Bakiye Bakiyem 0.00 ₺
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Switch Premium
3600 Cash olarak teslim edilir

Switch Premium

Switch Premium ESN Kodu 7/24 Teslimat
0 ⓚ 1,350.00 ₺
  • 00
    Gün
  • 00
    :
  • 00
    :
  • 00

Knight Online Switch Premium Nasıl Alınır ?

1. Switch Premium almak için öncelikle web sitemiz üzerinden Kayıt Olmanız gerekmektedir. Kopazar'a üye olmak çok basit ve ücretsizdir.
2. Üye olduğunuz hesabınıza, alışveriş yapacağınız tutar kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Sitemizde sizlere uygun ödeme seçeneklerini ( Kredi Kartı- Havale- Eft- Mobil Ödeme) kontrol edip bakiye yükleyebilirsiniz.
3. Sitemizde Switch Premium siparişi vermeniz gerekmektedir. Switch Premium satış sayfasını ziyaret ederek almak istediğiniz miktarı giriniz ve "Satın Al" butonuna tıklayınız.
4. Sipariş verdikten sonra kısa sürede ESN kodlarınız "E-pin Siparişlerim" Bölümüne gelecektir. Siparişleriniz 7/24 hızlı bir şekilde teslim edilir ve istediğiniz hesabınızda bu ESN kodları kullanabilirsiniz.

Knight Online Switch Premium Nasıl Yüklenir?

1. Cash karşılığı satın aldığımız Switch Premium'u yüklemek için öncelikle oyun içerisinde "Switch Premium" itemini yüklemek istediğiniz karakterinizin üstünde bulundurunuz.
2. Maradon'da [Vender] Kaira NPC'sini ziyaret ediniz.

3. [Vender] Kaira'ya tıklayınız ve açılan sayfadan [Premium Item Use] seçeneğini seçiniz.


4. Karşınıza çıkan sayafada "Switch Premium" seçeneğini seçiniz.


5. Gün seçtikten sonra işlemlere devam ediniz.

Karakteriniz oyundan Dc yiyecektir. Oyuna tekrar giriş yapınız. Switch Premium hesabınıza yüklenmiş olacaktır.

Switch Premium Özellikleri

Switch Premium'un tek ve en büyük özelliği üç Premium'u içinde barındırmasıdır. Switch Premium aldığınızda EXP, DC, WAR Premiumların hepsine sahip olabilirsiniz. Bu üç Premium'dan hangisini kullanmak istiyorsanız, oyuna girdiğinizde sağ üst taraftan seçim yapabilirsiniz. Knight Online Switch Premium alarak karakterinize ekstra özellikler katabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden Switch Premium almak oldukça kolay! ESN kod ile hızlı şekilde 7/24 alışveriş yapabilir, dilediğiniz kadar E-pin siparişi verebilirsiniz. Üstelik anında teslim edilir, asla beklemezsiniz. Switch Premium özellikleri kısa zamanda hesabınıza ekleyerek Knight Online dünyasında yerinizi alın! Knight Online Premium konusunda bizi seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi oyunlar dileriz.

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 37

Knight Online Premium

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Canlı Destek