Bakiye Bakiyem 0.00 TL
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Pasha Fencer
60 Elmas

Pasha Fencer 60 Elmas

60 Elmas
10 ⓚ 29.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
300 Elmas

Pasha Fencer 300 Elmas

300 Elmas
15 ⓚ 145.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
680 Elmas

Pasha Fencer 680 Elmas

680 Elmas
20 ⓚ 290.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
1640 Elmas

Pasha Fencer 1640 Elmas

1640 Elmas
30 ⓚ 725.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
3300 Elmas

Pasha Fencer 3300 Elmas

3300 Elmas
60 ⓚ 1,450.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
6600 Elmas

Pasha Fencer 6600 Elmas

6600 Elmas
120 ⓚ 2,900.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 1

Pasha Fencer

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Pasha Fencer Hakkında

Pashe Fencer

4399en game tarafından sunulan Pashe Fencer kısa süre içerisinde oyuncular arasında büyük bir beğeni kazanmıştır. Bir rol yapma oyunu olup MMORPG sınıfındadır.

Bir şövalye olmanıza izin veren oyun, yeni bir maceraya atılmanıza izin vermektedir. Efsanevi yaratıklarla daha keyifli zaman geçirmenize yardımcı olur. Hemen yükleyerek, zamanın nasıl geçtiğini unutabilirsiniz. Hazine sandıklarından zengin ödüller kazanabilirsiniz.

Farklı binekleri olan Pashe Fencer, böylece daha farklı ve canlı bir yapı sunar. 200 ücretsiz çekilişten yararlanabilir, böylece daha keyifli oyun oynayabilirsiniz. Online olan oyun arkadaşlarınızı listenize ekleyebilir, onlarla istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.

Bunlara ek olarak Pasha Fencer kendi içerisinde bir market sistemine de sahiptir. Burada çok sayıda ürün olup bazı seçenekler geleneksel altınlarla, diğerleri ise elmaslarla satın alınmaktadır. Elmaslar gerçek para ile satın alınarak kullanılır. Böylece diğer oyunculara karşı daha güçlü olunabilir ve daha hızlı seviye atlanabilir.

Ayrıca pet alarak yeni özelliklerin açılması, yeni kıyafetlerin denenmesi de mümkün olur. Bunun için Pashe Fencer elmas satın al yapmak yeterlidir. Platformumuz bu konuda size aradığınız güvenilir sonuçları teklif etmektedir.

Pashe Fencer Nedir?

Pashe Fencer mobil cihazlardan oynanan bir oyundur. 69 MB boyutu olup her cihazda oynanabilir. Kullanıcı etkileşimini yüksek seviyeye çıkartmakta olup oyun sürekli gelişmektedir. Birçok kişi tarafından sevilerek oynanmakta olup, zengin bir içeriği vardır.

Eğer dinamik ve hareketli bir oyun oynamak istiyorsanız, size güzel seçenekler sunmaktadır. Gelişmiş grafiklere sahiptir. Böylece oynarken daha fazla zevk almanızı sağlar.

Pashe Fencer Nasıl Oynanır?

Pashe Fencer grind mekanikleri kullanmaktadır. Bu bakımdan hikâyeden ziyade, oynama tarzına önem vermektedir. Her ne kadar bir öyküsü bulunsa da oldukça basittir. Ancak öğrenmeniz şart da değildir.

Bu nedenle sadece yaratıkları yenerek, seviye atlamanız gerekir. Oyunda çok sayıda seviye olduğu için çok uzun bir süre oynamanıza yardımcı olur. Çok sayıda kahraman sınıfı olup her birinin kendi yetenekleri, oynama tarzları ve güçlü, zayıf noktaları vardır. Bu nedenle sıkılmışsanız, karakter değiştirmek size yeni bir tecrübe sunar. Üstelik elmas satın al ile kahramanınızı daha fazla geliştirmeniz mümkündür.

Elmaslar, oyun içi markette kullanılmakta olup geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Oyun dikey tasarlanmış olup, genellikle otomatik bir şekilde oynanmaktadır. Bu nedenle oyuna girdikten sonra karakterin hareketleri, saldırısı otomatik olarak başlayacaktır. Bu nedenle hiçbir şey yapmak istemiyorsanız, sizin için güzel bir tercih sunar.

Ancak talep ederseniz, bunu kaldırmanız da mümkündür. Oyunun çok sayıda seviyesi olup bunlardan her biri yeni bir tecrübe kazanmanızı sağlar.

Pashe Fencer Bilgisayardan Oynanabilir Mi?

Pashe Fencer telefondan oynanmaktadır. Sistem gereksinimleri çok düşük olduğu için zorlanmadan oynamanız mümkündür. Ancak birçok kişi daha geniş bir ekrandan oynamayı tercih eder. Bu sebeple çözümler de sürekli sorulur.

Bu bakımdan BlueStacks App Player kurmak size çözüm sunmaktadır. Kendi sitesinden kısa sürede indirilebilmekte olup, kurulumunu sağladıktan sonra bilgisayarınıza Google Play Store uygulamalarını kurmanızı sağlar. Ardından mouse ve klavye yardımıyla oynamanız mümkündür. Temel olarak mobil cihazlardan kullanıma tasarlandığı için, her bilgisayarda oynanabilir.

Üstelik elmas satın al bilgisayarda da kullanılabilir. Zira temelde mobil oyunu oynamanızı sağlar. Tek fark oyun kontrollerinin farklılaşmasıdır.

Pashe Fencer Özellikleri Nelerdir?

Gameloop Pasha Fencer oyuncuların daha fazla zevk alması için gelişmiş özelliklere sahiptir. Bunlardan bazıları şu şekildedir;

 1. Kontrol: Pashe Fencer her oyuncunun kolay bir şekilde öğrenebileceği pratik yapıya sahiptir. İndirdikten çok kısa süre sonra neler yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.
 2. Zorluk: Pashe Fencer kolay öğrenilebilen ancak öğrenimi zor olan bir sisteme sahiptir. Eğer mücadele arıyorsanız, tercih etmeniz gereken oyunlardan biridir.
 3. Sunucu savaşları: Eğer farklı sunucular arasında mücadele etmek çekici geliyorsa, indirmeniz gereken oyunlardan bir tanesidir.
 4. İttifak: Eğer başka oyuncularla müttefik olmak ve dostluklar kurmak istiyorsanız, tercih edebileceğiniz oyunlardan bir tanesidir.
 5. İçerik: Pasha Fencer içinde havalı binekler, evcil hayvanlar, seçebileceğiniz birçok kostüm var güçlü silahlar vardır. Aralarından herhangi birini tercih edebilirsiniz.
 6. Grafik: Oyun gerçek 3D grafiklerden meydana gelmektedir. Böylece görsel deneyim üst seviyedir.

Pashe Fencer akıllı yapay zeka sayesinde daha fazla keyif almanızı sağlamaktadır.

Pashe Fencer Elmas Nedir?

Pasha Fencer her ne kadar birçok kişi tarafından oynanmakta olsa da, yeni kullanıcılar hâlâ birçok soruya sahiptir. Bunlardan bir tanesi de elmas satın al üzerinedir. Bu hizmetler, oyunu daha keyifli oynamanıza yardımcı olur.

Çoğu online oyun kendi içinde bir market uygulamasına sahiptir. Bunlar içinde altınlar kullanılarak alım yapılsa da daha güçlü ve güzel seçenekler elmasla alınmaktadır. Bunlar da bir para karşılığı satın alınan elmaslar üzerinden kullanılmaktadır.

Bunlar her oyuncu tarafından kullanılabilir. Eğer oyuna daha avantajlı bir şekilde başlamak istiyorsanız, size güzel çözümler sunar.

Pashe Fencer Hangi Ödeme Yöntemlerine Sahiptir?

Pashe Fencer Elmas satın almak için platformumuz herkese uygun ödeme yöntemleri sunmaktadır. Bunlar uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Ödeme için tüm güvenlik önlemleri alınarak, size kaliteli çözümler sunar. Bu bakımdan tercih edebileceğiniz seçeneklerden bazıları şöyledir;

 1. Banka ve Kredi kartı
 2. Mobil Ödeme
 3. GPay
 4. Papara
 5. EFT ve Havale
 6. İninal Kart

Eğer hangi yöntem size daha avantajlı geliyorsa kullanabilirsiniz. 7/24 elmas satın al işlemleri yapmanız mümkündür.

Pashe Fencer Elmas Paketleri Nelerdir?

Pasha Fencer için sunulan elmas satın al hizmetleri farklı paketler halinde sunulmaktadır. Bunların fiyatları, içerik yükseldikçe artmaktadır. Ancak platformumuz size uygun fiyatlar güvenilir bir platform sunmaktadır.

Pasha Fencer içinde her kullanıcı farklı miktarlarda elmas satın alyapmak isteyebilir. Bu nedenle platformumuz birden fazla seçenek sunmaktadır. Bunların tümünü inceleyebilir, aralarından size en uygun olanları tercih edebilirsiniz. Eğer öncesinde neler almak istediğinizi düşünürseniz, ihtiyacınıza tam olarak cevap veren seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

Eğer karar veremiyorsanız, iletişime geçmeniz yeterlidir. Ödeme yöntemi olarak istediğinizi seçebilir, hesabınıza nakledildikten sonra istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Nakil işlemleri, para yatırma tamamlandıktan sonra kısa sürede tamamlanmaktadır.

Pashe Fencer Pet Alırken Kullanılır Mı?

Gameloop Pasha Fencer Türkiye’de birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Zengin bir içeriğe sahip olan oyun, rekabeti üst seviyeye çıkarmaktadır. Üstelik oyun içinde bulunan market, elmas satın al sonrasında farklı avantajlar  teklif etmektedir.

Bunlardan bir tanesi evcil hayvanlara yöneliktir. Eğer karakterinizin tek başına dolaşmasını istemiyorsanız, bunlar size eşlik etmektedir. Oyunda birçok kişi onları hem sevimli hem de ilgi çekici bulduğu için,  diğer oyuncuların dikkatini çekmek isteyenler tarafından tercih edilebilir.

Üstelik bunların her birinin kendine has özellikleri vardır. Dolayısıyla birden fazla evcil hayvan arasından inceleme yapabilir, size en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Satın alma tamamlandıktan sonra hemen kullanmanız mümkündür.

Elmas satın al kapsamında binekler de girmektedir. Çoğu online oyun, karakterlerin harita içinde daha hızlı gitmesini sağlayabilmek için dinamiklere sahiptir. Bu bakımdan Pasha Fencer her oyuncuya binek sunmaktadır.

Elmas satın aldıktan sonra kullanılabilen bu seçenekler, haritada daha hızlı dolaşmanıza olanak tanır. Bilindiği üzere oyunun haritası oldukça geniştir. Eğer gittiğiniz yere çok geç ulaştığınızdan şikâyetçiyseniz, binekler size güzel çözümler sunar. Ayrıca elmas satın al ardından kullanılabilen ürünler, birçok oyuncunun da ilgisini çekmektedir.

Bu nedenle havalı binekler sadece harita üzerinde daha kolay bir ulaşım izni vermeyecek, aynı zamanda diğer oyuncuların da ilgisini çekecektir.

Pashe Fencer XP Kazanmasını Arttırır Mı?

Online oyunların çoğunun temelinde level atlamak vardır. Bunun için silahlar, büyüler kullanılarak canavarlar yenilmelidir. Her seviye atlandığında yeni yetenekler aktif hale gelir. Gameloop Pasha Fencer da bu şekildedir.

Eğer mücadeleci bir level sistemi arıyorsanız, Pasha Fencer size güzel seçenekler teklif etmektedir. Oyun çok sayıda seviyeye sahip olduğu için her birinde aldığınız zevki arttıracak seçeneklere sahiptir. Her ne kadar avantajlı gibi dursa da seviye atlamak için yenmeniz gereken canavarların sayısı oldukça fazladır.

Dolayısıyla özellikle yeni kullanıcılar büyük zorluklar yaşamaktadır. Eğer buna bir çözüm bulmak istiyorsanız, elmas satın al size istediğiniz çözümleri sunmaktadır. Oyun için markette bulunan XP hızlandırıcılarını alabilir, bunlar üzerinden daha hızlı level atlayabilirsiniz.

Bu özellikle zamanı olmayan oyuncular için geçerlidir. Çünkü oyunda her gün saatler geçirecek vaktiniz yoksa başlangıç seviyeleri sonrasında bir derece bile atlamak imkânsıza yakın olabilir. Böylece oyundan aldığınız zevk de daha düşük olacaktır.

Eğer elmas satın al yaparsanız, tüm bu olumsuzlukları sonlandırmanız mümkündür. Hangi seviyede olursanız olun alabileceğiniz XP hızlandırıcılar daha hızlı level atlamanızı sağlayarak, yeni özellikleri o kadar hızlı açma fırsatı sunmaktadır.

Pashe FencerElbise Alırken Kullanılır Mı?

Online oyunlarda bulunan kıyafetler her zaman diğer kullanıcılar tarafından ilgi çekici bulunmaktadır. Zira bir saygınlık, prestij göstergesi olarak kabul edilmektedir. İnsanlar farklı elbiseleri deneyerek hem karakterine daha güzel olan hem de kendisinin beğendiği kıyafetleri almak istemektedir.

Bu durum Gameloop Pasha Fencer için de geçerlidir. Eğer diğer oyunculara kendinizi göstermek istiyorsanız, birbirinden renkli ve ilgi çekici kıyafetler size aradığınız çözümleri sunmaktadır. Buna ek olarak karakter güçlendirmeleri arıyorsanız, elbise satın almak yine size bir avantaj teklif etmektedir.

Çünkü her elbisenin bir takım özellikleri vardır. Bu hepsinde farklılaşır. Böylece hem daha güzel görülebilir hem de eşsiz güçlendirmeler elde edebilirsiniz. Elmas satın al bu konuda size hızlı çözüm önerileri sunmaktadır.

Burada tek dikkat etmeniz gereken, aldığınız elmas sayısının kullanmayı düşündüğünüz elbiseye yettiğidir. Bundan emin olarak alım yaparsanız, sorunsuz bir şekilde oyun içi marketten elde edebilir, hemen takarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Pashe Fencer İttifak Güçlendirmeleri Sunar Mı?

Online ve mücadeleye dayanan birçok oyunda ittifak sistemi vardır. Her ne kadar isimleri değişik olsa da temel olarak oyuncuların bir araya girerek, diğer oyunculara karşı güçlerini birleştirmelerine olanak sağlar.

Aynı zamanda bir canavar yenilmek isteniyorsa, aynı ittifakın üyeleri bir araya gelerek daha sorunsuz çözümler elde edebilir. Dolayısıyla oldukça avantajlı bir sistemdir. Gameloop Pasha Fencer her oyuncuya ittifak kurma şansı sunar.

Eğer kendi ittifakınızı kurmak ve sıfırdan geliştirmek istiyorsanız size mükemmel çözüm önerileri sunmaktadır. Ancak mevcut olanlara da katılmanız mümkündür. Şayet ekibinizin rakip ittifaklara nazaran daha güçlü olmasını istiyorsanız, elmas satın al size istediğiniz çözümleri sunmaktadır.

Oyun içinde kullanılabilen elmaslar pet, XP, elbise gibi eşyalara ek olarak ittifak güçlendirmelerine de harcanabilir. Burada yapabileceğiniz birçok tercih vardır ve herhangi birine yönelik kullanılabilir. Böylece daha güçlü olmanız ve ittifakınızın adını duyurmanız mümkündür.

Pasha Fencer
Canlı Destek