Bakiye Bakiyem 0.00 TL
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Zero Gb

Zero Gb

Zero 10M Teslimat Server 5 Moradon Sağ banka Nia İstatistik Göster İstatistik Göster
Alış Fiyatı 30.00 TL
Satış Fiyatı 33.00 TL
Pandora Gb

Pandora Gb

Pandora 10M Teslimat Server 2 Moradon Sağ banka Nia İstatistik Göster İstatistik Göster
Alış Fiyatı 26.30 TL
Satış Fiyatı 29.00 TL
Agartha Gb

Agartha Gb

Agartha 10M Teslimat Server 2 Moradon Sağ banka Nia İstatistik Göster İstatistik Göster
Alış Fiyatı 23.00 TL
Satış Fiyatı 26.30 TL
Felis Gb

Felis Gb

Felis 10M Teslimat Server 2 Moradon Sağ banka Nia İstatistik Göster İstatistik Göster
Alış Fiyatı 18.00 TL
Satış Fiyatı 20.00 TL
Destan Gb

Destan Gb

Destan 10M Teslimat SERVER 1 Maradon Sağ Banka Nia İstatistik Göster İstatistik Göster
Alış Fiyatı 28.50 TL
Satış Fiyatı 31.00 TL
Minark Gb

Minark Gb

Minark 10M Teslimat SERVER 1 Maradon Sağ Banka Nia İstatistik Göster İstatistik Göster
Alış Fiyatı 21.50 TL
Satış Fiyatı 23.50 TL
Dryads Gb

Dryads Gb

Dryads 10M Teslimat SERVER 1 Maradon Sağ Banka Nia İstatistik Göster İstatistik Göster
Alış Fiyatı 20.00 TL
Satış Fiyatı 21.50 TL
Oreads Gb

Oreads Gb

Oreads 10M Teslimat SERVER 1 Maradon Sağ Banka Nia İstatistik Göster İstatistik Göster
Alış Fiyatı 28.30 TL
Satış Fiyatı 30.00 TL
COL 10
COL 10
COL 10
Knight Online Gold Bar

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.


Yorumlar
5.00 / 166

Knight Online Gold Bar

Sen de yorum yap! Sen de yorum yap! Yorum Yap
Nasıl Gold Satılır?

Knight Online GB Nasıl Satın Alınır?

 • Knight online gb almadan önce lütfen oyuna giriş yapın ve sitemizde yazan teslimat noktasında hazır bulunun teslimatları trade ile yapmaktayız bu yüzden pazar kurmayınız.
 • Teslimat noktasında hazır olduğunuzda sitemizden sipariş sayfasına gelin, sipariş adetinizi ve oyundaki karakter ismini hatasız şekilde yazarak sipariş verin.
 • Siparişinizin ardından teslimat ekibimiz en kısa sürede oyuna girerek verdiğiniz karakter ismine trade atacak ve teslimatı yapacaktır

Knight Online GB aldım oyun içinde nereden teslim alacağım ?

 • Oreads serverı için SERVER1 sağ banka nia 
 • Minark - Destan için SERVER-1 sağ banka nia  
 • Dryads için SERVER1 Maradon sağ banka nia  
 • Agartha-Pandora-Felis için SERVER2 Moradon Sağ banka Nia
 • Zero için SERVER5  Moradon Sağ banka Nia

Knight Online GB Nasıl Satılır?

Öncelikle Knight Online giriş yapın ve belirtilen teslimat noktasında hazır olun daha sonra sitemizden GB satış sayfasına girerek karakter adınızı ve satmak istediğiniz gb miktarını yazın ve talebinizi yollayın. Satış talebinizi yaptıktan sonra açılan (resimdeki) sayfada GB'yi teslim edeceğiniz karakter nickimiz yazacaktır, GB teslim edeceğiniz karakter nicki size verilmeden kesinlikle teslimat yapmayınız ve size verilen teslimat nickini dikkatlice kontrol ettikten sonra teslimat yapınız. Bizim sizlere verdiğimiz karakter dışında yanlış bir karaktere gb teslim etmeniz durumunda sorumluluk kabul etmeyeceğimizi bildirmek isteriz.

Gb teslimatını sitede size verilen nicke sorunsuz şekilde yaptığınızda talebiniz onaylanacak ve gb ücreti bakiyenize yüklenecektir.

Knight Online GB satışı yaptım oyun içinde nerede teslim edeceğim ?

 • Oreads serverı için SERVER1 sağ banka nia 
 • Minark - Destan için SERVER-1 sağ banka nia  
 • Dryads için SERVER1 Maradon sağ banka nia  
 • Agartha-Pandora-Felis için SERVER2 Moradon Sağ banka Nia
 • Zero için SERVER5  Moradon Sağ banka Nia
Güvence: 18 Yıllık Kopazar Tecrübesi
Teslimat Hızı: Dakikalar İçerisinde
Knight Online Gold Bar Hakkında

Knight Online GB

Knight Online oyun içi alışverişlerde 2 çeşit para birimi kullanılır biri power up storede kullanılan n-point diğeride oyuncular arası takas ve pazarda kullanılan noah'dır. Noah bir diğer adıyla coin genel adıyla ise Gold Bar olarak yani kısaca GB olarak adlandırılmıştır.Oyun içerisinde farm yöntemiyle yani kesilen canavarlardan çıkan coinlerin karakterin üzerinde birikmesiyle oluşan paraya verilen isimlerdir. Oyuncular takaslarda ve item alışverişlerinde eskiden süre gelen 100.000.000 noah degerindeki 1 Gold Bar külçesini oyun içerisinde o kadar çok kullanmışlardır ki oyunun para birimine bir süre sonra Gold Bar olarak anılmaya başlamıstır.Sitemiz de ise 1 adet alım ve satım işlemi 10.000.000 m yani 10 milyon üzerinden alış ve satışlar gerçekleşmektedir. Bugün "Gold Bar" kısaltması "GB" olarak son halini almıştır. Güncel GB Fiyatları ve GB alım satımı için sitemizin üst kısmından işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Knight Online GB Fiyatları

Knight online gb fiyatlarında en önemli etken arz ve taleptir. Örneğin Knight Online GB stoklarımız dolu alıcı az satıcı fazla ise GB Fiyatları düşecektir. Aksi durumda yani gb stoklarımız az satıcı yok ve alıcı fazla ise gb fiyatları haliyle artacaktır. Knight Online GB fiyatları bu şekilde ayarlanır ayrıca Kopazar olarak en yüksek fiyatl GB alımı en füşük fiyatlı gb satımını kendine ilke edinmiştir. Gold bar alım ve satım fiyatları arz ve talep dengesine göre sürekli değişiklik göstermektedir.Bu anlık değişikliklerden kopazar.com sorumlu değildir her zaman geçerli olan fiyat sitede size verilen fiyattır.

Knight Online GB Fiyatları Neden Değişiklik Gösteriyor?

Knight online gb fiyatlarında en önemli etken yukarıda da bahsettiğimiz üzere arz ve taleptir. Serverlarda ki oyuncu sayısı oyuncuların GB'ye olan talebi fiyatların belirlenmesinde önemli rol oynar. Örneğin Knight Online GB stoklarımız dolu alıcı az satıcı fazla ise gb fiyatları düşecektir. Aksi durumda yani gb stoklarımız az satıcı yok ve alıcı fazla ise gb fiyatları haliyle artacaktır. Gb fiyatları bu şekilde ayarlanır ayrıca Kopazar olarak en yüksek fiyatlı gb alımı en füşük fiyatlı gb satımını kendine ilke edinmiştir. Gold bar alım ve satım fiyatları arz ve talep dengesine göre sürekli değişiklik göstermektedir.Bu anlık değişikliklerden kopazar.com sorumlu değildir her zaman geçerli olan fiyat sitede size verilen fiyattır. Kopazar.com üzerinden kolayca gb alış ve satış işlemlerini yapabilirsiniz. Nasıl Alınır Ve Satılır başlıkları altında ki resimli anlatımları inceleyerek gb alış ve satış işlemlerini yapabilirsiniz.

Knight Online Ucuz GB Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Oyun İçinde pm kapatın ve son sayfada verdiğimiz nick haricinde kimseye teslimat yapmayın veya teslim aldığınız GB leri asla bize veya bir başkasına geri teslim etmeyin. Dolandırıcılar oyunda bizim karakter adımıza benzer karakterler açabilirler lütfen bu konuya DİKKAT edin! Kopazar asla size oyun içerisinden PM atarak veya All chatten mesajlar yazarak sizin ile irtibata geçmez tek iletişim yerimiz canlı destek hattımızdır.

Knight Online Gold Bar Sıkça Sorulan Sorular
Knight Online 1 Gold Bar Kaç M?

1 Gold Bar 100.000.000 milyon demektir ama sitemizde 10.000.000 m ve katları olarak işlem yapılmaktadır. 1 Gold Bar yani 100 milyon almak istediğinizde 10 adet işlem girmeniz gerekmektedir.

Her Zaman Gold Bar Stoku Var Mı?

Sitemizde Gold Bar stokları her zaman mevcuttur.

Knight Online Gold Bar Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Knight online gb fiyarlarında en önemli etken arz ve taleptir.

En fazla kaç Gold Bar Satışı Yapabilirim?

Sitemizde 1 adet işlem 10.000.000 m olarak yapılmaktadır. Tek sefer de en fazla 40 GB yani 400 Adetlik satış gerçekleştirebilirsiniz.

Kopazar’a GB satabilir miyim?

Kopazar.com üzerinden sitemize alış fiyatlarımızdan 7/24 Gold Bar satışı yapabilirsiniz.

Knight Online GB Kısaca Nedir?

Oyun içerisinde kullanılan oyuncular tarafından emek harcanarak elde edilen kendi para birimine GB adı verilir. 1 GB = 100.000.000 M olarak adlandırılır.

Knight Online 1 GB Kaç TL?

Serverdan servera göre GB fiyatları değişkenlik göstermektedir. Ortalama 150 tl ile 220 tl arasında GB fiyatları değişmektedir.

Canlı Destek