Bakiye Bakiyem 0.00 TL
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Mobile Legends 88 Elmas

Mobile Legends 88 Elmas

Sadece TR ID nize Razer Gold ile yükleme yapılır
0 ⓚ 27.00 TL
  • 00
    Gün
  • 00
    :
  • 00
    :
  • 00

Kopazar'ın 15 yıllık tecrübesi ile 88 Elmas satın al ve hemen Mobile Legends'ta dilediğin gibi harcamaya başla! İndirimli olarak Kopazar'dan alacağınız 88 Elmas hızlıca teslim edilir ve anında hesabınıza eklenebilir. 88 Elmas almak için yukarıda bulunan "Satın al" butonuna tıklayınız, aşamaları takip ediniz ve elmaslarınız hesabınıza yüklensin. Satın alma işleminden sonra kısa sürede elmaslar hesabınıza yüklenecektir.

Mobile Legends Elmas Nasıl Alınır?

Kopazar olarak sizlerin uygun fiyatlarla Mobile Legends Elmas almanıza olanak sağlıyoruz. Mobile Legends Elmas’da kostümlere ve diğer özel içeriklere ulaşabilmeniz için Mobile Legends Elmas’a ihtiyacınız vardır. Kopazar üzerinden Mobile Legends Elmas Satın Al ve maceraya katıl. Bunlar için öncelikle bir Kopazar üyeliğiniz olması gerekmektedir. Bu işlemleri şu şekilde tamamlayabilirsiniz:
1. Satın almak istediğiniz ürün için öncelikle web sitemiz üzerinden Kayıt Olmanız gerekmektedir. Kopazar'a üye olmak çok basit ve ücretsizdir.
2. Üye olduğunuz hesabınıza, alışveriş yapacağınız tutar kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Sitemizde sizlere uygun ödeme seçeneklerini (Kredi Kartı- Havale- Eft- Mobil Ödeme) kontrol edip bakiye yükleyebilirsiniz.
3. Sitemizde Ürün siparişi vermeniz gerekmektedir. Satın alacağınız ürün satış sayfasını ziyaret ederek almak istediğiniz miktarı seçiniz ve "Satın Al" butonuna tıklayınız.
4. Sipariş verdikten sonra kısa sürede E-pin kodlarınız "E-pin Siparişlerim" Bölümüne gelecektir. Siparişleriniz 7/24 hızlı bir şekilde teslim edilir ve istediğiniz hesabınızda bu kodları kullanabilirsiniz.

Mobile Legends Elmas Nasıl Yüklenir?

1. Öncelikle sipariş vermek için Mobile Legends Elmas sayfamızı ziyaret ediniz.

2. Sipariş vereceğini ürünü seçerek "Satın Al" Butonuna tıklayınız.

3. Satın al butonuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan sayfada istenen bilgileri giriniz ve "Satın Al" butonuna tıklayınız.

4. Player ID, oyun içerisinde profilinize bulunan 7 hanelik sayıdır. Server ID ise onun yanında yazan parantez içinde olan 4 haneli sayıdır.

5. Bilgilerinizi bizimle paylaştıktan sonra Kopazar çalışanları en kısa zamanda hesabınıza Elmas yüklemesi yapacaktır. Bu sırada oyundan çıkıp tekrar giriş yaparak Elmaslarınızı kontrol edebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 6

Mobile Legends Elmas

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Canlı Destek