Türkiye'nin oyun pazarı
Pubg Mobile Uc

60 Uc Unknown Cash

Sadece Türkiye üyeliği için kullanılabilir. Diğer bölgeler için geçerli değildir.
4 ⓚ 17.95 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

325 Uc Unknown Cash

Sadece Türkiye üyeliği için kullanılabilir. Diğer bölgeler için geçerli değildir.
20 ⓚ 89.80 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

660 Uc Unknown Cash

Sadece Türkiye üyeliği için kullanılabilir. Diğer bölgeler için geçerli değildir.
30 ⓚ 180.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

1800 Uc Unknown Cash

Sadece Türkiye üyeliği için kullanılabilir. Diğer bölgeler için geçerli değildir.
90 ⓚ 448.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

3850 Uc Unknown Cash

Sadece Türkiye üyeliği için kullanılabilir. Diğer bölgeler için geçerli değildir.
180 ⓚ 837.50 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

8100 Uc Unknown Cash

Sadece Türkiye üyeliği için kullanılabilir. Diğer bölgeler için geçerli değildir.
200 ⓚ 1,675.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

16200 Uc Unknown Cash

Sadece Türkiye üyeliği için kullanılabilir. Diğer bölgeler için geçerli değildir.
350 ⓚ 3,350.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 8

Pubg Mobile Uc

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Pubg Mobile Uc Hakkında

PUBG Mobile UC Yükleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Kopazar üzerinden PUBG UC alışverişi yapacak oyuncular için hem videolu hem de görselli olarak iki adet rehberimizi hemen aşağıda bulabilirsiniz. Bu rehberlerimizi inceleyerek Kopazar.com'u kullanarak nasıl PUBG Mobile UC satın alabileceğinizi ve almış olduğunuz UC kodunu hesabınıza nasıl tanımlayabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

1) Öncelikle tabi ki yukarıdan dilediğiniz paketi seçiyoruz ve PUBG Mobile UC alımınızı gerçekleştiriyoruz. Karşımıza çıkan Unknown Cash kodunu kopyalıyoruz.

2) Ardından almış olduğumuz PUBG UC'yi hesabımıza tanımlamak amacıyla https://www.midasbuy.com/midasbuy/tr/redeem/pubgm adresine giriş yapıyoruz. Burada ekranda direkt olarak bizden Oyuncu NO ve sitemizden almış olduğumuz UC kodunu istemektedir, boşlukları doğru bir şekilde dolduruyoruz ve "OK" butonuna basıyoruz.
pubg mobile uc

3) "OK" butonuna bastıktan sonra karşımıza son bir onay için daha tekrar buton çıkmaktadır. O butona da basıp artık satın almış olduğumuz UC'yi hesaba tanımlamış oluyoruz. Tanımlama işlemi gerçekleştikten sonra alttaki görseldeki gibi bir ekran sizi karşılayacaktır.
uc satın al

Pubg Mobile Uc

PUBG Mobile UC Kopazar'da!

PUBG Mobile, 2017 yılında PlayerUnknown's Battlegrounds ismi ile piyasaya çıkan PUBG oyunun, mobil versiyonudur. Aslında bakarsanız PUBG Mobile, PC versiyonuna nazaran çok daha büyük bir oyuncu kitlesine sahip ve yapımcısına da belki de PC versiyonundan daha iyi bir getiri sunmuş olduğunu tahmin etmek zor değil.

PUBG Mobile, piyasaya çıkması ile birlikte gerçekten büyük bir oyuncu kitlesi tarafından oynanmaya başladı ve bu durum günümüze kadar kartopu etkisi ile daha da büyüyerek geldi. Oyunun yayınları, turnuvaları vs. derken gerçekten büyük bir başarıya imza attılar ve günümüzde en çok oynanan mobil oyunlar arasında başı çekmektedir.

Oyunun içerisinde de tabi ki bazı oyuncuların kendilerini daha özel hissetmelerini amaçlamak üzere oyun içi içerikler bulunmaktadır. Bu özel oyun içi içerikleri de PUBG Mobile UC ile satın alabilmektesiniz. Bu PUBG UC’leri oyun içerisinden de satın alabilirsiniz ancak Kopazar gibi PUBG ile anlaşmalı aracılar ile çok daha ucuz PUBG Mobile UC’ye sahip olabilirsiniz. Peki PUBG Mobile UC nedir ve tam olarak ne işe yarar?

PUBG Mobile UC Ne İşe Yarar?

Oyunların gelişmesi ile birlikte oyunların kendisini finanse edebilmesi ve oyunların sürdürülebilmesi için oyun içinde, ekstra içerikler üretilerek oyun içi satın alımlar ortaya çıktı ve çevrim içi bir oyunun devamlılığını sağlamak adına oyun içerisinde gerçek para ile satılan ürünler geliştirildi.

Bu oyun içi satın alımları gerçekleştirmek için de oyun içerisinde, oyunu oynayarak kazanamayacağınız bir para birimi bulunmaktadır. PUBG Mobile’da bulunan bu para birimine Unknown Cash yani PUBG UC denmektedir. Bu PUBG Mobile Unknown Cash ile oyun içerisinde herkesin kolay bir şekilde erişemeyeceği kıyafetleri, silahlarınız için kostümleri vs. satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra karakterinizin sağına soluna koymak için papağan tarzında kuşlar da alabiliyorsunuz kısacası oyun içerisinde özel eşyaları PUBG Mobile UC satın alarak kolayca ulaşabilirsiniz. 

PUBG Mobile, günümüzün en popüler mobil oyunlarından biridir. Milyonlarca oyuncu tarafından oynanan bu oyunda, oyuncular farklı haritalarda hayatta kalmak için mücadele ederler. Oyunda farklı oyun modları ve sınırlı zamanlı etkinlikler de bulunur. Oyuncular, PUBG Mobile UC adı verilen sanal para birimini kullanarak, oyun içi öğeler satın alabilirler.

PUBG Mobile UC, "Unknown Cash" olarak da bilinir ve oyun içindeki öğelerin çoğunu satın almak için kullanılır. Bu öğeler arasında yeni kostümler, silahlar, paraşütler, sandıklar ve diğer özelleştirme seçenekleri yer alır. PUBG Mobile UC satın almak için, oyuncular gerçek para kullanabilirler.

PUBG Mobile UC'nin faydaları nelerdir?

PUBG Mobile UC, oyunculara oyun deneyimlerini özelleştirme imkanı sunar. Oyuncular, karakterlerini ve oyun içi eşyalarını farklı şekillerde özelleştirebilirler. Örneğin, oyuncular, kostümler, silahlar, paraşütler ve sandıklar satın alarak karakterlerini kişiselleştirebilirler.

PUBG Mobile UC, ayrıca oyunculara avantaj sağlayan oyun içi öğeleri satın alma imkanı da sunar. Örneğin, oyuncular, oyunda daha az gözüken bir kıyafet giyerek rakiplerini şaşırtabilirler. Ayrıca, silahlar ve sandıklar satın alarak daha iyi bir oyuna başlangıç yapabilirler.

Sonuç olarak, PUBG Mobile UC, oyunculara oyun içi öğeleri satın alma ve oyun deneyimlerini özelleştirme imkanı sunar. Oyuncular, gerçek para kullanarak Kopazar.com üzerinden PUBG Mobile UC satın alabilirler ve oyunu diledikleri gibi özelleştirebilirler.

Kopazar ile ucuz UC satın al ve hemen sen de PUBG Mobile’da farkını ortaya koy!

Kopazar ile PUBG Mobile UC Satın Al

Kopazar olarak yapmış olduğumuz anlaşmalar sayesinde siz değerli PUBG Mobile oyuncularına ucuz UC satın alma imkanı sunmaktayız. Kopazar.com üzerinden satın almış olduğunuz UC ile oyun içerisinde dilediğiniz içeriği kolay bir şekilde, indirimli olarak satın alabilirsiniz.

PUBG Mobile UC satın alarak oyun içerisinde UC ile satılan oyun içi içeriklere erişebilirsiniz. UC ile oyununuzu özelleştirebilir, oyun içerisinde bindiğiniz arabalara görünüm alabilirsiniz, silahlarınıza skinler alabilirsin ve karakterinizi de baştan aşağı istediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Kopazar aracılığıyla PUBG UC satın almak ve ardından yukarıda yer alan yönergeleri takip ederek almış olduğunuz UC kodunu hesabınıza tanımlamak olacaktır.

Kopazar.com 15 yıllık e-pin tecrübesi ile hizmet vermektedir. Ucuz PUBG Mobile UC ürünlerimizi inceleyerek, kendinize en uygun olan seçeneği satın alabilir ve hemen hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

PUBG UC Almanın Avantajları Nelerdir?

Avantajınız tamamen ne kadar UC’ye sahip olduğunuza ve bu UC’yi ne almak için kullandığınıza bağlıdır. Marketten ufak bir skin ya da görünüş almak isterseniz bu size çok da büyük bir avantaj sağlamayacaktır ancak PUBG Mobile’ın sunmuş olduğu Royale Pass seçeneğini alırsanız birçok avantajınız olacaktır.

Royale Pass ile oyun içerisinde hem aylık olarak bir abonelik başlatmaktasınız ve her ay içerisinde bu üyeliğiniz sonucunda çeşitli avantajlarınız olmaktadır. Size bu aboneliği aldığınız için UC hediyeleri olmakta, çeşitli kostümler ve görünüşlere sahip olmaktasınız. Bu şekilde çeşitli özelliklere Kopazar.com’dan almış olduğnuz UC sayesinde ulaşabilirsiniz.

Bunların yanı sıra tabi ki de PUBG Mobile UC satın alıp, dilediğiniz şeyleri de elde edebilirsiniz. Unknown Cash ile yapacaklarınızın pek de bir sınırı bulunmuyor çünkü PUBG Mobile, sürekli olarak güncellenen bir oyun, her güncellemede de oyuna yepyeni içerikler eklenmektedir.. Bu durumda da oyunda içeriğin bir sınırı yok doğal olarak da UC ile yapabileceklerinizin ve alabileceklerinizin de pek sınırının bulunduğunu söyleyemeyiz. Oyunda kendi kullanacağınız araçlara, silahlara vs dilediğiniz görünüş çeşitlerini satın alabilirsiniz böylece oyunda diğer oyunculara farkınızı gösterebilirsiniz. Zaten bu tarz pay to win olmayan yani oyuna para yatıranın kazanmadığı oyunlarda yalnızca oyunun görünüşünü değiştirme imkanınız bulunuyor, bu da zaten bu tarz oyunlarda olması gerekendir. Siz de UC satın alarak oyununuzu göz zevkinize daha uygun hale getirebilir ve oyundan daha fazla haz alabilirsiniz.

PUBG Mobile UC Nasıl Satın Alınır?

Uc satın alma işlemini sağlamak için öncelikle hangi paketi satın alacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Karar verdikten sonra;

 1. Kopazar üyeliğiniz yok ise sitemize üye olmanız gerekiyor.

 2. Üye olduktan ve giriş yaptıktan sonra hesabınıza bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Paketlerimizi inceleyin ve ne kadarlık bir bakiye gerektiğini tespit edin, ardından bakiyenizi yükleyin.

 3. Size sunduğumuz paketleri inceleyerek satın almak istediğinizi seçeneğin yanındaki "Satın Al" butonuna tıklayın.

 4. Ardından adımları takip ederek PUBG UC satın alımınızı tamamlayın.

 5. Bundan sonra siparişiniz e-pin halinde size aktarılacaktır. UC satın alma işleminizin ardından sonra, PUBG Mobile UC yükleme işlemi için sayfanın üst kısmında bulunan rehberi inceleyerek UC’yi nasıl hesabınıza tanımlayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Bu işlemler sırasında Kopazar hesabınıza girmeniz şarttır. Dolayısıyla henüz Kopazar hesabınız yok ise ücretsiz bir şekilde sitemize kayıt olabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla UC Kopazar'da!

Ucuz UC satın alarak oyun için harcayacağınız maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Kopazar olarak rekabetçi piyasada sunabildiğimiz en ucuz UC fiyatlarını sunmak için çalışıyoruz. Sizler de Kopazar kullanarak PUBG UC satın alabilir ve hemen hesabınıza tanımlayabilir, UC’lerinizi harcayabilirsiniz.

PUBG Mobile UC satın alırken dikkat etmeniz gereken birkaç şeyden bahsetmek gerekirse; çoğu yere göre aşırı ucuz satan bir platform bulduysanız bu platform hakkında detaylı bir araştırma yapmanızı öneririz, piyasada çok fazla “PUBG Mobile ucuz UC satın al” reklamı yapılarak insanları yanıltan siteler olabili. Ucuz Unknown Cash alacağım derken mağdur olmanızı istemeyiz..

Kopazar’ın 15 yıllık tecrübesi ile güvenilir PUBG UC alışverişi yapabilir, herhangi bir sorun yaşamadan UC’lerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz!

PUBG Mobile UC Fiyatları

PUBG Mobile UC seçenekleri diğer oyunların e-pinlerine göre oldukça çeşitlidir. Yani minimum ve maksimum alabileceğiniz UC’ler konusunda oldukça geniş aralıklar sunmaktadır. Böylece oyuncular ufak miktarda UC’ye ihtiyaçları olduğu zaman yüksek UC almak zorunda kalmadan, ufak miktarlarda UC için aynı şekilde az bir ücret ödeyerek UC’ye sahip olabilmektedirler.

Fiyatlarla alakalı detaya girmek gerekirse 60 UC ile 16200 UC arasında Kopazar.com üzerinde alım yapabilmektesiniz. Kopazar.com üzerinde satılan PUBG Mobile UC fiyatları konusuna gelirsek de 14.5 TL’den başlıyor ve 2900 TL’ye kadar UC fiyatları değişiklik göstermektedir. Sayfanın üst kısmından PUBG Mobile UC fiyatlarını inceleyebilir ve bütçenize, isteklerinize en uygun olan ürünü kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Pubg Mobile Uc ile ilgili sıkça sorulan sorular
PUBG Mobile UC Almak için Ödeme Yöntemleri Nedir?

Kopazar.com olarak tüm kullanıcılarımızın rahatlıkla ödeme sağlayabilmesi için çeşitli ödeme yöntemlerini bünyemizde bulundurmaktayız. PUBG Mobile UC satın alırken, sitemize bakiye yükleme işlemlerinde kredi kartı, eft-havale seçenekleri ile çok zahmet etmeden kolayca bakiyenizi yükleyebilir ve UC satın alabilirsiniz. Kopazar'a bakiye yüklerken ya da UC satın alırken herhangi bir problem yaşarsan bize kolayca canlı destekten ulaşabilirsin. Hemen sen de PUBG UC satın al ve fırsatları kaçırma!

UC Fiyatları 2023

Kopazar.com üzerinden UC satın almak istiyor ve fiyatları mı öğrenmek istiyorsunuz? O zaman sizlere Kopazar.com'un PUBG Mobile UC fiyatlarından biraz bahsedelim; 60 UC 14.5 TL, 325 UC 72.5 TL , 660 UC 145 TL olmak üzere fiyatlandırılmaktadır. Diğer UC seçeneklerini ve fiyatlarını öğrenmek için PUBG Mobile UC sayfamızı kontrol edebilirsiniz.

PUBG Mobile UC ile Neler Yapılabilir?

Bu tamamen oyuncunun kendi isteklerine bağlı bir durumdur. PUBG Mobile UC'yi Kopazar'dan aldıktan ve hesabınıza tanımladıktan sonra PUBG Mobile'ın mağazasını açarak oradan dilediğinizi satın alıp kullanabilirsiniz. İsterseniz arabalar için, isterseniz direkt kendiniz için, isterseniz de silahlarınız için güzel görünüşler satın alabilirsiniz. Ve bu almış olduğunuz oyun içi içerikler ile oyunu daha da güzelleştirebilirsiniz.

Arkadaşıma Hediye UC Gönderebilir Miyim?

PUBG Mobile içerisinde UC transferi ya da diğer bir deyişle arkadaşınıza direkt UC gönderimi yapılamamaktadır. Arkadaşınıza UC hediye etmek isterseniz, sitemizden almış olduğunuz UC kodunu o kişiye iletebilirsiniz ya da almış olduğunuz UC ile oyun içerisinden direkt olarak bir eşyayı UC ile satın alıp gönderebilirsiniz. Ancak UC ile herhangi bir eşyayı hediye olarak göndermek istediğinizde seçeneklerinizin kısıtlı olduğunu söylememiz gerekmektedir.

PUBG Mobile UC Nasıl Satın Alabilirim?

Kopazar.com üzerinden UC satın almak oldukça kolay! Öncelikle sitemize üye olmanız ve bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Çeşitli ödeme yöntemlerinden size en uygun olanını seçerek bakiye yükledikten sonra PUBG Mobile UC sayfamızdan dilediğiniz miktarda UC satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.

PUBG UC Yükleme İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Öncelikle Kopazar.com üzerinden PUBG UC satın almanız gerekmektedir. UC satın alma işleminin ardından sitemizde sizler için özel olarak hazırladığımız rehberlerimizi inceleyerek PUBG Mobile UC kodunuzu hesabınıza nasıl tanımlayabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Hem videolu hem de resimli olmak üzere sitemizde PUBG UC yükleme rehberi bulunmaktadır.

En Ucuz PUBG Mobile UC Kaç TL

Kopazar.com üzerinde bu sayfanın güncellendiği tarihte alabileceğiniz en düşük UC adeti 60'tır. Doğal olarak da en ucuz PUBG Mobile UC seçeneği de 60 UC'dir ve fiyatı 14,5 TL'dir. Bu şekilde 14,5 TL'ye en uygun olarak 60 UC satın alabilmektesiniz.

Canlı Destek