Bakiye Bakiyem 0.00 TL
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Zula Altın
3.000 Zula Altın

3000 Zula Altın

10 ⓚ 39.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
5.850 Zula Altın

5850 Zula Altın

15 ⓚ 73.50 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
16.250 Zula Altın

16250 Zula Altın

20 ⓚ 195.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
34.000 Zula Altın

34000 Zula Altın

40 ⓚ 390.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
70.000 Zula Altın

70000 Zula Altın

80 ⓚ 780.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
150.000 Zula Altın

150000 Zula Altın

160 ⓚ 1,560.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 2

Zula Altın

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Zula Altın Hakkında

Zula Altın Yükleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Zula Altın yüklemek için öncelikle Kopazar.com'a üye olmanız ve Kopazar'dan Zula E-Pin satın almanız gerekmektedir. Bu aşamaları yaptığınızı varsayarak Zula Altın Yükleme işleminin detaylarına geçiyoruz: 

1) Öncelikle hesap.zulaoyun.com/pin/epin adresine giriyoruz ve hesabımıza giriş yapıyoruz.

2) Hesabımıza giriş yaptıktan sonra, bir sonraki görselde yer alan kısım bizi karşılamaktadır.

3) Buradaki yer alan boşluklara Kopazar.com'dan Altın satın aldıktan sonra elinize geçen E-Pin kodunu yazıyorsunuz. Yazdıktan sonra doğrulama amacıyla sizden tekrardan "Şifre"nizi istiyor. Şifrenizi de yazdıktan sonra "Yükle" butonuna basıyorsunuz ve ZA Yükleme işlemi sona eriyor.

Bu şekilde Zula Epin yükleme işlemini gerçekleştirmiş ve almış olduğunuz Zula Altınlarını hesabınıza tanımlamış bulunuyorsunuz. Artık hesabınıza tanımlanan ZA'larınızı dilediğiniz şekilde harcayabilirsiniz. ZA alış serüveninizde Kopazar.com'u tercih ettiğiniz için teşekkürler!

 

 

Zula Altın

Zula Altın Nedir?

Her oyunda olduğu gibi Zula oyununda da e-pin bulunmatkadır. E-pinler oyunun işleyişi ve bir bakıma da oyunun fonlanması, ayakta kalması için büyük önem taşımaktadır. Zula içerisindeki gerçek para ile elde edilebilen para biriminin adı da Zula Altın'dır. Zula Altın ile oyun içerisinde birçok avantaja sahip olabilirsiniz. Zaten Zula oyununda ZA'nız yok ise oyunda biraz avantajınızı kaybettiğinizi söylemeden geçemeyeceğiz. Zula Altın (ZA) satın alarak, sizler de avantajlı silahlara ve destek paketlerine sahip olarak oyunda büyük bir avantaj yakalayabilir ve herkesi haklayabilirsiniz.

Zula oyun türünde Türk oyunları arasında en başarılı olan oyunlardan birisidir. Bu görüşümüze katılmayacak kişi sayısının oldukça az olduğunu söylemek gerekiyor. Gerçekten uzun süredir, FPS oyun türünde Türk yapımı bir oyun bu kadar fazla oyuncu tarafından oynandı ve halen daha ayakta duruyor, bunun yanı sıra aktif olarak oyuncusu bulunan bir oyundan bahsediyoruz. ZA alarak sizler de Zula'nın en iyi karakterlerine, en iyi silahlarına ve destek paketlerine sahip olarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz!

Zula Altın satın al ve hemen oyunda rakiplerinin önüne geç! ZA yetkili satıcısı Kopazar.com üzerinden 7/24 otomatik anında teslimat ile Zula Altın alabilir ve hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Böylece günün her saatinde Zula oynuyorsanız, Zula Altın'ınızı da kolaylıkla dilediğiniz zaman Kopazar üzerinden satın alabilirsiniz!

Zula E-Pin Nedir?

Öncelikle E-Pin nedir ondan bahsedelim ardından zaten Zula EPin'e geçiş yaparız. EPin, Elektronik Pin'in kısaltılmış halidir. PIN ise İngilizce bir kelimedir; Personal Identification Number kelimelerinin kısaltılmış halidir. Kısacası E-Pin'i "elektronik kod" olarak yorumlayabiliriz. Zula Epin ise bu kodu girdiğinizde size Zula Altın'ı vermektedir. Zula EPin, Kopazar gibi yetkili ZA satışı sağlayan e-pin hizmeti sunan aracılar tarafından temin edilebilmektedir.

Zula E-Pin nereden satın alınır tarzında sorularınız var ise zaten doğru adrestesiniz: Kopazar! Kopazar üzerinden uygun fiyatlarla, anında teslimat olarak Zula Altın'ınızı E-Pin olarak teslim alabilir ve sayfanın üst kısmında yer alan rehberi takip ederek E-Pin kodunu hesabınıza tanımlayarak, ZA'larınızı harcamaya başlayabilirsiniz. Zula E-Pin kodları, Zula Altın yetkili satıcıları tarafından satılmakta ve oyunculara teslim edilmektedir. Yetkili satıcı olmayan, güvenilir olmayan yerlerden ZA alımı yapmamanızı öneririz.

Güvenilir Ödeme Yöntemleriyle Zula Altın Satın Al!

Zula'ya para yatırmak ve Zula Altın satın almak isteyen oyuncular karşılaştıkları bazı platformlarda yer alan ödeme yöntemlerinden şikayet etmektedirler. Kopazar'da bu tarz problemler yaşayan oyuncuların ödeme seçeneklerinde sıkıntı yaşamamaları için bünyesinde çeşitli ödeme yöntemlerine yer vermektedir. Böylece Zula Altın satın almak isteyen oyuncular kolay bir şekilde diledikleri ödeme yöntemini kullanarak Kopazar'a bakiye yükleyebiliyor ve ardından ZA satın alabiliyor. 

Kopazar üzerinde Zula Altın satın alırken kredi kartı, banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra EFT ve Havale seçenekleri ile de bakiye yükleyip, Zula epin alabilmektesiniz. Banka kartı olarak İninal ve Papara kart kullanan kullanıcılar da Kopazar'a kolayca para yükleyebilmekte ve Zula Altın satın alabilmektedir. Bu şekilde çeşitli ödeme yöntemler ile anında teslimat ZA alabilir ve oyunda rakiplerinizi yenebilirsiniz! Hemen sen de Zula altın satın al ve oyunun tadını çıkarmaya başla!

Zula Altın Fiyatları

Zula, Türk yapımı olarak başarılı olmuş olan sayılı FPS oyunlarından birisidir hatta belki de en iyi Türk yapımı FPS oyunu olduğunu söylemesek de geçemeyiz. Bunun yanı sıra başarıları da göz ardı edilemez. Durum bu şekilde olunca, Zula'nın da tabi ki büyük bir oyuncu kitlesi bulunuyor ve bu oyuncular oyun içerisinde "Mağaza"dan alışveriş yapmak adına Zula Altın almak istiyorlar. ZA satın alırken de tabi ki ZA Fiyatları da gözlerine çarpıyor ve ister istemez Zula Altın Fiyatları araştırmalarına giriyorlar. Burada oyuncular doğal olarak ceplerini düşünerek en ucuz Zula Altın almak için çabalamaktadırlar.

Kopazar olarak yetkili ZA satıcısı olduğumuzu belirtmek isteriz. Zula epin yükleme işlemi esnasında da yetkili satıcılar arasında Logo'muzu görmeniz mümkündür. Kopazar olarak en ucuz Zula Altın satabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Zula Altın ucuz almak isteyen kullanıcılar her zaman doğru olarak ucuz yerden alabilirler ancak ucuz alalım derken dolandırılma riskini de göze almalısınız. Her zaman ZA'yı ve başka bir e-pin alırken yetkili satıcılardan/güvenilir yerlerden almayı tercih etmelisiniz. Zula Altın fiyatları ne diye sorarsanız da bu sayfanın en üstünde yer alan ZA seçeneklerinin karşısında Zula altın fiyatları da yer almaktadır. Böylece ZA fiyatlarını bu şekilde gözlemleyebilirsiniz.

Zula Nedir?

Günümüzün gelişen teknolojisi ile birlikte insanların hayatları gittikçe kolaylaşmaya başladı. Bunun sonucunda ise insanların zamanlarının arttığını görmekteyiz. İnsanlar zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirecek aktiviteler arama yoluna girmişlerdir. Türkiye de PC oyunlarının içinde MMOFPS kategorisine baktığımızda ilk akla gelen oyun olan Zula ise bu dönemlerin etkisi ile daha fazla kullanıcıya erişmeyi başarmıştır. Oyun 22 Şubat 2015 tarihinde çıkış yapmasına rağmen geliştiriciler oyunu yapmaya 2013 senesinde başlamışlardır. Oyun ilk Türk yapımı MMOFPS oyunu olma özelliğine de sahiptir. Zula ilk zamanlarında çok fazla bilinmiyor ve oynanmıyor olmasına rağmen 2017 tarihinde oyunda büyük bir oyuncu artışı gözlenmiştir. Oyun 2016 yılında Steam adlı oyun indirme platformuna eklenmesine rağmen 12 Temmuz 2017 tarihinde platformun kurallarını ihlal ettiği gerekçesi ile kaldırılmıştır. 2018 yılında bu sorunlar düzeltilip tekrardan Steam adlı platforma tekrardan eklenmiştir. Oyun Türkiye’den sonra yurt dışında ilk olarak Brezilya da oyunculara Playspot firması aracılığı ile sunulmuştur. 2016 yılında Brezilya da oyuncular da Zula oynayabiliyorken 2020 yılının mart ayında oyun platformdan kaldırılmıştır. Oyunun birçok sunucusu bulunmaktadır. Bunlardan birisi olan Tayland sunucusu ise 2017 yılının Eylül ayında kaldırılmıştır. Türkiye dışında aktif olan oyunun sunucuları Latin Amerika, İran, Avrupa sunucularıdır. Oyunda her geçen gün kullanıcıların geri bildirimlerine göre güncellemeler getiriliyor. Bunlarla birlikte oyun içi hatalar kapatılıyor, yeni özellikler ekleniyor veya hile yapan kullanıcılar oyundan uzaklaştırılıyor. Bu şekilde oyunculara adil bir oyun ortamı sunmak için çalışmalarına devam etmektedirler. Zula oynamak için bir hesabınızın bulunması gerekmektedir. Eğer hesabınız bulunmuyor ise oyunun resmi web sitesine giderek oradan kayıt olabilirsiniz. Yeni kayıt olduğunuz zaman sizlere oyun içerisinde kullanabileceğiniz bazı başlangıç ödülleri vermektedir.

Bu ödüller ise şunlardır:

AK47

Karambit

Bora12

2500 Materyal

Hızlı Doldurma %25

Hızlı Silah Çıkartma %20

%10 Zırh

Sizlere başlangıç ödülü olarak verilmektedir. Bu ödüller dönem dönem değişmektedir.

Zula Altın Sıkça Sorulan Sorular
Zula Altın Kodlarının Son Kullanma Süresi Var Mı?

Kopazar'dan Zula Altın kodu aldıktan sonra almış olduğunuz E-Pin kodunu dilediğiniz zaman hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Zula Altın e-pin kodlarının herhangi bir son kullanma süresi bulunmamaktadır. 

Zula E-Pin Ne Kadar Sürede Teslim Edilmektedir?

Kopazar üzerinden yapacak olduğunuz Zula Altın alışverişlerinizde Zula E-Pin kodlarını ödemenin ardından hesabınıza tanımlanmaktadır. Hesabınıza tanımlanan bu Zula E-Pin'ini de Zula Altın sayfamızda bulunan rehber yardımı ile hesabınıza yükleyebilir ve hemen harcamaya başlayabilirsiniz.

Zula 70000 ZA Kaç TL?

Zula oyuncuları 70000 ZA ne kadar tarzında araştırmalar yapmaktadır, Kopazar olarak yanıt verelim; Kopazar.com'da 70000 Zula Altını şu anda 225 TL'dir. 225 TL karşılığında 70 bin ZA satın alabilir ve oyunda dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz!

Zula Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Zula'ya para yatırmak istemeniz Zula Altını almak istiyor olmanız anlamına geliyor. Kopazar üzerinden kolayca hesabınıza bakiye yükleyebilir ardından Zula Altın'ı satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz Zula epin'ini de hesabınıza tanımlayarak Zula para yatırma işlemini tamamlarsınız.

3000 Zula Altını Kaç TL?

Zula altını almak isteyen oyuncular doğal olarak fiyat araştırması yapmaktadırlar. 3000 ZA kaç TL sorusunu soran kullanıcılar için Kopazar'da şu anda 3000 Zula Altını 11 Lira 20 Kuruştur.

Zula Ücreti Bir Oyun Mu?

Zula gene olarak oynanışı ücretsiz olan bir oyundur. Ancak oyunda güçlü silahlar, yardımcı destek paketleri vs. bulunmaktadır. Bunları ZA ile satın alan oyuncular daha güçlü olmaktadır. Bundan dolayı ZA satın almanızı öneriyoruz. 

Canlı Destek