Güncel Bakiyem , TL
Bakiye Ekle

Başlık

Başlık

Başlık

Sepetinizde bazı ürünler bulunuyor. Hızlı alma işlemi için bu ürünler silinecek. Onaylıyor musunuz?

12 TL10 ⓚ
24 TL15 ⓚ
47 TL20 ⓚ
115 TL40 ⓚ
230 TL80 ⓚ
575 TL160 ⓚ

Ödeme Yöntemleri

Dünyanın birçok yerinden ödemeler yapabilir, taksitli alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Tüm Seçenekler

Legend Online Elmas Hakkında

Legend Online

Legend Online, tarayıcı üzerinden oynanan bir savaş ve strateji oyunudur. Legend Online bir MMORPG türü oyundur. Oyunu bilgisayarınıza herhangi bir dosya indirmeden online olarak oynayabilirsiniz. Bunun için sadece bir tarayıcı ve internet bağlantısı yeterlidir. Grafik olarak 3d kullanılan Legend online oyununda görsel imgeler son derce başarılı.

Legend Online Elmas için doğru adrestesiniz! Legend Online epin Kopazar'dan alınır!

Legend Online İle Özgün Bir Senaryo Kurgusu Sizleri Bekliyor

Oyunda büyük bir orduya komutanlık yapıyorsunuz.  Amacınız büyük bir dünya savaşında ordunuzu yönetmek ve dünya barışına katkıda bulunmak. Oyun sadece savaş oyunu değildir aynı zamanda bir şehrin efendisi olarak şehri geliştirmek ve yeni sanayi alanları keşfetmek zorundasınız.  Oyunda muhteşem savaş efektleri ile dolu oyunda 7 farklı asker türü var. Bu askerlerin güçlerini artırmanız mümkün bunun için Legend online elması almanız gerekmekte bu elmasları oyun esnasındaki başarılarınız sayesinde kazanabilirsiniz. Ancak bazen Legend online Elması yeterli gelmeyebilir bu gibi durumlarda Kopazar.com adresinden Legend online elması satın alabilirsiniz.  Oyunda güç artırmak için şehrin geliştirilmesi gerekmektedir.

Legend Online’da Öne Çıkan Özellikler

Oyunda Dinlenme hanesi adında bir bölge bulunmaktadır. Canlarınız bittiğinde dinlenme hanesine giderek canınızı artırabilirsiniz. Gün içinde sadece 60 can sahibi olabilirsiniz. Burada vakit kaybetmek istemiyorsanız elmas satın alarak bu kısmı hızlıca geçebilirsiniz.  11. levelde çiftlik açılmaktadır. Çiftlikte tohum satın alıp ekebilirsiniz. Ürünler sizlere Altın, EXP, Ruh, Kristal, Madalya ve Para kazandıracaktır.  Çiftlikte yerine getirdiğiniz görevler EXP’yi artırır.  Amfi tiyatro denilen yerde Legend Online da oynayan oyunculara meydan okuyabilirsiniz.  Eğer başarılı olursanız madalya kazanabilirsiniz.   Başka bir bölüm ise Akademidir. Bu bölümde ar ge çalışmaları yürütülür. Akademi ne kadar gelişirse teknolojiniz de o denli yükselir. Teknolojinizi geliştirmek istiyorsanız kristal harcamanız gerekir.

Legend Online Elmas Satın Al

Legend online elmas sayesinde ekstra avantajlara sahip olabilirsiniz. Oyun içerisinde kullanılan bir sanal para birimi olan Legend Online Elmas, oyun içerisindeki ekipmanlarınızı geliştirmenizde, yeteneklerinizi güçlendirmede ve oyundaki ilerleyişinizi hızlandırmada kullanılabilmektedir. Elmas sayesinde diğer rakiplerinizden ayrışabilir, öne çıkabilirsiniz. Legend Online Elmas'ı avantajlı fiyatlarla Kopazar.com'dan rahat bir şekilde elde edebilirsiniz. Kopazar'da bulunan çeşitli ödeme yöntemlerinden hangisi size uygunsa onu tercih ederek bakiye yükleyebilir ve Legend Online elmas satın alabilirsiniz. Hemen sen de Legend online elmas satın al!

Legend Online Elmas Fiyatları

Legend Online elmas satın almak istediğiniz zaman doğal olarak fiyat araştırması da yapıyorsunuz. Kopazar.com üzerinde her zaman en uygun fiyatları bulabilirsiniz, burada en önemli unsur güven unsurudur. Kopazar 18 yılı aşkın tecrübesiyle sizlere en iyi Legend Online elmas fiyatları ile en iyi deneyimi sunmak için her zaman çalışmaktadır. Legned Online elmas fiyatlarını bu sayfanın en üstünden ulaşabilirsiniz. 

Legend Online Elmas

Legend Online Elmas Nasıl Yüklenir?

1 )Öncelikle https://lotr.creaction-network.com  sitesinden oyuna id şifreniz ile giriş yapın 

2) Oyun açıldıktan sonra soldaki menüden en üstteki "Ödeme" seçeneğine tıklayın.

3) Açılan yeni sayfada, en üstten serverinizi seçin. Soldaki panelden Oasis epin seçeneğine tıklayın ve  satın almak istediğiniz elmas miktarının yanındaki Satın Al butonuna tıklayınız.

4 ) Son olarak açılan penceredeki kutucuğa kodunuzu girip "Devam" butonuna tıklayınız. İşleminiz tamamlanmıştır.

RESİMLİ ANLATIM ;

Legend Online Elmas Sıkça Sorulan Sorular

Kopazar'dan hangi ödeme yöntemleriyle Legend Online Elmas alabilirim?

Kopazar.com'a kredi kartı, banka kartı, atm kartı, maaş kartı, EFT - Havale - Fast seçenekleriyle bakiye yükleyebilirsiniz. Yüklediğiniz bakiye ile de Legend Online elmas satın alabilirsiniz.

Legend online elmas kodu nereye yazılır?

Öncelike Kopazar'dan Legend Online Elmas satın aldıktan sonra yönergeleri takip ederek epin kodunuza ulaşın. Ardından oyuna giriş yapın ve "Ödeme" menüsünden OASIS e-pin seçeneğini seçerek Kopazar'dan aldığınız kodu giriniz ve işlem BU KADAR!

Canlı Destek