Türkiye'nin oyun pazarı
League of Legends RP
400 Riot Points

400 Riot Points

Türkiye Sunucularında geçerlidir.
20 ⓚ 24.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
840 Riot Points

840 Riot Points

Türkiye Sunucularında geçerlidir.
40 ⓚ 50.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
1780 Riot Points

1780 Riot Points

Türkiye Sunucularında geçerlidir.
90 ⓚ 100.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
6450 Riot Points

6450 Riot Points

Türkiye Sunucularında geçerlidir.
360 ⓚ 335.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
250 Riot Point

17 TL Riot Cash

Türkiye Sunucularında geçerlidir
5 ⓚ 17.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
1050 Riot Point

70 TL Riot Cash RC

Türkiye Sunucularında geçerlidir
10 ⓚ 70.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
2000 Riot Point

130 TL Riot Cash RC

Türkiye Sunucularında geçerlidir
20 ⓚ 130.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
3900 Riot Point

250 TL Riot Cash RC

Türkiye Sunucularında geçerlidir
40 ⓚ 250.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
7250 Riot Point

450 TL Riot Cash RC

Türkiye Sunucularında geçerlidir
60 ⓚ 450.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
11500 Riot Point

700 TL Riot Cash RC

Türkiye Sunucularında geçerlidir
80 ⓚ 700.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 3

League of Legends RP

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
League of Legends RP Hakkında

League of Legends RP Nasıl Yüklenir?


Sitemizden almış olduğunuz LoL RP’yi, aşağıda yazılı görsel ile desteklenmiş rehberimizden faydalanarak kolay bir şekilde hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

1) Öncelikle LoL RP'yi Kopazar üzerinden satın alıyorsunuz ve League of Legends'ı açıyoruz.

2) Oyunu açtıktan sonra sağ üst kısımda, mağaza butonun altında aşağıdai görselde gibi yer alan "RP Satın AL" butonu yer almaktadır, bu butona tıklıyoruz. 

3) RP Satın Al sayfasına geldikten sonra burada sol menüde yer alan "Riot PIN ve Kodlar" bölümüne tıklıyoruz ve aşağıdaki görselde olduğu gibi bir görüntü bizi karşılıyor.
Bu kısımda karşımıza çıkan boşluğa Kopazar'dan almış olduğunuz RP kodunu giriyorsunuz ve "Gönder" butonuna basıyorsunuz, RP hesabınıza tanımlanmış oluyor.

Tebrikler! Yukarıdaki adımları uygulamanız sonucunda RP yükleme işleminiz başarıyla sonuçlanmıştır.

Olası problemler ve yukarıdaki yazılı ve görselli rehberimizde yapamadığınız bir nokta var ise Kopazar olarak bizimle iletişime geçebilir ve LoL Riot Points'i hesabınıza tanımlama aşamasında bizden yardım talep edebilirsiniz. Kopazar olarak satış yaptığımız ürünler ile alakalı olarak her zaman sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çalışıyoruz.

League of Legends RP

Ucuz RP Satın Almak için Doğru Adres: Kopazar!

League of Legends, Türkiye’de ve Dünya’da en çok oynanan oyunlar arasında yerini her geçen yıl koruma başarısını gösteriyor. Oyuncu sayısının bu kadar fazla olması ile birlikte tabi ki oyun içi ürünlere de talep her zaman canlı kalmaktadır. Tabi ki oyun içi ürünlere bu kadar talebin canlı olmasındaki ana sebeplerden birisi; Riot Games’in oyuna sürekli olarak güncellemeler gelmesi ve oyuncuların dikkatini çekecek içerikler üretmelerinden kaynaklanmaktadır.


Tabi ki oyuncular bu ürünleri alırken, oyundaki değerli para birimi olan RP’ye ihtiyaç duyuyorlar. Kopazar olarak uygun fiyatlarla, ucuz LoL RP satışı yapmaktayız. Riot Points ile LoL’de istediğiniz özel eşyalara kolaylıkla erişebilirsiniz! Ancak RP hakkında bilgisi olmayanlar olabilir, dilerseniz bu “RP” neymiş bir bakalım…

League Of Legends RP Nedir, Ne İşe Yarar?

LoL RP, League of Legends oyununda oyun içerikleri almanıza yarayan para birimidir. Riot Points, gerçek para ile satın alınmaktadır, normal şartlarda oyunu oynayarak da kazandığınız ve içerik satın aldığınız mavi öz ile bu noktada ayrışmaktadır. Tabi ki RP satın alıp, oyun içerisinde alacağınız içerikler de değişiklik göstermektedir. LoL RP ile oyun içerisinde karakterleriniz için kostüm, sandık, şampiyon,  ifade, simge gibi şeyleri satın alabilirsiniz. LoL RP ile diğer oyunculara karşı üstünlük kuramazsınız, sadece görünümünüz daha farklı olacaktır ve bunun yanı sıra LoL yapımcılarını desteklemiş olacaksınız.

RP, Riot Points anlamına gelmektedir. Kopazar ile de çok daha uygun fiyatlarla RP’ye sahip olabilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde bonus kazanarak, bir sonraki alışverişinizi daha uygun fiyatlarla yapabilirsiniz. Kopazar olarak her zaman daha uygun fiyatlarla RP sunmak için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz…

Kopazar ile Ucuz RP Satın Al

Kopazar, 15 yılı aşkın e-pin tecrübesi ile siz değerli League of Legends oyuncularına ucuz rp satın alma imkanı sunmaktadır! Kopazar olarak özel anlaşmalarımız ile sizlere uygun fiyatlı RP sunabiliyoruz. Ucuz RP satın almak için yukarıdan siparişinizi geçebilir, RP kodunuzu oyununuza girip RP’nizi hemen harcamaya başlayabilirsiniz!

Birçok Riot Points satıcısına kolaylıkla internetten ulaşabiliyorsunuz, Kopazar olarak bizler de League of Legends RP pazarında bulunuyor ve sizlere daha uygun fiyatlar sunmak için çalışıyoruz, çabalıyoruz. Riot Games, Kopazar gibi yetkili ve köklü e-pin satıcıları ile anlaşarak, çok daha uygun fiyatlarla RP satmamıza olanak sağlamaktadır. Kopazar, sadece LoL değil, diğer Riot Games oyunları için de e-pin satışı yapmaktadır. Dilerseniz Valorant VP sayfamızı ziyaret ederek Valorant için de VP satın alabilirsiniz. 

Kopazar olarak çeşitli ödeme ortakları ile çalışmaktayız. Sen de, sana en uygun olan ödeme aracısı ile ödemeni tamamlayarak Lol Riot Points'e sahip olabilirsiniz. Hemen sende Kopazar kalitesi ile rp satın al ve dilediğiniz kostümü alarak League of Legends’ı istediğin şekilde oynamaya başla!

LoL RP Fiyatları

Tabi ki oyuncular, Riot Points alacakları zaman iyi bir fiyat araştırması sonucunda nereden alacaklarına karar vermektedirler. Kopazar olarak sizlere LoL RP fiyatları hakkında bilgi vermek istiyoruz. İnternet üzerinde LoL RP fiyatları olarak yazdığınız zaman birçok site karşınıza çıkmakta ve bu fiyatlar arasında çeşitli nedenlerle oluşan farkları da görebilirsiniz. LoL RP fiyatları çeşitli sebeplerle değişebilmektedir. Bunları en çok etkileyen unsur her şeyi etkilediği gibi döviz kurudur. Türk Lirası, dövize karşı değer kaybettiği sürece LoL RP fiyatlarında da değişim gözlemlenebilmektedir. 

Kopazar olarak her zaman en uygun LoL RP fiyatları sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizler de alışverişlerinizde Kopazar’ı tercih ederek, bir sonraki satın alımlarınızda kullanmak için bonus kazanabilirsiniz! Şu anda Kopazar’da LoL RP fiyatları, sayfanın üst kısmında yer aldığı gibidir.

LoL RP ile Ne Yapılabilir?

Riot Points ile arkadaşlarınıza hediyeler alabilirsiniz, oyun içi isminizi değiştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra var olan hesabınız ile başka sunucular üzerinde oynamak isterseniz bu işlemleri de RP karşılığında kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ancak çoğunlukla LoL RP satın alımı gerçekleştiren kullanıcılar, belli dönemlerde League of Legends tarafından oluşturulan, genellikle oynamış olduğunuz şampiyonlara ait kostümleri indirimli almanıza sağlayan “Sana Özel Mağaza” üzerinden alışveriş yapmak için RP satın alıyorlar.

Kısacası RP ile oyun içerisinde Mavi Öz ile alamayacağınız diğer şeyleri(birkaç istisna dışında) her şeyi satın alma özgürlüğüne kavuşabilirsiniz. Güncel LoL RP fiyatları 2022 listesi sayfanın başında bulunmaktadır. Oradan fiyatları kontrol edebilir ve bütçenize uygun olan RP’yi satın alıp, dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

League Of Legend Türkiye

League of Legends, Riot Games tarafından geliştirilmiş bir oyundur. LoL, hem Dünya çapında hem de Türkiye'de en çok oynanan oyunlar arasında yer almaktadır. Oyunun yapısı gereği gerçekten oyuncuyu içerisine çeken bir yapısı bulunmaktadır. İçerisinde bulundurmuş olduğu rekabetçi sistemi ile oyuncuları bir rekabet içerisine sokarak, oyunu oynamalarını sağlamaktadırlar. Oyun, türü itibariyle tamamen eşsiz değil ancak Riot Games, oyunu her zaman oynanabilir kıldığı için oyuncu sayısında büyük azalmalar olmamakta aksine oyuncu sayısı artış bile gösterebilmektedir. Oyuna genel olarak baktığımı zaman, oyun içerisinde şampiyon olarak adlandırılan karakterler bulunmaktadır, 10 oyuncu 5'er kişiden 2 takıma ayrılmaktadır. Bu oyuncular, seçmiş oldukları karakterler ile mücadele etmekte ve birbirilerinin kısaca özetlemek gerekirse ana üslerini yok etmeye çalışmaktadılar. Oyunun temel olarak mantığı bu şekilde işlemekte, oyunun türü ise MOBA türü stratejidir. Siz de oyunda dilediğiniz kostümler ile oynamak isterseniz, LoL RP satın alıp, istediğiniz kostüm ile oynayabilirsiniz!

Sık Güncelleştirmeler İle Zengin İçerik Sizleri Bekliyor

League of Legends'ın bu kadar oynanması ve her geçen gün de oyuncu sayısını korumasındaki en büyük etken oyuna sürekli olarak güncelleme gelmesidir. Riot Games, oyunu her zaman güncellemeler ile destekleyerek oyunu monoton bir halden kurtarıyor, bu da oyuncuların oyundan sıkılmasını engelliyor. Durum bu şekilde olunca oyuncular, her yeni gelen güncellemeyi heyecanla bekliyor ve oyunu oynamaya devam ediyor. Aslında bakarsanız LoL oyunun halen daha oynanmasındaki ana sebeplerden biri olarak bunu gösterebiliriz. Buna ek olarak oyunun bir de büyük bir turnuva pazarı bulunmaktadır. Bu turnuvalar da oyunu sürekli olarak gündemde tutuyor, daha da yeni oyuncu kitlelerine ulaşmasını sağlıyor. Sizler de League of Legends oynarken güzel kostümler ile oynamak isterseniz, RP satın alıp, dilediğiniz karakteri ve kostüm ile oynayabilirsiniz!

League of Legends RP ile ilgili sıkça sorulan sorular
Aldığım RP'leri Arkadaşıma Hediye Edebilir Miyim?

Tabi ki, Kopazar'dan almış olduğunuz RP'leri istediğiniz her hesapta kullanabilirsiniz.Tabi ki 1 kere kullanma hakkınız olduğunu unutmayın. Buna dikkat etmeniz haricinde LoL RP kodlarını dilediğiniz League of Legends hesabına tanımlayabilir ve harcayabilirsiniz.

En Ucuz RP Kaç TL?

Kopazar’da en ucuz RP şu anda 400 RP 24 TL olarak satılmaktadır. Zaman zaman kampanyalar ve indirimler olabilir, bundan dolayı kopazar.com’u ziyaret etmeyi ve sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma!

LoL RP Fiyatları Nedir 2022?

Lol RP fiyatları, Kopazar’da 400 RP 24 TL’den başlıyor ve 12800 RP 620 TL’ye kadar çıkmaktadır. Çeşitli zamanlarda fiyatlar güncellenebileceği için her zaman kontrol etmenizi öneririz.

Ucuz RP Nasıl Satın Alabilirim?

Kopazar olarak elimizden gelen en uygun fiyatlarla RP satışı gerçekleştirmekteyiz. LoL RP sayfamıza giriş yaparak, buradan bütçene en uygun RP’yi satın al butonuna basarak alabilirsiniz.

LoL RP Kodu Nasıl Girilir?

RP kodunuzu Kopazar’dan satın aldıktan sonra League of Legends’a giriş yapıyorsunuz, sağ üst kısımdan mağazaya giriyorsunuz, burada yer alan RP satın al butonuna basıyorsunuz. Ardından RP Satın Al sayfasına gelince, burada sol kısımda Pin ve kodlar kısmına Kopazar’dan almış olduğunuz RP kodunu giriyorsunuz ve bu şekilde RP’yi hesabınıza tanımlıyorsunuz.

Bu LoL RP Kodları Valorant’ta Geçerli Mi?

LoL RP kodları, Valorant oyununda da geçerlidir ancak tabi ki tam olarak RP ile VP karşılığı aynı olmamaktadır. RP satın aldıktan sonra bu kodu Valorant'ta kullanmak isterseniz karşılığında daha az VP elde edeceğinizi unutmamanız gerekmektedir. RP'den VP'ye geçişte yaklaşık yüzde 30'luk bir kayıp olmaktadır.

LoL RP Kodu için Son Kullanma Süresi Var Mı?

Kullanıcılar kod almak istiyorlar, bazen indirimlerde uygun fiyatlı RP alıp depolamak isteyen kullanıcılar olmaktadır. Bu kullanıcıların sık sormuş olduğu bir soru: Kopazar'dan almış olduğunuz LoL RP kodları için herhangi bir son kullanma süresi bulunmamaktadır. Dilediğiniz zaman RP kodlarınızı kullanabilirsiniz.

Kopazar’dan Alacağım RP’ler Hangi Sunucularda Geçerlidir?

Kopazar üzerinden alacağın LoL RP’leri yalnızca Türkiye sunucusunda kullanabilirsiniz. Türkiye sunucus haricinde, Kopazar’dan alacağınız RP’leri başka sunucularda maalesef kullanamıyorsunuz. Çünkü o sunucularda satılan RP’ler ile TR’de satılan Riot Points’lerin fiyatları arasında fark bulunmaktadır.

Canlı Destek