Türkiye'nin oyun pazarı
League of Legends Rp
400 rp

400 Riot Points

Türkiye Sunucularında geçerlidir.
20 ⓚ 23.50 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
200 Riot Points

League of Legends 200 Riot Points

17 TL Riot Cash - Türkiye Sunucularında geçerlidir.
5 ⓚ 14.25 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
850 Riot Points

League of Legends 850 Riot Points

70 TL Riot Cash - Türkiye Sunucularında geçerlidir.
10 ⓚ 60.75 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
1600 Riot Points

League of Legends 1600 Riot Points

130 TL Riot Cash - Türkiye Sunucularında geçerlidir.
20 ⓚ 113.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
3150 Riot Points

League of Legends 3150 Riot Points

250 TL Riot Cash - Türkiye Sunucularında geçerlidir.
40 ⓚ 218.50 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
5800 Riot Points

League of Legends 5800 Riot Points

450 TL Riot Cash - Türkiye Sunucularında geçerlidir.
80 ⓚ 389.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
9200 Riot Points

League of Legends 9200 Riot Points

700 TL Riot Cash - Türkiye Sunucularında geçerlidir.
120 ⓚ 595.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 10

League of Legends Rp

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
League of Legends Rp Hakkında

League of Legends RP Nasıl Yüklenir?


Sitemizden almış olduğunuz LoL RP’yi, aşağıda yazılı görsel ile desteklenmiş rehberimizden faydalanarak kolay bir şekilde hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

1) Öncelikle LoL RP'yi Kopazar üzerinden satın alıyorsunuz ve League of Legends'ı açıyoruz.

2) Oyunu açtıktan sonra sağ üst kısımda, mağaza butonun altında aşağıdai görselde gibi yer alan "RP Satın AL" butonu yer almaktadır, bu butona tıklıyoruz. 

3) RP Satın Al sayfasına geldikten sonra burada sol menüde yer alan "Riot PIN ve Kodlar" bölümüne tıklıyoruz ve aşağıdaki görselde olduğu gibi bir görüntü bizi karşılıyor.
Bu kısımda karşımıza çıkan boşluğa Kopazar'dan almış olduğunuz RP kodunu giriyorsunuz ve "Gönder" butonuna basıyorsunuz, RP hesabınıza tanımlanmış oluyor.

Tebrikler! Yukarıdaki adımları uygulamanız sonucunda RP yükleme işleminiz başarıyla sonuçlanmıştır.

Olası problemler ve yukarıdaki yazılı ve görselli rehberimizde yapamadığınız bir nokta var ise Kopazar olarak bizimle iletişime geçebilir ve LoL Riot Points'i hesabınıza tanımlama aşamasında bizden yardım talep edebilirsiniz. Kopazar olarak satış yaptığımız ürünler ile alakalı olarak her zaman sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çalışıyoruz.

League of Legends Rp

Ucuz RP Satın Almak için Doğru Adres: Kopazar!

League of Legends, Türkiye’de ve Dünya’da en çok oynanan oyunlar arasında yerini her geçen yıl koruma başarısını gösteriyor. Oyuncu sayısının bu kadar fazla olması ile birlikte tabi ki oyun içi ürünlere de talep her zaman canlı kalmaktadır. Tabi ki oyun içi ürünlere bu kadar talebin canlı olmasındaki ana sebeplerden birisi; Riot Games’in oyuna sürekli olarak güncellemeler gelmesi ve oyuncuların dikkatini çekecek içerikler üretmelerinden kaynaklanmaktadır.


Tabi ki oyuncular bu ürünleri alırken, oyundaki değerli para birimi olan RP’ye ihtiyaç duyuyorlar. Kopazar olarak uygun fiyatlarla, ucuz LoL RP satışı yapmaktayız. Riot Points ile LoL’de istediğiniz özel eşyalara kolaylıkla erişebilirsiniz! Ancak RP hakkında bilgisi olmayanlar olabilir, dilerseniz bu “RP” neymiş bir bakalım…

League Of Legends RP Nedir, Ne İşe Yarar?

LoL RP, League of Legends oyununda oyun içerikleri almanıza yarayan para birimidir. Riot Points, gerçek para ile satın alınmaktadır, normal şartlarda oyunu oynayarak da kazandığınız ve içerik satın aldığınız mavi öz ile bu noktada ayrışmaktadır. Tabi ki RP satın alıp, oyun içerisinde alacağınız içerikler de değişiklik göstermektedir. LoL RP ile oyun içerisinde karakterleriniz için kostüm, sandık, şampiyon,  ifade, simge gibi şeyleri satın alabilirsiniz. LoL RP ile diğer oyunculara karşı üstünlük kuramazsınız, sadece görünümünüz daha farklı olacaktır ve bunun yanı sıra LoL yapımcılarını desteklemiş olacaksınız.

RP, Riot Points anlamına gelmektedir. Kopazar ile de çok daha uygun fiyatlarla RP’ye sahip olabilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde bonus kazanarak, bir sonraki alışverişinizi daha uygun fiyatlarla yapabilirsiniz. Kopazar olarak her zaman daha uygun fiyatlarla RP sunmak için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz…

Kopazar ile Ucuz RP Satın Al

Kopazar, 15 yılı aşkın e-pin tecrübesi ile siz değerli League of Legends oyuncularına ucuz rp satın alma imkanı sunmaktadır! Kopazar olarak özel anlaşmalarımız ile sizlere uygun fiyatlı RP sunabiliyoruz. Ucuz RP satın almak için yukarıdan siparişinizi geçebilir, RP kodunuzu oyununuza girip RP’nizi hemen harcamaya başlayabilirsiniz!

Birçok Riot Points satıcısına kolaylıkla internetten ulaşabiliyorsunuz, Kopazar olarak bizler de League of Legends RP pazarında bulunuyor ve sizlere daha uygun fiyatlar sunmak için çalışıyoruz, çabalıyoruz. Riot Games, Kopazar gibi yetkili ve köklü e-pin satıcıları ile anlaşarak, çok daha uygun fiyatlarla RP satmamıza olanak sağlamaktadır. Kopazar, sadece LoL değil, diğer Riot Games oyunları için de e-pin satışı yapmaktadır. Dilerseniz Valorant VP sayfamızı ziyaret ederek Valorant için de VP satın alabilirsiniz. 

Kopazar olarak çeşitli ödeme ortakları ile çalışmaktayız. Sen de, sana en uygun olan ödeme aracısı ile ödemeni tamamlayarak Lol Riot Points'e sahip olabilirsiniz. Hemen sende Kopazar kalitesi ile rp satın al ve dilediğiniz kostümü alarak League of Legends’ı istediğin şekilde oynamaya başla!

rp satın al

LoL RP Fiyatları

Tabi ki oyuncular, Riot Points alacakları zaman iyi bir fiyat araştırması sonucunda nereden alacaklarına karar vermektedirler. Kopazar olarak sizlere LoL RP fiyatları hakkında bilgi vermek istiyoruz. İnternet üzerinde LoL RP fiyatları olarak yazdığınız zaman birçok site karşınıza çıkmakta ve bu fiyatlar arasında çeşitli nedenlerle oluşan farkları da görebilirsiniz. LoL RP fiyatları çeşitli sebeplerle değişebilmektedir. Bunları en çok etkileyen unsur her şeyi etkilediği gibi döviz kurudur. Türk Lirası, dövize karşı değer kaybettiği sürece LoL RP fiyatlarında da değişim gözlemlenebilmektedir. Riot Games her ne kadar oyuncuların bütçesini düşünse de yıllık oranlarda LoL RP fiyatları değişim gösterebiliyor bu da tabi ki de Kopazar ve diğer e-pin sitelerindeki fiyatlara da yansımaktadır. Tabi ki Kopazar üzerinden indirimle League of Legends RP satın alabilmeniz için her zaman çalışmalarımızı sürdürüyor olacağız.

Kopazar üzerinden alışverişlerinizde sadece ucuz RP satın almakla kalmaz, bir de alışverişlerinizin tutarlarına göre bonus kazanırsınız. Bu bonuslarınızıda sonraki Riot Points veya diğer e-pin alımlarınızda kullanabilirsiniz. LoL RP fiyatları incelediyseniz, yanlarında ne kadar bonus kazanacağınızı da görebilirsiniz. Kopazar olarak her zaman en uygun LoL RP fiyatları sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şu anda Kopazar’da LoL RP fiyatları, sayfanın üst kısmında yer aldığı gibidir.

RP Satın Al, İstediğin Kostüme Sahip Ol

Hemen indirimli olarak Kopazar'dan RP satın al ve çok daha az maliyetle istediğin kostümü League of Legends mağazasından satın al! League of Legends'da bildiğiniz üzere şampiyonlara görünüş yani skin almak istediğiniz zaman ödemeyi RP ile yapmanız gerekmektedir. Bu durumda da RP satın almanız lazım, Kopazar'da sizlere LoL'ün kendi sunmuş olduğu fiyatlardan çok daha uyguna RP satın alma imkanı sunmaktadır. Üstelik, Kopazar'dan yapmış olduğunuz her alışverişinizde bonus kazanma avantajınız da var! Yani hem RP'yi zaten ucuza alıyorsunuz, hem de LoL RP satın alırken kazanmış olduğunuz bonuslar ile bir sonraki alımlarınızda kullanabileceğiniz indirim elde ediyorsunuz!

Kopazar.com üzerinden indirimli bir şekilde almış olduğunuz RP'ler kod olarak teslim edildiği için isterseniz kendi hesabınıza, isterseniz yan hesabınıza, isterseniz de arkadaşınıza LoL RP kodunuzu verebilirsiniz. Kodu hesaba tanımladıktan sonra dilediğiniz gibi mağaza üzerinden alışveriş yapabilir, dilerseniz isim ve sunucunuzu da değiştirebilirsiniz. Kısacası RP satın aldıktan sonra nereye harcayacaksanız, özgürce harcayabilirsiniz!

Hemen sen de bu avantajlı RP satın alma imkanını kaçırma ve Kopazar'dan LoL RP satın al!

LoL RP ile Ne Yapılabilir?

Riot Points ile arkadaşlarınıza hediyeler alabilirsiniz, oyun içi isminizi değiştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra var olan hesabınız ile başka sunucular üzerinde oynamak isterseniz bu işlemleri de RP karşılığında kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ancak çoğunlukla LoL RP satın alımı gerçekleştiren kullanıcılar, belli dönemlerde League of Legends tarafından oluşturulan, genellikle oynamış olduğunuz şampiyonlara ait kostümleri indirimli almanıza sağlayan “Sana Özel Mağaza” üzerinden alışveriş yapmak için RP satın alıyorlar.

Kısacası RP ile oyun içerisinde Mavi Öz ile alamayacağınız diğer şeyleri(birkaç istisna dışında) her şeyi satın alma özgürlüğüne kavuşabilirsiniz. Güncel LoL RP fiyatları 2022 listesi sayfanın başında bulunmaktadır. Oradan fiyatları kontrol edebilir ve bütçenize uygun olan RP’yi satın alıp, dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

LoL RP satın alarak sadece oyun içerisinde kendinize daha güzel eşyalar almış olmazsınız, bir bakıma oyun yapımcılarını da desteklemiş olursunuz. Bundan dolayı aslına bakarsanız oyuncuların Riot Points almaları oyunun sürdürülebilirliği ve kalitesinden ödün verilmemesi için gerekli olan bir şeydir. Bu bakımdan oyun yapımcıları tarafından oyunun dengesini bozmamak şartıyla oyunculara, oyundaki görünüşlerini değiştirebilecekleri ve bunu LoL RP sayesinde yapabilecekleri imkanlar sunulmaktadır. Sizler de Kopazar üzerinden ucuz RP satın alarak, Riot Games'in oyunu geliştirmesi ve sürdürülebilirliğinin devam ettirilmesi için destekte bulunabilir, bunun yanı sıra istediğiniz oyun içi içeriklere de erişebilirsiniz.

Neden Kopazar'dan Riot Points Almalı?

Bildiğiniz üzere League of Legends'ı açtığınızda da LoL RP'yi kolay bir şekilde client üzerinden satın alabilmektesiniz ancak çoğu oyuncu oradan almak yerine internet üzerinden Kopazar.com gibi e-pin sitelerinden alışveriş yapmayı tercih etmektedir. Peki bu durumda neden Kopazar'ı tercih etmelisiniz?

Öncelikle Kopazar'ın 15 yılı aşkındır oyun sektöründe e-pin satışı yaptığını hatırlatmamız gerekmektedir. Bunun yanı sıra Kopazar'dan LoL Riot Points almak isterseniz, League of Legends client'ı üzerinden alırken ödemeniz gereken tutardan çok daha düşük bir tutar ile LoL RP'yi kolay bir şekilde satın alabilmektesiniz. Hem de istemci üzerinden almak ne kadar uzun sürüyorsa Kopazar'dan da aşağı yukarı aynı sürede Riot Points'inizi alabilir, hesabınıza tanımlayabilir ve hemen harcamaya başlayabilirsiniz. Kopazar'ın anlaşmalı ödeme aracıları ile kolay bir şekilde siteye bakiyenizi aktarabilirsiniz, ardından satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 3D Secure güvencesi ile banka ve kredi kartlarınız ile rahatlıkla ödeme yapabilirsiniz.

Bunun yanı sıra yani indirimli LoL RP alabilme imkanının yanı sıra, Kopazar.com'dan yapacağınız alışverişlerde bonus kazanma imkanına da sahipsiniz! Böylece Kopazar'dan zaten ucuz RP almanızın yanı sıra bir de bonus kazanarak diğer alışverişlerinizi daha da ucuza getirebilir, bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

lol rp satın al

Her Bütçeye Uygun LoL RP Seçenekleri

Oyuncular tarafından oyunda talep edilen içerikler olabilir, almak istedikleri içerikler olabilir ancak bütçe her zaman oyundan bir şey almak için yeterli olmayabilir ve kısıtlı bütçe ile bir şeyler yapmak istenebilir. Bu noktada Kopazar devreye giriyor! Her bütçeye uygun olacak şekilde sunmuş olduğumuz LoL RP seçenekleri ile bütçenize en uygun RP'yi satın alabilir, League of Legends'da istediğiniz içeriğe erişebilirsiniz. Bildiğiniz üzere LoL RP ile oyun içerisinde kostüm, simge, şampiyon gibi oyun içi içerikler satın alınabilmekte ve oyuncular bunları satın alarak kendiler için çok daha farklı bir oyun stili oluşturmaktadırlar. Tabi ki almış oldukları bu kostümleri, simgeleri diğer oyuncular da görebilmektedir. Oyunu kendiniz için daha keyifli bir hale getirmek için oyun içi içerikler sürekli olarak LoL tarafından güncellenmekte ve oyuna yeni içerikler eklenmektedir. Bu şekilde neredeyse her tarzdan insanın ilgisini çekebilecek içerikler oyunda bulunmaktadır.

RP miktarlarına göre RP fiyatları da değişiklik göstermektedir. Daha az RP almak istiyorsanız daha az ödemeniz, yüksek miktarlarda RP talep ediyorsanız da ona göre ödeme yapmanız gerekmektedir. Bundan dolayı her bütçeye uygun olacak şekilde RP seçeneklerine hemen sayfanın üst kısmından ulaşabilirsiniz. Talep ettiğiniz RP'nin yanında bulunan satın al butonunu kullanarak kolay bir şekilde RP'nizi satın alabilir, hesabınıza tanımlayabilir ve hemen harcamaya başlayabilirsiniz. Sizler de Kopazar'ın en uygun fiyatlarla ve her bütçeye uygun seçeneklerinden faydalanmak için hemen RP satın alabilirsiniz!

League Of Legend Türkiye

League of Legends, Riot Games tarafından geliştirilmiş bir oyundur. LoL, hem Dünya çapında hem de Türkiye'de en çok oynanan oyunlar arasında yer almaktadır. Oyunun yapısı gereği gerçekten oyuncuyu içerisine çeken bir yapısı bulunmaktadır. İçerisinde bulundurmuş olduğu rekabetçi sistemi ile oyuncuları bir rekabet içerisine sokarak, oyunu oynamalarını sağlamaktadırlar. Oyun, türü itibariyle tamamen eşsiz değil ancak Riot Games, oyunu her zaman oynanabilir kıldığı için oyuncu sayısında büyük azalmalar olmamakta aksine oyuncu sayısı artış bile gösterebilmektedir. Oyuna genel olarak baktığımı zaman, oyun içerisinde şampiyon olarak adlandırılan karakterler bulunmaktadır, 10 oyuncu 5'er kişiden 2 takıma ayrılmaktadır. Bu oyuncular, seçmiş oldukları karakterler ile mücadele etmekte ve birbirilerinin kısaca özetlemek gerekirse ana üslerini yok etmeye çalışmaktadılar. Oyunun temel olarak mantığı bu şekilde işlemekte, oyunun türü ise MOBA türü stratejidir. Siz de oyunda dilediğiniz kostümler ile oynamak isterseniz, LoL RP satın alıp, istediğiniz kostüm ile oynayabilirsiniz!

League of Legends Rp ile ilgili sıkça sorulan sorular
Aldığım RP'leri Arkadaşıma Hediye Edebilir Miyim?

Tabi ki, Kopazar'dan almış olduğunuz RP'leri istediğiniz her hesapta kullanabilirsiniz.Tabi ki 1 kere kullanma hakkınız olduğunu unutmayın. Buna dikkat etmeniz haricinde LoL RP kodlarını dilediğiniz League of Legends hesabına tanımlayabilir ve harcayabilirsiniz.

En Ucuz RP Kaç TL?

Kopazar’da en ucuz RP şu anda 400 RP 24 TL olarak satılmaktadır. Zaman zaman kampanyalar ve indirimler olabilir, bundan dolayı kopazar.com’u ziyaret etmeyi ve sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

LoL RP Fiyatları Nedir 2023?

Lol RP fiyatları, Kopazar’da 400 RP 24 TL’den başlıyor ve 12800 RP 620 TL’ye kadar çıkmaktadır. Çeşitli zamanlarda fiyatlar güncellenebileceği için her zaman kontrol etmenizi öneririz.

Ucuz RP Nasıl Satın Alabilirim?

Kopazar olarak elimizden gelen en uygun fiyatlarla RP satışı gerçekleştirmekteyiz. LoL RP sayfamıza giriş yaparak, buradan bütçene en uygun RP’yi satın al butonuna basarak alabilirsiniz.

LoL RP Kodu Nasıl Girilir?

RP kodunuzu Kopazar’dan satın aldıktan sonra League of Legends’a giriş yapıyorsunuz, sağ üst kısımdan mağazaya giriyorsunuz, burada yer alan RP satın al butonuna basıyorsunuz. Ardından RP Satın Al sayfasına gelince, burada sol kısımda Pin ve kodlar kısmına Kopazar’dan almış olduğunuz RP kodunu giriyorsunuz ve bu şekilde RP’yi hesabınıza tanımlıyorsunuz.

Bu LoL RP Kodları Valorant’ta Geçerli Mi?

LoL RP kodları, Valorant oyununda da geçerlidir ancak tabi ki tam olarak RP ile VP karşılığı aynı olmamaktadır. RP satın aldıktan sonra bu kodu Valorant'ta kullanmak isterseniz karşılığında daha az VP elde edeceğinizi unutmamanız gerekmektedir. RP'den VP'ye geçişte yaklaşık yüzde 30'luk bir kayıp olmaktadır.

LoL RP Kodu için Son Kullanma Süresi Var Mı?

Kullanıcılar kod almak istiyorlar, bazen indirimlerde uygun fiyatlı RP alıp depolamak isteyen kullanıcılar olmaktadır. Bu kullanıcıların sık sormuş olduğu bir soru: Kopazar'dan almış olduğunuz LoL RP kodları için herhangi bir son kullanma süresi bulunmamaktadır. Dilediğiniz zaman RP kodlarınızı kullanabilirsiniz.

Kopazar’dan Alacağım RP’ler Hangi Sunucularda Geçerlidir?

Kopazar üzerinden alacağın LoL RP’leri yalnızca Türkiye sunucusunda kullanabilirsiniz. Türkiye sunucus haricinde, Kopazar’dan alacağınız RP’leri başka sunucularda maalesef kullanamıyorsunuz. Çünkü o sunucularda satılan RP’ler ile TR’de satılan Riot Points’lerin fiyatları arasında fark bulunmaktadır.