Bakiye Bakiyem 0.00 ₺
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Clash Royale 2500 Elmas
Clash Royale Taş Fıçısı

Clash Royale 2500 Elmas

ID nize Razer Gold ile yükleme yapılır
0 ⓚ 643.00 ₺
  • 00
    Gün
  • 00
    :
  • 00
    :
  • 00

Kopazar'ın 18 yıllık tecrübesi ile Clash Royale 2500 Elmas satın al ve hemen Clash Royale'de dilediğin gibi harcamaya başla! İndirimli olarak Kopazar'dan alacağınız Clash Royale 2500 Elmas teslim edilir ve anında hesabınıza eklenebilir. Clash Royale 2500 Elmas almak için yukarıda bulunan "Satın al" butonuna tıklayınız, aşamaları takip ediniz ve kodunuz hesabınıza hızlıca yüklensin. Satın alma işleminden sonra kodunuz kısa sürede hesabınıza yüklenecektir.

Clash Royale Elmas Nasıl Alınır?

Kopazar olarak sizlerin uygun fiyatlarla Clash Royale Elmas almanıza olanak sağlıyoruz. Clash Royale'de özel içeriklere ulaşabilmeniz için Clash Royale Elmas satın almanı gerekmektedir. Kopazar üzerinden Clash Royale Elmas Satın Al ve macerana hız kesmeden devam et. Bunlar için öncelikle bir Kopazar üyeliğiniz olması gerekmektedir. Bu işlemleri şu şekilde tamamlayabilirsiniz:

1. Satın almak istediğiniz ürün için öncelikle web sitemiz üzerinden Kayıt Olmanız gerekmektedir. Kopazar'a üye olmak çok basit ve ücretsizdir.

2. Üye olduğunuz hesabınıza, alışveriş yapacağınız tutar kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Sitemizde sizlere uygun ödeme seçeneklerini (Kredi Kartı- Havale- Eft- Mobil Ödeme) kontrol edip bakiye yükleyebilirsiniz.

3. Sitemizde Ürün siparişi vermeniz gerekmektedir. Satın alacağınız ürün satış sayfasını ziyaret ederek almak istediğiniz miktarı seçiniz ve "Satın Al" butonuna tıklayınız.

4. Sipariş verdikten sonra kısa sürede E-pin kodlarınız "E-pin Siparişlerim" Bölümüne gelecektir. Siparişleriniz 7/24 hızlı bir şekilde teslim edilir ve istediğiniz hesabınızda bu kodları kullanabilirsiniz.

Clash Royale Elmas Nasıl Yüklenir?

Clash Royale Elmas Razer gold ile ID'nize Kopazar tarafından yüklenebilmektedir.

Sipariş verdiğiniz sırada, Kupon yüklemek istediğiniz hesabınızın ID'sini Kopazar paneline giriniz. 

"Satın Al" butonuna tıklayınız. Hesabınıza yükleme işlemi kısa sürede tamamlanacaktır.

Herhangi bir sorunda Canlı Destek ekibimize bağlanabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

0.00 / 0

Clash Royale

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Canlı Destek