Türkiye'nin oyun pazarı

Altar

Altar 10 M - Teslimat Server 3 Sağ Banka Nia
Alış Fiyatı 8.35 ₺
Satış Fiyatı 8.70 ₺

Vega

Vega 10 M - Teslimat Server 2 Sağ banka NIA
Alış Fiyatı 8.60 ₺
Satış Fiyatı 9.30 ₺

Sirius

Sirius 10 M - Teslimat Server 2 Sağ banka NIA
Alış Fiyatı 9.30 ₺
Satış Fiyatı 9.80 ₺

Ares

Ares 10 M Teslimat Server 1 Sağ banka NIA
Alış Fiyatı 5.80 ₺
Satış Fiyatı 6.25 ₺

Diez

Diez 10 M Teslimat Server 1 Sağ banka NIA
Alış Fiyatı 6.50 ₺
Satış Fiyatı 6.90 ₺

Gordion

Gordion 10 M Teslimat Server 1 Sağ banka NIA
Alış Fiyatı 5.20 ₺
Satış Fiyatı 5.70 ₺

Rosetta

Rosetta 10 M - Teslimat Server 1 Sağ banka NIA
Alış Fiyatı 6.10 ₺
Satış Fiyatı 6.55 ₺

Olympia

Olympia 10 M Teslimat Server 1 Sağ banka NIA
Alış Fiyatı 5.50 ₺
Satış Fiyatı 6.00 ₺

Destan

Destan 10 M - Teslimat Server 1 Sağ banka NIA
Alış Fiyatı 6.75 ₺
Satış Fiyatı 7.05 ₺

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Knight Online Gold Bar Hakkında

Knight Online Gold Bar (GB) nasıl satın alabilirim ?

Knight Online gb satın alabilmeniz için öncelikle sitemize üye olmalı ve bakiye yüklemelisiniz aşağıda ödeme yöntemlerimizle ilgili detaylı açıklama bulunmaktadır.

 

GB'mi nasıl teslim alırım ?
Ödeme yaptıktan ve bakiyenizi yükledikten sonra oyuna giriş yapın ve teslimat noktasında bekleyin teslimat trade ile yapılacaktır 

Gb Teslimat Noktaları ;

    -Ares-Diez-Gordion-Olympia serverları için SERVER1 sağ banka nia 

    -Rosetta ve Destan için SERVER-1 sağ banka nia  

    -Altar için SERVER3 Maradon sağ banka nia  

    -Sirius-Vega için SERVER2 Maradon Sağ Banka Nia teslimatları yapmaktayız.. 

Teslimat noktasında hazır olduğunuzda sitemizden sipariş sayfasına gelin , sipariş adetinizi ve oyundaki karakter ismini hatasız şekilde yazarak sipariş verin.

Siparişinizin ardından teslimat ekibimiz en kısa sürede oyuna girerek   verdiğiniz karakter ismine trade atacak ve teslimatı yapacaktır.

UYARI : GB teslim alırken PM nizi kapatın.Oyun içinde bizim adımıza sizden bilgi isteyen veya aldığınız gbleri geri isteyen kişilere ASLA GÜVENMEYİN.Biz asla sizinle oyun içinden iletişim KURMAYIZ.Herhangi şüpheli bir durumda iletişim kuracağınız tek adres canlı destek hattımızdır.

Gb Stokları : Sitemizde gold bar stokları devamlı bulunmaktadır fakat nadir durumlarda stok olmayabilir bu durumlarda gb sipariş sayfamıza gidere kısa aralıklarla sayfayı  yenileyin ve stoğun eklenmesini bekleyin.

Gb fiyatları : Sitemizde gb alım ve satım fiyatları piyasa fiyatlarına göre sürekli değişiklik göstermektedir ve  anlık değişikliklerden sitemiz sorumlu değildir  her zaman geçerli olan fiyat sitede size verilen fiyattır.

Knight online gb : Knight online resmi para birimi noah dır. Fakat oyun ilk çıktığı zamanlarda çok fazla bug ve dupe ile karşılaşıldığı için oyunda para bolluğu yaşanmış bu yüzden oyuncular arasında sundiresten  alınıp satılan 1 gold bar külçesi = 100.000.000 Noah çok kullanılmıştır Bu yüzden oyun para bırımı oyuncular arasında gb olarak  yada gold bar  olarak anılmaktadır.

Knight online noah : Oyunun resmi para birimi noah'tır. Noah adı  oyunun mgame corporation ve Noah System tarafından geliştirilirken noah sistemin oyun para birimine kendi şirket isimlerini vermelerinden kaynaklanmaktadır.

Gb  teslimat noktası inn Hostess Nia :

Nasıl Gold Satılır?

Sitenize Nasıl GB Satarım ? 

Sitemize GB satış talebi yapmadan önce teslimat noktasında hazır olmanız gerekmektedir.

Gb Teslimat Noktaları ;

    -Ares-Diez-Gordion-Olympia serverları için SERVER1 sağ banka nia 

    -Rosetta ve Destan için SERVER-1 sağ banka nia  

    -Altar için SERVER3 Maradon sağ banka nia  

    -Sirius-Vega için SERVER2 Maradon Sağ Banka Nia teslimatları yapmaktayız.. 

 

Teslimat noktasında hazır olduktan sonra sitemizden gb satış sayfasından karakter adınızı ve satmak istediğiniz gb miktarını yazaral talep yapınız.Talebinizin ardından teslimat ekibimiz oyuna giriş yaparak Oyunda teslimat yapmanızı bekliceklerdir 

UYARI : Oyun İçinde pm kapatın ve son sayfada verdiğimiz nick haricinde  kimseye teslimat yapmayın dolandırıcılar oyunda bizim karakter adımıza benzer karakterler açabilirler  lütfen bu konuya DİKKAT edin !

Satış talebinizi yaptıktan sonra açılan (resimdeki) sayfada gb yi teslim edeceğiniz karakter nickimiz yazacaktır, gb teslim edeceğiniz karakter nicki size verilmeden kesinlikle teslimat yapmayınız ve size verilen teslimat nickini dikkatlice kontrol ettikten sonra teslimat yapınız.Bizim sizlere verdiğimiz karakter dışında yanlış bir karaktere gb teslim etmeniz durumunda sorumluluk kabul etmeyeceğimizi bildirmek isteriz.

Gb teslimatını sitede size verilen nicke sorunsuz şekilde yaptığınızda talebiniz onaylanacak ve gb ücreti bakiyenize yüklenecektir.Yüklenen bakiyenizi dilerseniz sitemizde alışveriş yaparak dilerseniz NAKİT ÇEK bölümünden talep yaparak banka hesabınıza nakit olarak alabilirsiniz.

Yorumlar

4.59 / 32

Knight Online Gold Bar

Sen de yorum yap!

Yorum Yap