlı alma işlemi için bu ürünler silinecek. Onaylıyor musunuz?

Kopazar, her gün binlerce oyuncunun alışveriş yaptığı bir oyun pazarıdır. Bu platform üzerinden, e-pin kodları, oyun parası, itemler, ön ödemeli kartlar, CD key'ler gibi oyunlarla ilgili ihtiyaç duyulan ürünleri güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.

Hizmete başladığımızdan beri oyun sektöründeki gelişmeleri yakından takip ediyor ve sizlerden gelen geri bildirimleri değerlendirerek sürekli olarak kendimizi yeniliyoruz. Hizmet verdiğimiz oyun kategorisine her gün yeni oyunlar ekleyerek ürün yelpazemizi genişletmekteyiz.
2023 yılı itibariyle milyonlarca oyuncuya ve bayi üyemize hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kopazar sadece oyuncuların oyunlarla ilgili ihtiyaçlarını karşılayabildiği bir web sitesi olmanın ötesinde, aynı zamanda oyuncuların kendi aralarında alışveriş yapabildiği ve oyunlardan gelir elde edebildiği bir platform haline gelmiştir. Onbinlerce item ve karakter satışına aracılık ettiğimiz item pazar alanımızı, üyelerimizden gelen tavsiyeler ve talepler doğrultusunda sürekli olarak geliştiriyoruz ve bu gelişime devam ediyoruz.

Hizmet vermeye başladığımız ilk günlerden itibaren üyelerimizin ihtiyaç duyduğu konularda Canlı Destek ekibimiz ve mail iletişim kanallarımız ile her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmeye özen gösterdik. Sanal ortamla sınırlı kalmayıp düzenlediğimiz turnuva ve etkinliklerle üyelerimizle yüz yüze görüşme fırsatı yakalayarak, onların öneri, şikayet ve ihtiyaçlarını dinleyerek yeniliklerimize yön verdik.

Oyun sektöründeki hızlı gelişimin farkındayız. Bu değişimleri takip ederek ve satış ağımıza yeni oyunlar ekleyerek, değerli üyelerimize kaliteli ve güvenli hizmet anlayışımızı ilk günkü gibi gelecek yıllardaki hizmet hayatımızda da devam ettireceğiz.

Kopazar, sadece oyun dünyasında değil, aynı zamanda oyun kültürünün genişlemesi ve çeşitlenmesi için yapılan etkinliklere de destek vermekten gurur duymaktadır. Türkiye'nin önde gelen etkinliklerinden biri olan Gaming İstanbul'da anasahne sponsoru olduk, 100 Bin TL'nin üzerinde hediye dağıttık, özellikle Türkiye'nin ilk Kadın Turnuvası gibi önemli organizasyonlara katkı sağladık ve bunun gibi etkinliklerde oyunculara destek verdik, vermeye devam ediyoruz.

Sponsorluklarımızı sadece destek amaçlı değil, oyuncularla doğrudan etkileşim kurabilmek, onların deneyimlerine katkı sağlamak ve onların gözünden oyunları anlamak için bir fırsat olarak görüyoruz. Oyuncularla iletişim kurmak, onların ihtiyaçlarını anlamak ve onlara en iyi deneyimi sunabilmek, Kopazar olarak bizim için büyük bir zevktir.

Oyun dünyası bizim için fazlasıyla önemlidir. Biz, oyuncuların her alanda desteklenmesini ve gelişmesini sağlamak adına çaba gösteriyoruz. Bu yüzden, sadece bir alışveriş platformu olmanın ötesinde, etkinliklere sponsor olmak ve oyuncuların bulunduğu her platformda yanlarında olmak önemli bir misyonumuzdur. Kopazar olarak, oyun tutkunlarını desteklemeye ve onların oyun deneyimlerini en üst seviyeye çıkarmaya kararlıyız.

Biz işimizi bir oyun gibi görüyoruz, mutluluğu hedefleyerek kuralları birlikte belirliyor, sizi de oyunlarımıza dahil ediyoruz. Çünkü biz, hayatın bir oyun olduğuna inanıyoruz.

Canlı Destek