Türkiye'nin en büyük oyun pazarı

Knight Online 800 Cash İndirimli KO Satın Al

Favorilere Ekle
800 Npoint 800 Cash
ESN Kod Steamko da geçerli değildir.
0 ⓚ 87.00 ₺
Knight Online 800 Cash İndirimli KO Fiyatları Kopazar Güvencesi ile Satın alabilirsiniz. En uygun fiyat garantisi ve 7 Gün 24 Saat Destek İmkanıyla

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

4.95 / 22

Knight Online Cash

Sen de yorum yap!

Yorum Yap

Knight Online Cash Hakkında

Power Up Store ; 

Dragon Scale : Aksesuarları birleştirirken başarı oranında %30 artış sağlar. 

Dikkat ! : Bu öge yok olmayacağı garantisi vermez ! Aksesuarları birleştirirken NPC Jewel ile kullanabilirsiniz. 

Shadow Piece : Ürün silah ve zırh üretilirken kullanılır. (Krowaz silah, krowaz zırh gibi...) Bu öge silah ve zırh üretirken yok olmayacağı garantisi vermez ! Bu öge sayesinde silah ve zırh üretme şansınızı %30 arttırabilirsiniz.

Gender Change : Bu öge sayesinde karakterinizin ; cinsiyet ve görünümünü değiştirebilirsiniz. (Porutu, Kurian, Ark Tuarek Warrior, Rogue Tuarek tarafından kullanılamaz!) Ürün Nasıl Kullanılır ? : NPC [Makyaj Sanatçısı] Ülkü ile kullanabilirsiniz.

Medium Level Seal Exchange : Bu ürün ile 50 Adet sealed ıtem alabilirsiniz. Ürün bilet halinde olduğu için Maradon'da bulunan Vendor Kayra isimli NPC ile takas edebilirsiniz. (Bu ürün kullanılan old takı krowaz silah gibi satışı yapılamayan itemleri tekrar satabilmek için kullanılır.)

VIP Vault Key [30days] : Bu öge sayesinde Inn Hostes isimli NPC'de fazladan item koyabileceğiniz 48 adet alana sahip olabilirsiniz. Ürünü şifreleyerek bu 48 alanı belirlediğiniz şifre ile açabilirsiniz. (Ek [ VIP Depolama Key] kullanılırsa süresi 90 güne uzatılabilir.)

NP increase item : Bu öge sayesinde kazanacağınız NP'yi %50 arttırabilirsiniz.

Krowaz Pet : Bu ürün ile sahip olacağınız evcil hayvanınızı krowaz görünümüne sokabilirsiniz. Sahip olduğunuz evcil hayvanı Krowaz görünümüne sokmak için Maradon'da bulunan [ Familiar Tamer ] Kate'e gidin.

Name Change Scroll : Karakteriniz var olan oyun içerisinde ki karakter adını değiştirmeye yarar. Ürün Nasıl Kullanılır ? : Moradon'daki [ Peddler ] Hemes'a gidin. Orada karakterinizin adını değiştirebilirsiniz. 

150 Defense+ Scroll(S) : Bu öge ile karakterinizin savunmasını arttırabilirsiniz. Ürün Nasıl Kullanılır ? : Skill Bar'a koyup bastığınızda 150 ve üzeri maximum defans artışı sağlayabilirsiniz. 

1500 Health+ Scroll(L) : Bu ürün ile 1500 ve üzeri maximum HP artışı sağlayabilirsiniz. Ürün Nasıl Kullanılır ? : Ürünü Skill Bar'a koyup bastığınızda 1500 ve üzeri maximum HP artışı sağlayabilirsiniz. 

1000 Health+ Scroll(L) : Bu ürün ile 1000 ve üzeri maximum HP artışı sağlayabilirsiniz. Ürün Nasıl Kullanılır ? : Ürünü Skill Bar'a koyup bastığınızda 1000 ve üzeri maximum HP artışı sağlayabilirsiniz. 

500 Health+ Scroll(L) : Bu ürün ile 500 ve üzeri maximum HP artışı sağlayabilirsiniz. Ürün Nasıl Kullanılır ? : Ürünü Skill Bar'a koyup bastığınızda 500 ve üzeri maximum HP artışı sağlayabilirsiniz. 

300 Defense+ Scroll(L) : Bu öge ile karakterinizin savunmasını arttırabilirsiniz. Ürün Nasıl Kullanılır ? : Skill Bar'a koyup bastığınızda 300 ve üzeri maximum defans artışı sağlayabilirsiniz. 

150 Defense+ Scroll(L) : Bu öge ile karakterinizin savunmasını arttırabilirsiniz. Ürün Nasıl Kullanılır ? : Skill Bar'a koyup bastığınızda 150 ve üzeri maximum defans artışı sağlayabilirsiniz. 

Speed+ Potion: Bu ürün ile birlikte karakterinizin daha hızlı koşmasını sağlayabilirsiniz. (Dikkat : Ürün Roguelerin skili olan Swift ile aynı değerde bir koşu değeri sağlar.)

Attack Damage+ Scroll : Bu öge ile karakterinizin Atack ve saldırı değerinde artış sağlayabilirsiniz. Ürün %20 Atack (Saldırı) değerinde artış sağlar. Ürün Nasıl Kullanılır ? : Ürünü Skill Bar'a koyup bastığınızda %20 Atack değerinde artış sağlayabilirsiniz.

Power of Lion Scroll(Stat)(L) : Bu ürün ile karakterinizin var olan STR, HP, MP, INT ve DEX değerlerinde artış sağlar. Ürün Nasıl Kullanılır ? : Ürünü Skill Bar'a koyup bastığınızda STR, HP, MP, INT ve DEX değerlerinde artış sağlayabilirsiniz. 

STR+ Scroll(Stat)(L) : Bu öge ile karakterinizin var olan STR değerine ek 15 STR daha arttırabilirsiniz. Ürün Nasıl Kullanılır ? : Ürünü skill bar'a koyup bastığınızda 15 STR daha kazanabilirsiniz. 

STR+ Scroll(Stat)(S) : Bu öge ile karakterinizin var olan STR değerine ek 15 STR daha arttırabilirsiniz. Ürün Nasıl Kullanılır ? : Ürünü skill bar'a koyup bastığınızda 15 STR daha kazanabilirsiniz.

HP+ Scroll(Stat)(L) : Bu öge ile karakterinizin var olan HP değerine ek olarak 15 HP daha arttırabilirsiniz. Ürün Nasıl Kullanılır ? : Ürünü skill bar'a koyup bastığınızda 15 HP daha arttırabilirsiniz.

HP+ Scroll(Stat)(S) : Bu öge ile karakterinizin var olan HP değerine ek olarak 15 HP daha arttırabilirsiniz. Ürün Nasıl Kullanılır ? : Ürünü skill bar'a koyup bastığınızda 15 HP daha arttırabilirsiniz.

DEX+ Scroll(Stat)(L) : Bu öge ile karakterinizin var olan DEX değerine ek olarak 15 DEX daha arttırabilirsiniz. Ürün Nasıl Kullanılır ? : Ürünü skill bar'a koyup bastığınızda 15 DEX daha arttırabilirsiniz.

DEX+ Scroll(Stat)(S) : Bu öge ile karakterinizin var olan DEX değerine ek olarak 15 DEX daha arttırabilirsiniz. Ürün Nasıl Kullanılır ? : Ürünü skill bar'a koyup bastığınızda 15 DEX daha arttırabilirsiniz.

INT+ Scroll(Stat)(L) : Bu öge ile karakterinizin var olan INT değerine ek olarak 15 INT daha arttırabilirsiniz. Ürün Nasıl Kullanılır ? : Ürünü skill bar'a koyup bastığınızda 15 INT daha arttırabilirsiniz.

INT+ Scroll(Stat)(S) : Bu öge ile karakterinizin var olan INT değerine ek olarak 15 INT daha arttırabilirsiniz. Ürün Nasıl Kullanılır ? : Ürünü skill bar'a koyup bastığınızda 15 INT daha arttırabilirsiniz.

MP+ Scroll(Stat)(L) : Bu öge ile karakterinizin var olan MP değerine ek olarak 15 MP daha arttırabilirsiniz. Ürün Nasıl Kullanılır ? : Ürünü skill bar'a koyup bastığınızda 15 MP daha arttırabilirsiniz.

MP+ Scroll(Stat)(L) : Bu öge ile karakterinizin var olan MP değerine ek olarak 15 MP daha arttırabilirsiniz. Ürün Nasıl Kullanılır ? : Ürünü skill bar'a koyup bastığınızda 15 MP daha arttırabilirsiniz.

Tears of Karivdis : Bu ürün silah ve zırh yükseltirken yanma riskini azaltmak için kullanılabilir. Dikkat : Bu öge silah ve zırh yükseltirken yok olmayacağı garantisi vermez ! Bu öge ile Rebirth ürünlerinizi yükseltebilirsiniz. Ürün %30 başarı oranında artış sağlar.

Redistribution Item : Bu öge ile yeniden skill veya stat dağıtımı yapabilirsiniz. 

60% Re-Spawn scroll : Bu ürün öldüğünüz zaman kaybedeceğiniz EXP'in %60'ını geri kazanmanızı sağlar. Ürün Nasıl Kullanılır ? : Ürünün Envanter çantanızda bulunması yeterli öldüğünüzde kullan ya da kullanma olarak 2 seçenek geliyor tıkladığınızda kaybettiğiniz EXP'in %60'lık bir kısmını geri kazanıyorsunuz. 

Teleportation Item : Bu ürün ile Party içerisinde ki veya arkadaşlarınızın yanına ışınlanabilirsiniz. Ürün Nasıl Kullanılır ? : Ürünü Skill Bar'a koyarak arkadaşınıza ışınlanabilirsiniz. 

Monster Summon Staff : Bu öge ile yanınıza rastgele bir boss çağırabilirsiniz. Dikkatli olun ! : Boss'ları kesmek için önceden hazır bir party ile bulunmanızı öneririz.

Symbol of Gladiator[10 ea] : Bu öge ile %70'e varan EXP artışı sağlayabilirsiniz. Dikkat : Bu ögeyi 1-50 level arasında kullanabilirsiniz. Ürün toplamda 10 adettir. 

Symbol of Gladiator[5 ea] : Bu öge ile %70'e varan EXP artışı sağlayabilirsiniz. Dikkat : Bu ögeyi 1-50 level arasında kullanabilirsiniz. Ürün toplamda 5 adettir. 

Symbol of Gladiator : Bu öge ile %70'e varan EXP artışı sağlayabilirsiniz. Dikkat : Bu ögeyi 1-50 level arasında kullanabilirsiniz. Ürün toplamda 1 adettir. 

Symbol of Warrior : Bu öge ile %40'e varan EXP artışı sağlayabilirsiniz. Dikkat : Bu ögeyi 1-60 level arasında kullanabilirsiniz. Ürün toplamda 1 adettir. 

Symbol of Warrior[5 ea] : Bu öge ile %40'e varan EXP artışı sağlayabilirsiniz. Dikkat : Bu ögeyi 1-60 level arasında kullanabilirsiniz. Ürün toplamda 5 adettir.

Symbol of Warrior[10 ea] : Bu öge ile %40'e varan EXP artışı sağlayabilirsiniz. Dikkat : Bu ögeyi 1-60 level arasında kullanabilirsiniz. Ürün toplamda 10 adettir.

Symbol of Growth : Bu ürün ile %400'e varan EXP artışı sağlayabilirsiniz. Dikkat : Ürün yalnızca 1-50 level arasında kullanılabilir. Ayrıca ürünü yalnızca hediye Cash ile satın alabilirsiniz !

Voucher for Magic Bag : Bu ürün ile envanterinize ek 12 eşya taşıma alanına daha sahip olabilirsiniz. Ürün Nasıl Kullanılır ? : Ürün kuponunu maradonda bulunan (Familar Tamer) Kate isimli NPC'de kırdırabilirsiniz. 

Voucher for 100 Health Potions : Bu ürün ile ağırlığı daha az yer kaplayacak HP potlarına sahip olabilirsiniz. Böylece karakterinizin yük taşıma alanını boşa harcamamış olursunuz. Dikkat : Ürün 100 Adettir ve takas edilemez ! Ürün Nasıl Kullanılır ? : Ürünü Maradon'da bulunan [Pedler] Helmes isimli NPC ile takas edebilirsiniz. 

Voucher for 100 Magic Potions : Bu ürün ile ağırlığı daha az yer kaplayacak MANA potlarına sahip olabilirsiniz. Böylece karakterinizin yük taşıma alanını boşa harcamamış olursunuz. Dikkat : Ürün 100 Adettir ve takas edilemez ! Ürün Nasıl Kullanılır ? : Ürünü Maradon'da bulunan [Pedler] Helmes isimli NPC ile takas edebilirsiniz.

Voucher for 300 Health Potions : Bu ürün ile ağırlığı daha az yer kaplayacak HP potlarına sahip olabilirsiniz. Böylece karakterinizin yük taşıma alanını boşa harcamamış olursunuz. Dikkat : Ürün 300 Adettir ve takas edilemez ! Ürün Nasıl Kullanılır ? : Ürünü Maradon'da bulunan [Pedler] Helmes isimli NPC ile takas edebilirsiniz. 

Voucher for 300 Magic Potions :Bu ürün ile ağırlığı daha az yer kaplayacak MANA potlarına sahip olabilirsiniz. Böylece karakterinizin yük taşıma alanını boşa harcamamış olursunuz. Dikkat : Ürün 300 Adettir ve takas edilemez ! Ürün Nasıl Kullanılır ? : Ürünü Maradon'da bulunan [Pedler] Helmes isimli NPC ile takas edebilirsiniz. 

Character Seal Scroll : Bir karakteri Cypher Ring isimli yüzüğe basmak için kullanılır. Bu sayede karakterlerinizi bir yüzükte taşıyabilir ve takas edebilirsiniz. 

Chaos Map Coupon : Bu ürün ile birlikte günlük chaos map alma sayınızı arttırabilirsiniz. Bu sayede gün içerisinde daha fazla Chaos etkinliğine katılabilirsiniz. 

Ancient Text : Bu ürün ile Chaos etkinliğinden sahip olacağınız kanatın daha iyi özelliklerde olmasını sağlayabilirsiniz. 

Automatic Pet Looting : Bu ürün ile sahip olduğunuz petinizin öldürdüğünüz yaratıklardan düşen kutuları toplamasını sağlayabilirsiniz. Ürün Nasıl Kullanılır ? : Ürünü maradonda pet aldığınız NPC'de takas ederek kullanabilirsiniz. 

2000 Health+ Scroll : Bu ürün ile karakterinizin HP oranında maximumu 2000 HP artışı sağlayabilirsiniz. Ürün Nasıl Kullanılır ? : Bu ürünü skill bara koyup bastığınızda maximum 2000 HP artışı sağlayabilirsiniz. 

Scroll of Armor 350 : Bu ürün ile karakterinizin DEFANS oranında maximumu 350 Defans artışı sağlayabilirsiniz. Ürün Nasıl Kullanılır ? : Bu ürünü skill bara koyup bastığınızda maximum 350 Defans artışı sağlayabilirsiniz.

Nation Transfer : Bu ürün ile karakterinizin bulunduğu IRK'tan karşı IRK'a geçiş yapmasını sağlayabilirsiniz. Dikkat : Bu ürün Krallar, Kral teftiş ekibi veya şerifler tarafından kullanılamaz ! Ürün Nasıl Kullanılır ? : Ürünü Maradonda bulunan [Grand Merchant] Kaishan isimli NPC'de kullanabilirsiniz. 

 

Knight Cash N-Point

2004 yılında ortaya çıkan ve o günden bu yana Dünya çapında hatırı sayılır oyuncu kitlesine sahip olan Knight, gerek farklı yapısı, gerekse de kaliteli oynanış dinamikleri gibi yönleri sayesinde oyuncuların beğenisini kazanmış ve uzun yıllar ayakta kalan bir MMORPG oyunu haline gelmiştir.

Oyuncuların seçimine 4 farklı sınıf, 2 farklı ırk ve 7 farklı karakter seçeneği sunan yapım bu tür zengin içerikleri sayesinde oyuncuların taktirini kazanmıştır. Kendine has unsurlar barındıran ve sunmuş olduğu eğlenceli ortam ile sizi kendisine çekecek olan Knight evreni, yüzlerce farklı oyuncu ile aynı anda oynamanın keyfini size yaşatacak ve eşsiz içeriği sayesinde sizi bitmek bilmeyen bir maceraya sürükleyecek.

Knight’ta, oyun stilinize en uygun sınıf seçeneğini tercih ederek, bu eşsiz maceraya atılabilirsiniz. PvP ve PvE dinamiklerinin yer aldığı bu yapımda, savaşların kaderini değiştirecek büyülere sahip olan bir Mage, savaşta kendisinden emin tavırları ile düşmanı tedirgin eden bir Priest, düşmanlara korku veren gücü ile eşsiz bir Warrior ya da gölgelerin gücünü kullanan bir Rogue olabilirsiniz.

Knight’ta, sizleri benzersiz kale kuşatmaları ve ekip halinde gerçekleştirilen, birbirinden eğlenceli savaşlar beklemektedir.

Knight Cash N-Point Nedir ?

Knight Cash N-Point ile oyunda Scroll adı verilen özel güçlendirmelerin yer aldığı PowerUpStore üzerinden dilediğiniz özelliği satın alabilirsiniz. Başka bir deyişle Knight Cash N-Point, markette geçerli olan oyun içi para birimidir.

Knight Cash N-Point ile birbirinden farklı avantajlar barındıran Knight Premium özelliğini satın alabilirsiniz. Örnegi 2000 HpScroll satın alabilir ve bu sayede karakterinizin canını geçici bir süreliğine 2000 arttırabilirsiniz.

Bunun haricinde karakterinizin hızını, zırhını ve daha pek çok özelliğini artırabilecek Scroll’lara ulaşabilirsiniz. Böylece oyundan aldığınız keyfi iki katına çıkarabileceksiniz.

 

 

Knight Online Cash Nasıl Kullanılır

Knight Online Cash Nasıl Kullanılır?

 

Öncelikle nttgame.com adresine giriyoruz.Oradan Katıl kısmından Knight Online hesap bilgilerinizle oyunun sitesine giriş yapıyoruz.

 

İşaretlenmiş yerden NPOİNTS seçeneğini seçiyoruz

 

 

 

Açılan yeni ekrandan ESN seçeneğini seçiyoruz.

 

 

Sitemizden almış olduğunuz Epin Siparişlerim kısmında ki ESN kodu bu alana kopyala yapıştır yaparak yüklüyoruz.