Güncel Bakiyem , TL
Bakiye Ekle

Başlık

Başlık

Başlık

Sepetinizde bazı ürünler bulunuyor. Hızlı alma işlemi için bu ürünler silinecek. Onaylıyor musunuz?

2,00Bize Sat
5,50Satın Al
0,50Bize Sat
1,20Satın Al
0,50Bize Sat
1,20Satın Al
0,70Bize Sat
1,20Satın Al

Ödeme Yöntemleri

Dünyanın birçok yerinden ödemeler yapabilir, taksitli alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Tüm Seçenekler

Gold'umu nasıl teslim alırım ?

Ödeme yaptıktan ve bakiyenizi yükledikten sonra oyuna giriş yapın ve teslimat noktasında bekleyin teslimat trade ile yapılacaktır 

Gold Teslimat Noktaları ;

    -Server1 Jangan Atçı Önünde Ticaret ile Teslim edilir.

Teslimat noktasında hazır olduğunuzda sitemizden sipariş sayfasına gelin , sipariş adetinizi ve oyundaki karakter ismini hatasız şekilde yazarak sipariş verin.

Siparişinizin ardından teslimat ekibimiz en kısa sürede oyuna girerek   verdiğiniz karakter ismine trade atacak ve teslimatı yapacaktır.

 UYARI : .Oyun içinde bizim adımıza sizden bilgi isteyen veya aldığınız gbleri geri isteyen kişilere ASLA GÜVENMEYİN.Biz asla sizinle oyun içinden iletişim KURMAYIZ.Herhangi şüpheli bir durumda iletişim kuracağınız tek adres canlı destek hattımızdır.

Gold Stokları : Sitemizde gold stokları oyuncular sattıkça  bulunmaktadır. Fakat nadir durumlarda stok olmayabilir bu durumlarda gold sipariş sayfamıza giderek kısa aralıklarla sayfayı  yenileyin ve stoğun eklenmesini bekleyin.

Gold fiyatları: Sitemizde gold alım ve satım fiyatları piyasa fiyatlarına göre sürekli değişiklik göstermektedir ve  anlık değişikliklerden sitemiz sorumlu değildir. Her zaman geçerli olan fiyat sitede sipariş verdiğiniz anda size verilen fiyattır.

  Sitemize GOLD satış talebi yapmadan önce teslimat noktasında hazır olmanız gerekmektedir.
 Silkroad Online Türkiye gold satış noktası;

  - Server 1 Jangan Atcı yanında teslimat yapılmaktadır.

 Teslimat noktasında hazır olduktan sonra sitemizden Silkroad Online Türkiye satış sayfasından karakter adınızı ve satmak istediğiniz Gold miktarını yazarak talep yapınız. Talebinizin ardından teslimat ekibimiz oyuna giriş yaparak oyunda teslimat yapmanızı beklerler.

 UYARI : Oyun içinde son sayfada verdiğimiz nick haricinde  kimseye teslimat yapmayınız. Dolandırıcılar oyunda bizim karakter adımıza benzer karakterler açabilirler. Lütfen bu uyarııya DİKKAT ediniz !!! .Bizim sizlere verdiğimiz karakter dışında yanlış bir karaktere gold teslim etmeniz durumunda sorumluluk kabul etmeyeceğimizi bildirmek isteriz.

 Silkroad Online Türkiye Gold  teslimatını sitede size verilen nicke sorunsuz şekilde yaptığınızda talebiniz onaylanacak ve gold ücreti bakiyenize yüklenecektir. Yüklenen bakiyenizi dilerseniz sitemizde alışveriş yaparak dilerseniz " NAKİT ÇEK " bölümünden talep yaparak banka hesabınıza alabilirsiniz.

Silkroad Türkiye Gold Hakkında

Silkroad Online Türkiye Gold

 Oyun içinde kullanılan  resmi  para birimi GOLD olarak  geçmektedir. Sitemizden aldığınız goldlarla oyun  içi NPC' lerden bazı  ürünleri  alabilir  , diğer oyuncuların sattığı ürünleri kurdukları tezgahlardan çekebilirsiniz. 

Favorilere Ekle
Belirlediğiniz fiyat, mevcut fiyatın altında olmalıdır.
SMS Ücreti : 0,10 TL
Favorilerden Çıkar

"Ruler Of The Legend - White Tiger" ürününü favorilerden çıkarmak istiyor musunuz?

Favorilerden çıkardığınızda ilgili bildirimleri almayacaksınız.
Gold Satış Onayı
Adet Fiyatı
Toplam Fiyat
Tanımlı Karakterlerinizden seçebilirsiniz Düzenle

UYARILARI DIKKATLICE OKUYUN!

Teslim aldığınız GB'lerinizi hiç kimseye KESİNLİKLE GERİ VERMEYİN.
Oyunda bizim karakter isimlerimiz sabittir ve dolandırıcılar BENZER NICKLER açıp size trade atabilir gb satışı yaparken siteden verdiğimiz nicki dikkatlice kontrol edin emin olduktan sonra tradeyi atın.
Oyun içerisinde PM'den yazanlara asla güvenmeyin hatta pm kapatın hiçbir bilginizi paylaşmayın.
Tradenizi ALLOW yapmayı unutmayınız.

Canlı Destek