Bakiye Bakiyem 0.00 TL
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Silkroad Phbot / SBot
0 ⓚ 34.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
0 ⓚ 68.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
0 ⓚ 136.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
0 ⓚ 204.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
0 ⓚ 272.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
SBot 30 Günlük Yeni Üyelik

SBot Yeni Üyelik

Silkroad Türkiye'de geçerli değildir.
0 ⓚ 200.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
30 Günlük Üyelik Uzatma

SBot Üyelik Uzatma

Silkroad Türkiye'de geçerli değildir.
0 ⓚ 190.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 6

Silkroad Phbot / SBot

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Silkroad Phbot / SBot Hakkında

phBot Nasıl Yüklenir?

1 - Öncelikle sitemiz üzerinden phBot satın alma işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

2 - Kopazar üzerinden Silkroad Bot satın aldıktan sonra phbot.org/phbot/redeem adresine giriş yapıyoruz.

3 - Burada karşımıza çıkan sayfada yer alan e-mail kutucuğuna e-mail adresimizi yazıyoruz. Alt kısımda bulunan yere Kopazar'dan phBot satın aldıktan sonra karşınıza çıkan ID ve Şifre'yi giriyoruz ve "reedem" butonuna basıyoruz.

4 - Bu işlemin de ardından phBot'unuz ile ilgili detaylar mail adresinize gelecektir. Yine aynı sayfada bulunan "Download" sayfası üzerinden de botu indirip, bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

İşte Kopazar'dan Silkroad phBot satın alma işlemi ve kurulum aşaması bu kadar kolay! Hemen sen de Phbot satın al ve kullanmaya başla!

SBot Nasıl Yüklenir?

1 - Öncelikle sitemiz üzerinden SBot satın alma işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
2. Satın alma işleminden sonra bot-cave.net adresine giriş yapıyoruz.

3.Purchase Sbot Seçeneğine tıklıyoruz, Ödeme seçeneklerinden Paymentwall seçeneğini seçiyoruz.

4.Açılan sayfadan MINT seçerek Select e-PIN currency Seçeneğini USD seçiyoruz.

5.Satın Al butonuna tıklıyoruz. Ve açılan sayfadan satın almış olduğumuz MINT kodunu giriyoruz.

İşte Kopazar'dan Silkroad SBot satın alma işlemi ve kurulum aşaması bu kadar kolay! Hemen sen de

Silkroad Phbot / SBot

Silkroad Online bot oyunda birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. 2002 yılında çıkan ve Joymax tarafından yapılan oyun, MMORPG sınıfındadır. Türkçe de dâhil birçok dili desteklemektedir.

Kaliteli grafikleri ile dikkat çeken oyun üye olunmak suretiyle oynanan bir oyundur. Kayıt olmak için Silkroad Online’ın kendi sitesini kullanmak yeterlidir. Ardından da oyun istemcisi indirilir. Kullanıcı adı ve şifreyle girildikten sonra hangi serverda oynanmak istediği seçilir.

Ardından da bir karakter oluşturulur. Oyunda güncel olarak Avrupalı ve Çinli karakterler bulunmaktadır. Her birinin kendine özgü özellikleri vardır. Oyun fare ve klavye yardımıyla oynanmaktadır.

Silkroad Online bot kullanımı bu noktada kişilere karakterlerini daha hızlı geliştirmelerine olanak tanır. Böylece daha kolay seviye atlanabildiği için bilgisayar başında olmanıza gerek kalmadan karakterinizin geliştiği görülebilir.

phBot

Silkroad Online oyuncularla tanıştırılması ardından kısa sürede birçok kişi tarafından sevilmiştir. Dolayısıyla günümüzde bile sadece Türkiye’de değil, global çapta milyonlarca kayıtlı kullanıcısı vardır. Bunların çoğu aktif olarak oynamaktadır.

Oyunda kişiler yaratıkları öldürerek level atlayabilmekte, özel canavarların avına çıkabilmekte, Stall açarak eşya satışı yapabilmekte, görev kabul ederek bunları yapabilmektedir. Oyun içerisine hem Avrupa hem de Çin kendi özel şehirlerine sahiptir. Oyuncular bunlar arasında da yolculuk yapabilmektedir.

Buna karşılık tüm bunların yapılması çok büyük zaman istemektedir. Oyunun başlangıcında seviye atlamak her ne kadar kolay olsa da ilerledikçe daha güç hale gelmektedir. Dolayısıyla bir tane bile geçmek için saatler harcamak gerekebilir. Ancak günlük hayatın yoğunluğu, işler buna izin vermez.

Burada devreye giren Silkroad Online bot siz evde olmasanız bile karakterinizin seviye atlamasına yardımcı olur. Gelişmiş bir yapıda olduğu için ayarlama durumlarında belirli durumlarda şehre gidip alışveriş yapabilir ve gerekli şeyleri aldıktan sonra tekrar seviye kasmaya devam edebilir.

Böylece kaç saat aktif kalırsa kalsın sorunsuz bir şekilde seviye atlamanıza yardımcı olur. Eğer uzun saatler geçiremediğinizi söylüyorsanız ve karakterinizi hep aynı şekilde görmekten sıkılmışsanız, Silkroad Online bot daha ilk günden değişiklikleri yapmanıza yardımcı olur.

Silkroad Online Bot Nasıl Kullanılır?

Silkroad Online bot özel bir yazılımdır. Programlama dilleriyle oluşturulmuş olup oyunun her serverında, herhangi bir oyuncu tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kullanmak için satın alındıktan sonra uygulama tarafınıza iletilir.

Ardından da normal bir şekilde kurulumu yapılır. Arayüzü kolay anlaşılır olduğu için zorluk çekmeksizin yapacaklarınızı anlamanıza olanak tanır. Tek yapmanız gereken bazı parametreleri doldurmaktır. Bunlar karakterinizin nasıl kasılacağı, neler yapacağı, şehre geri döndüğünde neler alacağı, nerelere gideceği, öldüğü zaman doğunca nereye döneceği gibi her ayrıntı girilebilir.

Sonrasında ise başlama butonuna basmanız yeterlidir. Ardından siz fareye, butona bile dokunmadan kendisi çalışmaya başlayacaktır. Arzu ederseniz ne yaptığını siz de inceleyebilirsiniz. Ancak sizin varlığınız programın çalışması için gereksizdir. Silkroad Online bot kullanımı belirli bir saat süreyle sınırlı olmayıp, istediğiniz kadar kullanılabilir. Eğer durdurmak ve kontrolü elinize almak isterseniz tek yapmanız gereken yazılıma geri dönmektir.

Eğer buradan durdurur ve uygulamayı kapatırsanız, artık çalışmadığını da görebilirsiniz. Böylece tüm kontrolü ele alarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Silkroad Online Bot Fiyatları

Silkroad Online bot oyunu daha fazla profesyonel oynamanıza izin vermektedir. Böylece karakterinizi kolay bir şekilde geliştirebilir, bu esnada farklı işler ile uğraşabilirsiniz. Bunun belirli bir ücreti mevcut olup kullanım süresine göre fiyatlandırılmaktadır.

Dolayısıyla kişiler haftalık alabildiği gibi arzu ederse aylık bir şekilde de sipariş verebilmektedir. Ardından sistem bunu hemen görmekte olup kısa sürede yazılımı vermiş olduğunuz mail adresine atmaktadır. Tek yapmanız gereken bunu indirmek ve kullanmaya başlamaktır.

Uygun fiyatlar ile size sunulmakta olan Silkroad Online bot son kullanım tarihi ardından sona ermektedir. Ancak beğenmişseniz uzatmanız da mümkündür. Bunun için iletişim kurarak yenileme talebi açmanız yeterlidir. Dolayısıyla botun kullanım süresinin bitmesini beklemenize gerek bulunmamaktadır.

Silkroad Online Bot Özellikleri Nelerdir?

Silkroad Online bot daha iyi sonuçlar almanızı sağlamak için zengin ve geniş kapsamlı özelliklere sahiptir. Bunlar genel anlamda şu şekildedir;

 1. Öldüğü zaman belirttiğiniz lokasyona tekrar gidebilir.

 2. Oyun içinde farklı şehirler arasında yolculuk yapabilir.

 3. Teleport sistemini kullanabilir.

 4. Görev alıp görev verme gibi işlemleri yapabilir.

 5. Gerekli durumlarda oyun içi markete giderek ok, pot gibi bazı eşyaları satın alabilir.

 6. Stall kurabilir.

Dolayısıyla Silkroad Online bot oyunda bir insanın yapabileceği her şeyi gerçekleştirebilir. Bu nedenle hiçbir konuda endişelenmeniz gerekmez. Program haritanın belirli bir alanında çalışması için programlanabileceği için belirttiğiniz yeri aşması gibi durumları düşünmeniz de gerekmez.

Silkroad Online Eşya Toplama Filtresi Nasıl Kullanılır?

Silkroad Online içerisinde her yaratık kesildiğinde içerisinden item, çöp, yükseltme araçları, altın veya farklı nesneler çıkmaktadır. Her ne kadar oyunun başlangıcında bunların tümü satıp altın kazanabilmek için toplansa da ilerleyen seviyelerde tamamen ortadan kalkmaktadır.

Ancak Silkroad Online bot otomatik olarak her eşyayı toplamaktadır. Ne var ki bu durum endişelenmenizi gerektirmez. Çünkü kullandığı filtre sayesinde nelerin alınmamasını söyleyebilir, envanter dolduğunda hangi tür eşyaları atabileceğini belirtebilirsiniz.

Aynı şekilde bot belirttiğiniz eşyaları envanterinde saklayabilir ya da bankaya atabilir. Dolayısıyla oldukça kolay bir şekilde kullanılmaktadır. Böylece siz yokken gereksiz eşyaları, çöpleri toplama endişeniz de bulunmaz.

Silkroad Online bot için sunulan bu özelliği kullanmak için sadece yazılımı indirmeniz ve girmeniz gerekir. Ardından birkaç küçük ayarlama yaptıktan sonra çöpleri almamasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede siz yokken bile envanter yönetimini profesyonel bir şekilde yapabilirsiniz.

Silkroad Online Görev Eşyası Toplama

Silkroad Online içerisinde görev sistemi de bulunmaktadır. Ana hatlarıyla bu sistemde NPC’ler karakterlere bazı görevler vermektedir. Bunun sonucunda da EXP, altın, item gibi bazı ödüller vermektedir.

Dolayısıyla oyuna yeni başlayan kullanıcılar bile bunları yapmaya çalışmaktadır. Özellikle yüksek levellerde seviye atlamak çok zor olduğu için güzel fırsatlar sunmaktadır. Ancak bilgisayarın başında olmayacaksanız ve o görevlerin yapılmasını istiyorsanız Silkroad Online bot size aradığınız çözümü teklif etmektedir.

Eğer siz yokken farklı NPC’lerden görev alınması / bırakılması gerekiyorsa botlar bunu sorunsuz bir şekilde yapmaktadır. Böylece seviye atlamanıza yardımcı olur. Şayet bir görev almışsanız ve onun özel eşyalarını toplamak istiyorsanız, botun ayarlar kısmından gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Bu sayede bilgisayarın başından küçük bir süreliğine de ayrılsanız görevlerin devam ettiğini, daha fazla EXP kazandığınızı görebilirsiniz.

Silkroad Online Stall Ayarları

Silkroad Online içerisinde hem Avrupalı hem de Çinli karakterler Stall açabilmektedir. Burada insanlar çöpler de dâhil istediği her şeyi satabilmektedir. Ancak genellikle yüksek değere sahip olan itemlerin satılması tercih edilir. Çünkü düşük değerli itemler, çöpler genellikle NPC’lerde satılmaktadır. Çünkü Stall üzerinden alışveriş yapacak bir kişi herhangi bir yaratıkta bulacağı rastgele bir itemi almak istemez. Aksine onu güçlendirecek seçeneklere yönelmektedir.

Normal şartlarda alışverişin yapılabilmesi için kişinin de sürekli kalması gerekir. Ancak bu her zaman mümkün olmaz. Çünkü satışı için maksimum bir süre zarfı bulunmaz. Dolayısıyla başında beklemek tamamen imkânsızdır.

Silkroad Online bot bu konuda da kişilere güzel bir çözüm sunmaktadır. Çünkü kaç saat olursa olsun Stall yapabilmektedir. Böylece satışlarınız da sorunsuz bir şekilde tamamlanır. Kullanmak için tek yapmanız gereken envanterde bulunan ve satmak istediğiniz eşyaları Stall üzerine yerleştirmek ve bir fiyat koymaktır. Sonrasında botu aktif hale getirirseniz, tüm satış işlemleri otomatik şekilde ilerleyecektir.

Silkroad Online Taxi Ayarları

Silkroad Online içerisinde birçok düşük seviye kullanıcı daha hızlı seviye atlayabilmek amacıyla Taxi yapan gruplara girmektedir. Bunlar yüksek seviyeli kullanıcılar tarafından altın karşılığı, saate göre gerçekleştirilmektedir.

Dolayısıyla bu esnada oyuncuların hiçbir şey yapması gerekmemektedir. Sadece beklenmesi yeterlidir. Bu saatlerce sürebildiği için kişiler doğal olarak başında beklemek yerine farklı şeylerle uğraşmak ister. Silkroad Online bot bu noktada kişilere yardımcı olur. Gelişmiş bir sisteme sahip olması sebebiyle girdiğiniz grupta parayı otomatik olarak verebilir. Eğer siz yokken karakterin ölmesinden korkuyorsanız buna özel önlemleri de alabilmektedir. Ayrıca ölse de aynı yere geri gelme gibi gelişmiş özellikleri bulundurmaktadır.

Buna ek olarak Silkroad Online bot Taxi yapmak isteyen kişiler tarafından da kullanılabilmektedir. Burada yalnızca botu kurmanız gerekir. Ardından karakterin en fazla uzaklaşabileceği limit belirlenir. Ardından otomatiğe bıraktığınızda yeni gelen parti üyelerinden altını alabilir ve bundan sonra kasmaya devam edebilir.

Bazı durumlarda kişiler altın vermemek isteyebilse de endişelenmeniz gerekmez. Çünkü gruba yeni katılan bir kişiden bot altın almak için istek yolladığında bir mesaj da göndermektedir. Bu sizin tarafınızdan belirlenir. Eğer işlem gerçekleşmezse ilgili kişi gruptan uzaklaştırılır.

Dolayısıyla Silkroad Online bot hem Taxi yapmak isteyenlere hem de karakterini buraya bırakmak isteyenlere bir çözüm sunmaktadır. 

Silkroad Online Bot Koruma Sağlar Mı?

Online oyunlarda insanlar hiçbir zaman karakterini güvenli olmayan yerlerde bırakmak istemez. Çünkü saldırı alınarak ölünmesi her zaman muhtemeldir. Bu sebeple Silkroad oyuncuları da şehirler dışında karakteri bir yerde bırakmayı arzulamaz.

Bunun en büyük nedeni ölerek gerek oraya tekrar gitmek gerekse EXP kaybetmemek isteğidir. Ancak Silkroad Online bot bu konuda size profesyonel çözüm önerileri sunmaktadır. Çünkü botta koruma yönelik bazı ayarlar da vardır.

Bu farklı şekillerde çalışmaktadır. İster karakterin canı belirli bir seviyeye indiğinde kaçmasını sağlayabilir, isterseniz saldırı alır almaz uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz. Ancak her duruma karşı ölse bile aynı konuma gitmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlemler için sadece ayarı yapmanız ve ardından botu başlatmanız gerekir.

Bundan sonra yanında durmanız gerekmez. Çünkü bot çalışması için hiçbir koşulda yanında bulunmanıza dair şart koymaz. Dolayısıyla siz işte bile olsanız saatler boyunca karakterinizi geliştirmenize yardım eder.

Silkroad Online Bot Oyuna Giriş Yapabilir Mi?

Silkroad internet üzerinden oynanan bir oyundur. Bu sebeple internetin kesilmesi veya oyunun serverlarında bir problemin çıkması durumunda gerçekleşir. Eğer kullanıcılar başında değilse bu en korkutucu durumdur.

Sadece bu bile oyuncuların bilgisayarı açık bırakarak gitmemesinin bir nedenini oluşturur. Ancak Silkroad Online bot bu konuda da size yardımcı olmaktadır. Çünkü botun giriş yapabilme özelliği vardır. Yazılımın çalışabilmesi için kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapmanız gerekir.

Bundan sonra oyun herhangi bir sebeple sizi atarsa bot girene kadar otomatik şekilde denemeye devam edecektir. Yazılıma özel ayar verebileceğiniz için girdikten sonra neler yapabileceğini söyleyebilirsiniz.

Dolayısıyla siz orada olmasanız dahi Silkroad Online bot sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde size çözüm sunmaya devam edecektir.

Silkroad Online Bot Saldırı Yapabilir Mi?

Her ne kadar Silkroad Online içerisinde farklı özellikler bulunsa da temelinde canavarların öldürülerek seviye atlanması vardır. Dolayısıyla Avrupalı ve Çinli karakterlerin çok sayıda büyü yeteneği vardır. Bunlar klavyede 1-9 arasında sıralandırılır.

Normal koşullarda bunlar oyuncular tarafından manuel olarak kullanılır. Botlar hakkında genel olarak otomatik saldırılar yaptığı düşünülür. Ancak bu tamamen hatalıdır. Silkroad Online botsuz olmasanız da belirttiğiniz tüm büyü yeteneklerinizi kullanabilir.

Bu bakımdan koruma büyüleri sona erdiğinde bunları uygulayabilir, canınızı doldurabilir ve farklı canavarlara saldırı yapabilir. Böylece seviye atlamanıza da yardımcı olur. Bu işlemlerin hepsi otomatiktir. Bu sebeple siz başınızda olmasanız da oyun akmaya devam eder.

Silkroad Online Bot Ayar Düzenlemesi Nasıl Yapılır?

Silkroad Online bot satın alınması ardından tarafınıza kısa sürede aktarılmaktadır. Sonrasında ise kullanmanız yeterlidir. Ayarlamaları oldukça zengin olup bazıları şu şekildedir;

Oyuna girdikten sonra belirli bir kullanıcıyı takip etmeniz mümkündür. Bunun için takip edilecek hedefin adı eksiksiz, tam ve doğru biçimde girilmelidir. Boşluk yoksa kesinlikle bırakılmamalıdır.

 1. Silkroad’ı gizlemenize olanak tanır.

 2. Botu gizlemenize yardımcı olur.

 3. Oyuna girdikten sonra Client ekranını kapatabilir.

 4. Bot iconu saklanabilir.

 5. Harita kapanabilir.

 6. Karakterin Return Scrool kullanmasına izin verilebilir.

 7. Dil ayarlarından Türkçe yapılabilir.

 8. Oyundan atması durumunda ne zaman tekrar girişi deneyeceği belirtilebilir.

Dolayısıyla oldukça pratik ve kolay bir yapı teklif etmektedir.

Silkroad Online Bot Pet Ayarları Var Mıdır?

Silkroad Online içerisinde kullanılabilen birçok pet vardır. Bunlar saldırı yapmaktan eşyaları toplamaya kadar farklı amaçlara sahiptir. Tıpkı karakterler gibi onlar da canavarlardan saldırı alabilmektedir. Dolayısıyla onların da kendi can potları vardır.

Bu biterse ölmeleri muhtemeldir. Ancak tekrar dirilebilirler. Dolayısıyla Silkroad Online bot gerek pet potunuz bittiğinde gerekse öldüğünde geri dönmenize yardım edecek bir ayara sahiptir. Bu sebeple sadece karakterinizi değil petinizi de tehlikeye atmak istemiyorsanız ayarlamanız yeter.

Buna ek olarak pot pet ayarları kervanlar için de geçerlidir. Eğer farklı şehirler arasında kervan taşımak ve altın kazanmak istiyorsanız, Silkroad Online bot sistem size sorunsuz bir şekilde işlem yapmanıza yardımcı olur.

Dolayısıyla hem kervanınızı götürmenize hem de yol esnasında saldırı almadan hedefe ulaşmanıza yardım eder. Saldırı alsanız da pot basmanıza, kervanı korumanıza olanak tanır. Dolayısıyla oldukça pratik ve hızlı çözümleri vardır.

Silkroad Online Gelişim Puanı Verebilir Mi?

Silkroad Online içerisinde bir karakter seviye atlandığında hem Skill puanı hem de gelişme puanı verilmektedir. Skill puanları yeni büyüleri aktif hale getirmenize, gelişim puanları ise karakterinizin can ve manasını arttırmanıza, saldırısının yükselmesine yardımcı olmaktadır.

Bu sebeple Silkroad Online bot kullanmak isteyen kişiler seviye atladığı durumlarda bu özelliklerin nasıl ayarlandığını da merak eder. Zira kişiler özellikle büyüleri kendisi aktif hale getirebilmek ister. Ancak gelişim puanları daha kolaydır. Bunların kullanılması karakteri daha güçlü yapacağı için seviye atlamasını daha kolay hale getirir.

Bu bakımdan Silkroad Online bot seviye atladığınız durumda STR, INT gibi değerleri arttırabilmektedir. Ancak bunun için hangisine kaç vereceğiniz sizin tarafınızdan belirtilir. Bot da buna uygun hareket eder.

Buna ek olarak bot Devil’s Spirit de kullanabilir. Bu daha fazla saldırmasını ve daha hızlı koşmasını sağlar. Kullanım ardından belirli bir dolma süresi vardır. Eğer ayarlamasını doğru yaparsanız, bot bu özelliği de aktif hale getirebilmektedir. Kullanıcılar hangi durumda açılacağını da seçebilir.

Silkroad PhBot ve Sbot Çeşitleri

Hide Client (Client'ı sakla) ya da Clientless (Client'sız) özelliği vardır.            

Clientless (Client silme) özelliği ile RAM ve CPU doldurmaz. Clientless özelliği extra ücrete tabi değildir.Botun clientless başlatma özelliği vardır. Yani Client açılmadan karakterinizi oyuna sokup, kasmaya başlayabilirsiniz. Kolayca ayarlama yapılabilir.Hızlı bir bottur. Hızlıdan kasıt, karaktere erişme, işlem yapma hızı yüksektir. Yani start Bot dediğimizde anında bot başlar, botun gecikmesi yoktur.  Go Client dediğimizde ise hızlı bir şekilde karaktere erişimi sağlayan bir bottur.  
Dc durumunda çok hızlı oyuna girmesini sağlar. Bir problem anında 15 saniye de bir oyuna girmeyidener. Bu durumu gene Clientlessmodda yapar.       
Botun simge durumuna küçülttüğümüzde, başlat menüsünde gizli simgeler olan yerde programı görebilirsiniz. Eğer birden fazla phbot.exe çalıştırdığınızda, farenizi bot programının üstüne tutarsanız, karakter isimi görünecektir. Bu sayede erişmek istediğiniz karaktere daha kolay ulaşabilirsiniz.   
*Nadir sorun çıkaran bottur.
*Çok detaylı ayar sistemine sahiptir.
*Kendine ait script'i vardır.Scripti oyuncu yazması gerekmez.Görev sistemi, kasma sistemi scriptler için oyuncu uğraşmaz.
*Birden fazla karakter girilebilir. 
*Skill çakışmasında bot donmaz skili atlayıp devam eder. 
*Dc durumunda tekrardan oyuna girmek için tekrardan client açması en kısa 1 dakika sürer.Bu süreyi kendiniz ayarlayabilirsiniz
*3 IP den giriş  sağlar.

Canlı Destek