Türkiye'nin oyun pazarı
30 Ejderha Parasi

Metin2 30 Ejderha Parasi

5 ⓚ 6.00 ₺
60 Ejderha Parasi

Metin2 60 Ejderha Parasi

10 ⓚ 12.00 ₺
180 Ejderha Parası

Metin2 180 Ejderha Parasi

20 ⓚ 30.00 ₺
450 Ejderha Parasi

Metin2 450 Ejderha Parasi

30 ⓚ 60.00 ₺
1275 Ejderha Parasi

Metin2 1275 Ejderha Parasi

50 ⓚ 140.00 ₺
3000 Ejderha Parasi

Metin2 3000 Ejderha Parasi

100 ⓚ 280.00 ₺

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

0.00 / 0

Metin2 Ejder Parası

Sen de yorum yap!

Yorum Yap

Metin2 Ejder Parası Hakkında

Metin2 EP Ejder Parası

Ülkemiz oyun severlerine uzun yıllardan bu yana hizmet veren Metin2, eşsiz yapısı sayesinde oldukça geniş bir kitle tarafından tercih edilmeyi başarmış ve piyasaya çıkışının ardından uzun yıllar geçmiş olsa dahi hala ilk günkü kadar popüler kalmayı başaran nadir yapımlar arasında yerini almıştır.

Metin2, oyunculara üç boyutlu ve çeşitli mistik öğeler ile süslenmiş bir dünyada, yüzlerce farklı oyuncu ile MMORPG deneyimini yaşama imkanı sunmuştur. Kendine has bir senaryoya sahip olan yapım, bu etkileyici senaryosu sayesinde oyuncuların taktirini kazanmayı başarmıştır.

Oyunda üç farklı imparatorluk bulunmaktadır. Karakterinizi oluştururken, hangi imparatorluğa ait olduğunu da seçmeniz gerekmekte. Bu imparatorluk isimleri ise şöyle; Chunjo, Jinno ve Shinsoo. Oyunda çeşitli meslekler öğrenip, bu meslekleri yapabilir, çeşitli dövüş sanatları öğrenerek karakterinizi güçlendirebilir ve zanaatlar hakkında bilgi edinerek, sahip olduğunuz eşyaları güçlendirebilirsiniz.

Metin2 dünyasında rakiplerine korku salan bir savaşçı olmak için tek başına mı savaşacaksın, yoksa arkadaşlarınla mı? Bu oyunda imparatorluğun kaderini belirlemek tamamıyla sizin elinizde…

Metin2 Ep Nedir, Ne İşe Yarar?

Metin2 EP, diğer adıyla Ejder Parası, oyun içerisinde çeşitli özelleştirmeler ve rakiplerinizin önüne geçmenize yarayacak bazı eşyalar satın almanıza yarayan, oyun içi para birimidir. Metin2 EP, şu anda Metin2 severlerin vazgeçilmez kavramlarından bir tanesidir ve her sıkı Metin2 oyuncusu, karakterini satın aldığı EP’ler ile güçlendirmeyi tercih etmektedir.

Bu sayede oyunda daha hızlı seviye atlayabilecek ve rakiplerinizin önüne geçmeye başlayabileceksiniz. Metin2 EP’leri sadece gerçek para ile satın alabilirsiniz. Oyun içerisinde bu parayı elde etme şansınız bulunmamaktadır. Satın alacağınız EP’ler ile karakterinizin sahip olduğu eşyaları güçlendirebilir, kolayca seviye atlayabilir, kısacası rakiplerinizden çok daha güçlü olma şansını yakalayabilirsiniz.

 

 

Metin2 Ejder Parası Nasıl Kullanılır

Metin2 Ejderha Parası (EP) kuponu Nasıl yüklenir ?