Bakiye Bakiyem 0.00 ₺
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Knidos

Knidos

Knidos 10M Gold Teslimatları JANGAN ATÇI ÖNÜNDE STAL ile yapılmaktadır. İstatistik Göster İstatistik Göster
Alış Fiyatı 1.00 ₺
Satış Fiyatı 7.00 ₺
Troya

Troya

Troya 10M Gold Teslimatları JANGAN ATÇI ÖNÜNDE STAL ile yapılmaktadır. İstatistik Göster İstatistik Göster
Alış Fiyatı 0.70 ₺
Satış Fiyatı 1.30 ₺
Milet

Milet

Milet 10M Gold Teslimatları JANGAN ATÇI ÖNÜNDE STAL ile yapılmaktadır. İstatistik Göster İstatistik Göster
Alış Fiyatı 0.70 ₺
Satış Fiyatı 1.20 ₺
Harput

Harput

Harput 10M Gold Teslimatları JANGAN ATÇI ÖNÜNDE STAL ile yapılmaktadır. İstatistik Göster İstatistik Göster
Alış Fiyatı 0.80 ₺
Satış Fiyatı 1.30 ₺
COL 10
COL 10
COL 10
Silkroad Türkiye Gold

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.


Yorumlar
5.00 / 17

Silkroad Türkiye Gold

Sen de yorum yap! Sen de yorum yap! Yorum Yap
Nasıl Gold Satılır?

Gold'umu nasıl teslim alırım ?

Ödeme yaptıktan ve bakiyenizi yükledikten sonra oyuna giriş yapın ve teslimat noktasında bekleyin teslimat trade ile yapılacaktır 

Gold Teslimat Noktaları ;

    -Server1 Jangan Atçı Önünde Ticaret ile Teslim edilir.

Teslimat noktasında hazır olduğunuzda sitemizden sipariş sayfasına gelin , sipariş adetinizi ve oyundaki karakter ismini hatasız şekilde yazarak sipariş verin.

Siparişinizin ardından teslimat ekibimiz en kısa sürede oyuna girerek   verdiğiniz karakter ismine trade atacak ve teslimatı yapacaktır.

 UYARI : .Oyun içinde bizim adımıza sizden bilgi isteyen veya aldığınız gbleri geri isteyen kişilere ASLA GÜVENMEYİN.Biz asla sizinle oyun içinden iletişim KURMAYIZ.Herhangi şüpheli bir durumda iletişim kuracağınız tek adres canlı destek hattımızdır.

Gold Stokları : Sitemizde gold stokları oyuncular sattıkça  bulunmaktadır. Fakat nadir durumlarda stok olmayabilir bu durumlarda gold sipariş sayfamıza giderek kısa aralıklarla sayfayı  yenileyin ve stoğun eklenmesini bekleyin.

Gold fiyatları: Sitemizde gold alım ve satım fiyatları piyasa fiyatlarına göre sürekli değişiklik göstermektedir ve  anlık değişikliklerden sitemiz sorumlu değildir. Her zaman geçerli olan fiyat sitede sipariş verdiğiniz anda size verilen fiyattır.

  Sitemize GOLD satış talebi yapmadan önce teslimat noktasında hazır olmanız gerekmektedir.
 Silkroad Online Türkiye gold satış noktası;

  - Server 1 Jangan Atcı yanında teslimat yapılmaktadır.

 Teslimat noktasında hazır olduktan sonra sitemizden Silkroad Online Türkiye satış sayfasından karakter adınızı ve satmak istediğiniz Gold miktarını yazarak talep yapınız. Talebinizin ardından teslimat ekibimiz oyuna giriş yaparak oyunda teslimat yapmanızı beklerler.

 UYARI : Oyun içinde son sayfada verdiğimiz nick haricinde  kimseye teslimat yapmayınız. Dolandırıcılar oyunda bizim karakter adımıza benzer karakterler açabilirler. Lütfen bu uyarııya DİKKAT ediniz !!! .Bizim sizlere verdiğimiz karakter dışında yanlış bir karaktere gold teslim etmeniz durumunda sorumluluk kabul etmeyeceğimizi bildirmek isteriz.

 Silkroad Online Türkiye Gold  teslimatını sitede size verilen nicke sorunsuz şekilde yaptığınızda talebiniz onaylanacak ve gold ücreti bakiyenize yüklenecektir. Yüklenen bakiyenizi dilerseniz sitemizde alışveriş yaparak dilerseniz " NAKİT ÇEK " bölümünden talep yaparak banka hesabınıza alabilirsiniz.

Silkroad Türkiye Gold Hakkında

Silkroad Online Türkiye Gold

 Oyun içinde kullanılan  resmi  para birimi GOLD olarak  geçmektedir. Sitemizden aldığınız goldlarla oyun  içi NPC' lerden bazı  ürünleri  alabilir  , diğer oyuncuların sattığı ürünleri kurdukları tezgahlardan çekebilirsiniz. 

Canlı Destek