Türkiye'nin oyun pazarı
COL 10
COL 10
COL 10
Cs:Go Kasa Anahtarı

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.


Yorumlar
0.00 / 0

Cs:Go Kasa Anahtarı

Sen de yorum yap! Sen de yorum yap! Yorum Yap
Nasıl Gold Satılır?

*Anahtar satış talebi yaptığınız anda steam trade botumuz devreye girerek size takas teklifi gönderecektir, takas teklifini kabul ettiğiniz anda işleminiz hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.Size takas atacak olan botun ismi ve takasle birlikte göndereceği güvenlik mesaj kodu siz sipariş verdiğinizde siparişlerim sayfasında yazacaktır.

*Anahtarlarınızı bize teslim ettiğiniz anda ücretiniz sitemizdeki üyeliğinize bakiye olarak yüklenecektir , bakiyeniz ile dilerseniz alışveriş yapabilir dilerseniz bakiyenizi nakit olarak "Nakit Çek"  bölümünden banka hesabınıza alabilirsiniz.

*Steam'de son zamanlarda yapılan "Trade Hold" güncellemesinden dolayı  steam hesabında son 7 gündür steam mobil guard aktif olmayan kullanıcıların takas teklifleri 3 gündür beklemeye alınmaktadır, dolayısıyla sitemize kasa anahtarı satışı yapmak isteyen kullanıcılarımız steam hesabında mobil guardı aktif etmesi gerekiyor.

*Anahtar satışişlemlerinize başlamadan önce Steam Envanter Gizlilik Ayarlarınızın herkese açık olarak ayarlandığından emin olunuz,aksi takdirde takas tekliflerimiz size ulaşmayacaktır. Steam envanter gizlilik ayarlarınızı nasıl düzenleyeceğinizi aşağıdaki resimli anlatımda görebilirsiniz.

*Anahtar satış işlemlerinizde Steam Trade URL'niz gerekmektedir.Steam trade URL nizi nasıl öğreneceğinizi aşağudaki resimli anlatımda görebilirsiniz.

STEAM ENVANTER GİZLİLİK AYARLARI NASIL YAPILIR ?

Steam envanter gizlilik ayarlarınızı aşağıdaki gibi düzenlemek için tıklayın 

Cs:Go Kasa Anahtarı Hakkında

Anahtar Alım-Satım işlemlerinize başlamadan önce Steam Envanter Gizlilik Ayarlarınızın herkese açık olarak ayarlandığından emin olunuz,aksi takdirde takas tekliflerimiz size ulaşmayacaktır. Steam envanter gizlilik ayarlarınızı düzenlemek için tıklayın
*Anahtar Alım-Satım işlemlerinizde Steam Trade URL niz gerekmektedir.Trade URL nizi öğrenmek için tıklayın ..
*Anahtar Alım-Satım işleminizi başlattığınız anda steam trade botumuz devreye girerek size takas teklifi gönderecektir ve işleminiz hızlı bir şekilde tamamlanacaktır..

 

*Anahtar siparişi verdiğiniz anda steam trade botumuz devreye girerek size takas teklifi gönderecektir, takas teklifini kabul ettiğiniz anda işleminiz hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.Size takas atacak olan botun ismi ve takas ile birlikte göndereceği güvenlik mesaj kodu siz sipariş verdiğinizde siparişlerim sayfasında yazacaktır.

*Anahtar Alım-Satım işlemlerinize başlamadan önce Steam Envanter Gizlilik Ayarlarınızın herkese açık olarak ayarlandığından emin olunuz,aksi takdirde takas tekliflerimiz size ulaşmayacaktır. Steam envanter gizlilik ayarlarınızı nasıl düzenleyeceğinizi aşağıdaki resimli anlatımda görebilirsiniz.

*Anahtar Alım-Satım işlemlerinizde Steam Trade URL'niz gerekmektedir.Steam trade URL nizi nasıl öğreneceğinizi aşağudaki resimli anlatımda görebilirsiniz.

STEAM ENVANTER GİZLİLİK AYARLARI NASIL YAPILIR ?

Steam envanter gizlilik ayarlarınızı aşağıdaki gibi düzenlemek için tıklayın 

STEAM TRADE URL NASIL ÖĞRENİRİM ?

Steam trade url'nizi öğrenmek için tıklayın  veya aşağıdaki adımları izleyin

 

Canlı Destek