Türkiye'nin oyun pazarı
300 Valorant Point

300 Vp

Türkiye Sunucularında geçerlidir
20 ⓚ 19.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
600 Valorant Point

600 Vp

Türkiye Sunucularında geçerlidir
40 ⓚ 38.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
1250 Valorant Point

1250 Vp

Türkiye Sunucularında geçerlidir
80 ⓚ 76.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
2500 Valorant Point

2500 Vp

Türkiye Sunucularında geçerlidir
180 ⓚ 149.54 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
4400 Valorant Point

4400 Vp

Türkiye Sunucularında geçerlidir
220 ⓚ 259.88 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
8400 Valorant Point

8400 Vp

Türkiye Sunucularında geçerlidir
400 ⓚ 520.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 1

Valorant Vp

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Valorant Vp Hakkında

Valorant Points Nasıl Yüklenir?

1) Oyuna  giriş​ ​yapın 
2) Sağ üstteki Vpoints ikonuna tıklayın
3) Açılan sayfada Riot ve Kodlar kısmına giriş yapın
4) Bu sayfada sitemizden satın aldığınız VP kodunu boşluğa girerek onaylayın , Valorant VP point yüklenmiştir.

 

Valorant Vp

Valorant Points (volarant puanları) 

Riot Games tarafından geliştirilerek 2020 yılında piyasaya sürülen Valorant, oyuncular arasında oldukça sevilmiştir. Oyun içinde mağaza sistemi olup Valorant Points ile satın alımlar yapılabilmektedir.

Birinci Şahıs Nişancı oyunu olan Volarant multiplayer bir yapıya sahiptir. Kolay bir oynama stiline sahip olup farklı kategorilere sahiptir. Oyun içinde bulunan market hem karakterlerin ve silahların daha güzel görünmesine, hem de bazı karakter geliştirmelerinin yapılabilmesine olanak tanımaktadır.

Bu sebeple oyuncular arasında yoğun olarak tercih edilmektedir. Puan satın almak hem daha hızlı çözüm bulmaya, hem de tek seferde daha fazla seçeneğin aktif hale gelebilmesine olanak tanıdığı için yoğun olarak kullanılmaktadır.

Bu bakımdan size sunulan Valorant Points 7 gün 24 saat, kesintisiz bir şekilde anında teslim yapılmaktadır. E-pin şeklinde olup kolayca aktif hale getirilebilir.

Valorant vp (volarant puanları)  Nedir?

Valorant oyunu temel olarak karşılıklı mücadeleye dayanmaktadır. Dolayısıyla gerek kullanılan silahların daha güzel durması, gerekse daha güçlü karakterlerin elde edilmesi için markette sunulan ürünler büyük bir fırsat oluşturmaktadır.

Ancak bunları normal altınlar ile astın almak oldukça zordur. Bu noktada devreye Valorant VP girmektedir. Bunun satın alınması ile beraber oyuncuların hesaplarına kısa sürede aktarım yapılmaktadır.

Böylece oyuncular arzı ettikleri görünümleri, silah skinlerini ve karakter güçlendirmelerini satın alabilmektedir. Size sunulan hizmet PC platformu için geçerlidir.

Vp Valorant Points (volarant puanları) Ne İşe Yarar?

Valorant Points (volarant puanları) oyunu daha zevkli hale getirmektedir. Her oyuncu girdiği bir maçta eğlenceli zaman geçirmek ve mümkün olan en iyi skoru elde etmek ister. Bunu sağlamak için de karakter güçlendirmeleri devreye girmektedir.

Ayrıca insanlar sürekli aynı karakteri, silahı kullanmaktan da sıkılabilmektedir. Skinler de burada devreye girerek bir değişiklik sunmaktadır. Ancak bilindiği üzere market uygulamasından bunları altın karşılığında satın almak uzun bir süre beklemeyi, çok sayıda maça girmeyi gerektirir. Ancak bu her zaman mümkün olmaz.

Valorant Pointsbu noktada kişilere kısa sürede istediği gibi hizmet almasına yardımcı olmaktadır. Böylece karakterinizi vakit kaybetmeden güçlendirebilir, daha güzel görünümler elde edebilirsiniz. Bu sayede skor tablosunda istediğiniz konuma ulaşmanız da mümkündür.

Valorant Points Fiyatları Ne Kadar?

Valorant Points (volarant puanları) için sunulan seçenekler birden fazla paket halindedir. Dolayısıyla kişilerin kendisine en uygun olduğu seçeneği tercih etmesi gerekir. Bunların fiyatları oldukça uygun olup 300 VP’den 8400 VP’ye kadar değişkenlik göstermektedir.

Sadece Türkiye sunucularında geçerli olan bu hizmet ATM, EFT, Havale, Maestro, MasterCard, Visa dâhil çok sayıda ödeme yöntemine sahiptir. Bunların hepsini değerlendirebilir, istediğiniz VP ürününü satın alabilirsiniz.

Siparişiniz kısa sürede size yönlendirildiği için uzun süre beklemeden oyuna girebilir, market içinden arzu ettiğiniz eşyayı anında satın alabilirsiniz.

Valorant Points (volarant puanları) Nasıl Satın Alınır?

Valorant Points kolay bir şekilde alınabilmektedir. Ancak daha önce alıp yüklememişseniz, hangi işlemleri uygulamanız gerektiğini bilmemeniz olasıdır. Sitemiz tarafından size sunulan VP e-pin şeklindedir. Satın alım için şu işlemleri takip etmeniz yeterli olacaktır;

 1. Sitemiz içine bulunan VP ekranına giriş yapın.
 2. Size sunduğumuz paketleri inceleyerek satın almak istediğinizi belirleyin.
 3. Paketten ne kadar almak istediğinizi seçerek satın al butonunu kullanın.

Bundan sonra onay vermeniz gerekir. Bu işlemler esnasında üyelik hesabınıza girmeniz şarttır. Dolayısıyla henüz açmamışsanız, herhangi bir ücret ödemeden kayıt olabilirsiniz.  Bundan sonra siparişiniz e-pin halinde size aktarılacaktır. Bunu aktif hale getirmek için şu işlemler yapılmalıdır;

 • Valorant’a giriş yapın.
 • V Points simgesine tıklayın.
 • Riot ve kodlar ekranına girin.
 • Sitemizden aldığınız Valorant Points kodunu buraya yazın ve onay verin.

Ardından istediğiniz gibi kullanmanız mümkündür.

Hangi Valorant Points Paketi Seçilmeli?

Valorant için sunulan puanlar oyun içi markette alışveriş yaparak daha güzel bir oyun oynama imkânı sunmaktadır. Her oyuncunun almak istediği farklı olduğu için seçilmesi gereken Valorant VP seçenekleri birbirinden farklılaşmaktadır. Sitemizde yapabileceğiniz tercihler şu şekildedir;

 1. Valorant 300 VP
 2. Valorant 600 VP
 3. Valorant 1250 VP
 4. Valorant 2500 VP
 5. Valorant 4400 VP
 6. Valorant 8400 VP

Aldığınız puanları nerede kullanacaksanız, buna göre hesaplama yaparsanız hangisini seçmeniz gerektiği hakkında daha doğru kararlar verebilirsiniz.

Valorant Points Alırken Hangi Ödeme Yöntemleri Kullanılabilir?

Valorant VP almak isteyen kişiler, internetten alışverişte bulunacak herkes gibi birden fazla ödeme yöntemi olmasını, bunlar arasında kendine en uygun olanı bulabilmeyi talep etmektedir. Bunu sağlayabilmek için platformumuz size,

 1. İninal,
 2. Paymentwall,
 3. Visa,
 4. EFT,
 5. Maestro,
 6. MasterCard,
 7. GPay,
 8. ATM,
 9. Havale seçeneklerini sunmaktadır.

Bunlardan hangisi size daha kullanışlı ve pratik geliyorsa tercih edebilirsiniz. Sitemiz havale, EFT yöntemleri ile Valorant VP almak isteyenlere kesinti uygulamamaktadır.

Valorant Points Canlı Destek Var Mı?

Ürün ya da hizmet almak isteyenler öncesinde birçok sorulara sahip olmaktadır. Aynı şekilde herhangi bir sebeple meydana gelen sorunun çözülmesi de talep edilmektedir. Bu nedenle internet ortamlarından yapılan alışverişlerde canlı destek öne çıkmaktadır.

Sitemiz Valorant Points almak isteyen kişilere, koşulsuz bir şekilde haftanın 7 gününde bu hizmeti vermektedir. Bunun için saat 09:00 ile 00:30 arasında, sitemizin üst bölümünde bulabileceğiniz canlı destek hattına tıklamanız yeterlidir.

Ardından sizden talep edilen isim gibi bilgileri belirtmeniz gerekir. Sonrasında ise bağlantıyı başlatmanız ve kısa bir süre beklemeniz yeterlidir. Müşteri hizmetleri yetkilimiz, en kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçecektir. Böylece istediğiniz soruyu sorabilir, sizin için en doğru pakete kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Valorant Points Almak Güvenli Mi?

Teknoloji çağında olduğumuz günümüzde dijital sistemlerde güvenliğin önemi her geçen gün daha fazla anlaşılmaktadır. Valorant VP almak isteyenler de işlemlerin güvenliğini sıklıkla düşünebilir.

Sitemiz bu bakımdan güçlü bir alt yapıya dayanmaktadır. Yenilikçi dizayna sayesinde dijital saldırılara dayanıklıdır. SSL sertifikası da bulunmaktadır. Ekiplerimiz bir sipariş verildiğinde, bunu e-pin halinde yollarken büyü bir özen göstermektedir. Dolayısıyla hesabınız, ödeme bilgileriniz ve sitemizde geçirdiğiniz her an güvene alınmaktadır.

Valorant Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Valorant’a yeni başlıyorsanız ve Valorant Points konusuna ek olarak sistem gereksinimlerinin minimum ve önerilen ne kadar olduğunu da bilmeniz önerilir. Böylece oyundan alacağınız zevk de artacaktır.

Bilgisayarınızın bu oyunu kaldırabilmesi için gerekli en düşük özellikler şöyledir;

 1. İşletim sistemi: Windows 7, Windows 8 ya da Windows 10 (64 bitlik sistem)
 2. İşlemci: İntel İ3 Core – 4150, AMD A8 – 7650K
 3. Ram Bellek: 4 GB
 4. Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 730 ya da AMD Radeon R5 240
 5. Depolama: 8 GB
 6. DirectX: 11

Ancak daha fazla zevk almak istiyorsanız sistem özelliklerinizi önerilene çıkarmanız gerekir. Bunlar şu şekildedir;

 1. İletim sistemi: Windows 7, Windows 8 ya da Windows 10 (64 bitlik sistem)
 2. İşlemci: İntel İ5 Core – 4460, AMD Ryzen 3 1200
 3. Ram Bellek: 8 GB
 4. Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti ya da AMD Radeon R9 380
 5. Depolama: 8 GB

Oyun hem masaüstü hem de laptop üzerinde oynanabilir. Eğer oyunu daha iyi oynamak ve istediğiniz başarıyı elde etmek istiyorsanız, Valorant VP haricinde buna da özen göstermeniz gerekir. Zira FPS düşükse ve donmalar yaşanıyorsa, oyun içi marketten aldıklarınız istediğiniz sonucu elde etmenize yardımcı olmayacaktır.

Valorant Hangi Modlara Sahiptir?

Valorant VP satın al aktif hale getirilmesi ardında oyun içinde bulunan herhangi bir modda kullanılabilir. Bunun için herhangi bir kısıtlama bulunmaz. Genel özellikleri ile söz konusu modlar şu şekildedir;

 1. Rekabet: Birçok oyuncu tarafından standart olarak görülür. Tek olarak girerseniz, 5 kişilik bir takımla başlanır.
 2. Derecesiz: Rekabete dayalı oyun ile aynı kurallardadır. Ancak rütbe sistemi burada geçerli sayılmaz. Dolayısıyla maçın sonucu fark etmeksizin rütbenizi etkilemez.
 3. Ölüm kalım savaşı: Oyunun nişan alma, hareket etme gibi dinamiklerini öğrenmeniz-için kullanılır. Temel karakter davranışları devre dışıdır. Maçlar 6 ile 7 dakika sürer.
 4. Spike’ye Hücum: Rekabete benzer bir yapıdadır. Ancak maç 13 skorunda değil 4’Te biter. Dolayısıyla daha kısa sürer. Oyun herkese aynı silahı dağıttığı için yetenek, silah seçmeniz gerekmez.
 5. Tırmanış: Her iki takım başlangıçta aynı silahı alır. Her takım kill aldıkça yeni bir ilaha geçer. Sonda bulunan silaha gelenler kazanır.
 6. Kopya: Derecesiz ile benzer bir oyundur. Ancak burada 5’e ulaşan ilk takım kazanır.
 7. Kartopu savaşı: Her oyuncunun elinde kartopu silahı vardır. Belirli bir öldürme sayısına ulaşan takım kazanır.

Satın almış olduğunuz Valorant VP gerek karakter görünümünü değiştirmenizi, gerekse yeni silah skinleri kullanmanızı mümkün hale getirir.

Valorant Rütbe Sistemi Nasıldır?

Valorant kendi içinde bir rütbe sistemine sahiptir. Bu dereceli oyunlar ile birlikte artar ya da azaltır. Eğer Valorant’a yeni başlıyorsanız, oyuncuların temel amacının rütbelerini arttırmak olduğu bilinmelidir.

Sizin ve karşı takımın rütbeleri, her oyuncunun seviyesine uygun olarak otomatik olarak belirtilir. Ancak bir takım arkadaşınız varsa ve sizden yüksek bir rütbeye sahipse onun durumu geçerli sayılır. Valorant VP dereceli sistemde de geçerli olup şu rütbeler yer almaktadır;

 1. Demir 1
 2. Demir 2
 3. Demir 3
 4. Bronz 1
 5. Bronz 2
 6. Bronz 3
 7. Gümüş 1
 8. Gümüş 2
 9. Gümüş 3
 10. Altın 1
 11. Altın 2
 12. Altın 3
 13. Platin 1
 14. Platin 2
 15. Platin 3
 16. Elmas 1
 17. Elmas 2
 18. Elmas 3
 19. Ölümsüzlük 1
 20. Ölümsüzlük 2
 21. Ölümsüzlük 3
 22. Radyant

Yeni başlayanların derecesi yeteneğine göre belirlenir. Eğer çok şey bilmiyorsa ve oynadığı oyunlar kötü sonuç gösteriyorsa Demir ile başlanır. Ancak güzel oynayan bir kişi daha yüksekte başlayabilir.  Rütbeler arasında düşme ve yükselme mevcut olup, daha iyi oynarsanız dereceniz yükselebilir.

Valorant Points bu noktada oyun için market uygulamalarıyla karşı tarafa karşı daha iyi bir üstünlük kurmanızı sağlar. Bu sayede oyunları kazanmanız da daha olası hale gelir.

Valorant Hangi Silahlara Sahiptir?

Valorant içinde oyuncuların alabileceği çok sayıda silah vardır. Bunlar 18 tane olup şu şekildedir;

 1. Classic
 2. Shorty
 3. Frenzy
 4. Ghost
 5. Sheriff
 6. Stinger
 7. Spectre
 8. Bucky
 9. Judge
 10. Bulldog
 11. Guardian
 12. Phantom
 13. Vandal
 14. Marshall
 15. Operator
 16. Ares
 17. Odin
 18. Taktik Bıçak

Bu silahların her biri belirli bir skine sahiptir. Ancak Valorant Points bunların yenilerini kullanma imkânı sunar. Böylece oyundan aldığınız zevk de artar.

Valorant İçinde Hangi Karakterler Vardır?

Valorant içinde çok sayıda karakter vardır. Bunların her biri 4 yeteneği sahiptir. Bunların üç tanesi normal yetenek, bir tanesi de ultimate olarak sınıflandırılmaktadır. Söz konusu karakterlerin bazıları,

 1. Jett,
 2. Raze,
 3. Breach,
 4. Omen,
 5. Brimstone,
 6. Phoenix,
 7. Sage,
 8. Sova,
 9. Viper,
 10. Cypher,
 11. Reyna,
 12. Killjoy,
 13. Skye,
 14. Yoru,
 15. Astra,
 16. Kay/o şeklindedir.

Sitemizden alabileceğiniz en ucuz Valorant Points bu karakterleri yeni skinler ile kullanmanızı sağlar.

Canlı Destek