Bakiye Bakiyem 0.00 ₺
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Dd Tank
1030 Aeria Points

1030 Aeria Points

5 ⓚ 90.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
2100 Aeria Points

2100 Aeria Points

10 ⓚ 180.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
3240 Aeria Points

3240 Aeria Points

15 ⓚ 270.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
5500 Aeria Points

5500 Aeria Points

30 ⓚ 450.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
8550 Aeria Points

8550 Aeria Points

60 ⓚ 650.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
11600 Aeria Points

11600 Aeria Points

120 ⓚ 860.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 1

Dd Tank

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Dd Tank Hakkında

Dd Tank

DD tank, sevimli karakterlerin yer aldığı bir macera oyunudur. Fantastik dünyada en zorlu rakiplere karşı savaşmak, zorlu rakiplere meydan okumak ve onların üstesinden gelmek oyundaki amaçtı. Oyun ülkemizde Bom Bom olarak bilinmesine karşı global olarak Dd Tank ismi ile geçiriyor. Oyun içinde son derece ilginç atmosfer vardır. Oyunda bombalarınız ile kötülüğe karşı bir savaş içindesiniz.

Oyunu Türkçe olarak oynamak da söz konusudur. Arkadaşlarınız ile eğlenceli zaman geçirmek, oluşturmuş olduğunuz sevimli karakterlere son moda giysiler giydirmeniz mümkündür. Aynı zamanda özel savaş efektleri ile düşmanlarınıza meydan okuyabilirsiniz. Oyunun çizgisel grafikleri de oldukça yüksektir.

Facebook’ta eski adı ile Bom Bom olarak ünlenen oyunda kendinizi geliştirmek için çok sayıda yöntem yer almaktadır. Kişinin kendi yöntemlerini belirlemesi, oyunda en iyilerden biri olma noktasında son derece etkilidir. Mobil olarak oynamanız halinde, az sarj yüzünden oyundan mahrum kalmamak için BlueStacks’ı kullanmanız gerekir. Bu sayede oyundan daha yüksek verim alabilir ve kendinizi daha hızlı geliştirebilirsiniz.

Dd Tank oyununda uygulayabileceğiniz çok sayıda farklı taktik yer almaktadır. Eğer bu oyunu daha önceki sürümlerinde oynamışsanız, hızlı bir şekilde gelişmeniz mümkündür. Tüm oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da ekipmanların gücü son derece önemlidir. En iyi performansı bulduğunuz silahı kullanmanın avantajı son derece fazladır. Aynı zamanda silah hasarlarının farklı olması, seçtiğiniz silahın önemini gösterir.

DD tank Aeria Points

DD tank Aeria Points, oyun içi satın alma noktasında son derece etkili olan bir sanal para birimidir. Kopazar üzerinden satın alma işlemi yaparak oyun içinde çeşitli itemler almanız söz konusu oluyor. 1030- 2100- 3240- 5550- 8550- 11600 Aeria points satın alabilirsiniz. Sitenin sizlere sunduğu geniş ödeme yöntemleri sayesinde, satın alma konusunda herhangi bir sorun yaşamazsanız. Sanal kartlar, atm, gpay, eft, kredi kartı gibi yöntemler ile hesabınıza bakiye yükledikten sonra e pin kodları satın almanız söz konusudur.

Oyun içinde en iyi ekipmanları almak için tercih edebileceğiniz bir diğer yöntem ise görev yapmaktır. Bunun yanında para biriktirerek marketten satın alma işlemi yapmanız mümkündür. Oyunda iyi derece elde etmek isteyen oyuncuların aktif olması gerekir. Cihazda yaşanan sorunlar ile karşılaşmamak için Bilgisayarınıza yüklediğiniz BlueStacks, oyunu PC ekranında oynamanıza yardımcı olur.  Bunun yanında zaman harcamadan rakiplerinize oranla daha başarılı olmak adına Aeria point almanız da avantaj sağlar.

Oyun rakiplerinize bomba atma mantığı üzerine kuruludur. Oyuncunun bulunduğu pozisyona göre atış açısını ve hızını en iyi şekilde belirlemesi gerekir. Eğer bu açıları doğru bir şekilde belirlemezseniz, atışlarınız rakiplerinize ulaşmaz. Bazen yanlış yöne de gidebilir. Bu nedenle doğru pozisyon alarak açınızı buna göre ayarlamanız gerekir. Eğer doğru hızla bir atış yaparsanız rakibinize zarar vermeniz mümkün olur.

Oyunda, rakiplerinizin amacı da size zarar vermektir. Rakipleriniz sizi doğru açı ile vurursa, sizin açınız otomatik olarak değişir. Bazı haritalarda, atış sonrasında yere gömülme riski vardır. Eğer açınız iyi değilse çok fazla beklemeden yer değiştirmeniz gerekiyor. Canınızın miktarına göre rakipten kaçmak, ya da ona saldırmak mantıklıdır. Eğer canınız azsa rakipten kaçmak daha mantıklı bir hareket olacaktır.

DD tank Aeria Points al

DD tank Aeria Poinst al hizmeti veren Kopazar, 2004 senesinden bu yana en güvenilir imkanları sizlere sunarak etkin bir  şekilde hizmetine devam ediyor. Oyun içinde daha verimli olmak için çok fazla pratik yapmanın da önemli olduğunu ifade etmek gerekir. Daha çok pratik yaparak rakiplerinizin üzerinizde uygulayacağı stratejileri daha önceden tahmin etme yeteneğiniz artar. Buna göre tuzak oluşturabilirsiniz. Düşmanlarınızı zor durumda bırakarak galip gelmeniz daha yüksek ihtimal olacaktır. Karşınızda bulunan oyuncunun hedefi tutturma konusunda ne kadar başarılı olduğu son derece önemlidir. Eğer karşınızdaki oyuncunun hedef alma kabiliyeti yüksekse, onun sizi vuramayacağı bölgelere geçmelisiniz.

DD tank oyununda iki farklı savaş türü yer almaktadır. Bunlardan biri online oyuncular ile savaşmak, diğer ise canavar bölümleridir. Canavar bölümlerinde, yaratıkların sürekli aynı işlemi yaptığını net bir şekilde görmeniz mümkündür. Bu nedenle oyun modlarını denemek ve bölümlerini kolay bir şekilde geçmek söz konusudur. Bölüm zorluğunun artması sizin de strateji değiştirmenize neden olur. Kişinin başarılı olması için doğru yöntemler belirlemesi ve buna göre hamleler üretmesi son derece önemlidir.

DD tank Aeria points al seçeneği sizlerin ekipmanlarının güçlenmesi noktasında da son derece etkilidir. Eğer ekipmanlarınız güçlenirse hasarlarınız da bu oranda artar. Zırhlarınız yükselir ise, aldığınız hasar azalır. Silahlar kadar takılar da önemlidir. Kısacası yükseltme özelliği olan her item sizin için çok önemlidir. Ekipman seviyesi, rakibinize oranla daha üstte ise çatışma sizin için daha basit olur. Bu noktada incelediğimiz zaman Points almanın avantajlarını net bir şekilde anlamak mümkündür.

Dd tank nedir?

DD tank, bombom oyunun Türkçe ismidir. Bağımlılık özelliği yüksek bir oyundur. Aeria Games tarafından üretilmiştir. Aeria Games oyunlarında, oyun için satın almalar için Aeria Points adı verdiği sanal para birimleri kullanmaktadır. Bu birimleri oyun içinde mesai harcayarak arttırabileceğiniz gibi Kopazar üzerinden ücretli olarak satın almanız da mümkündür. Sitemiz vermiş olduğu üstün hizmet sayesinde, sizlerin kafasında soru işareti kalmadan işlem yapmak için gerekli olan zemini sunmaktadır.

Online platformlarda oyun seçeneklerinin her geçen daha fazla talep gördüğünü ifade etmek gerekiyor. Günümüzde online oyunlara olan ilginin artması bunun önemli bir sektör haline gelmesine neden olmuştur. Online oyun üzerinden kazanç elde etmek isteyen bir çok gamer olduğunu da ifade edebiliriz. Kopazar buna zemin hazırlayan bir e pin satış sitesi olarak 2004’ten  bu yana faaliyetlerine devam ediyor. Siteye erişim kurduktan sonra, siz de tüm özelliklerini çok rahat bir şekilde kullanma şansına sahip olabilirsiniz.

Oyunu sevimli bir online olarak düşünmek gerekiyor. İndirmeye gerek olmadan sadece kayıt olarak da oynanan bir oyundur. Oyun seveler tarafından ilgi çekmesinin çok fazla nedeni vardır. Farklı oyuncular ile karşılıklı olarak savaşmanız mümkündür. Çok basit bir klavye sitemi ile oynanmaktadır. Oyundan zevk almak için çok fazla bilgi sahibi olmak gerekmez. Fakat zamanla el alışkanlığı ile birlikte daha başarılı olabilirsiniz. Sevimli çizgileri, masalsı sahneler, hikayeleri, moda kıyafetleri ve çok fazla ilgi çeken skill efektleri olan bir oyundur. Erkekler tarafından daha fazla talep görür.

DD tank oyun özellikleri

DD tank oyun özellikleri anlamak için  bir takım araştırmalar yapmak gerekir. Oyunun en ilgi çekici noktası masalsı sahneleridir. Çok eğlenceli görsellerin olması insanlar tarafından tercih edilmesine neden olur. Koca kafalı ve minik gövdesi olan karakterlerden oluşmaktadır. Bu da çizgi film etkisi yaratmasına neden olur. Tüm bunların yanında savaş çeşitleri, insanın heyecanlanmasında etkilidir. BOSS savaşları rakibinizi yenme noktasında etkili olur.

Oyunun dikkat çekici noktaları arasında ses efektleri de yer alıyor. Savaş esnasında arkada çalan müzikler çok dikkat çekicidir. Rahatlatıcı bir ambiyans sağlar. Aynı zamanda komik müzikler ile eğlenme noktasında çok etkilidir. Moda kıyafetleri, özel savaş efektleri, karakter yaratma çeşitleri gibi önemli noktalar vardır.

Oyunda daha etkili bir noktaya gelmek için oyun içi satın alma aracı olan pointleri kullanabilirsiniz. Bunları gerçek para ile satın almak adına Kopazar sizlere muhteşem bir hizmet veriyor. En yüksek kalitede hizmet seçenekleri ve daha fazlası için kopazar sürekli olarak güncellenen bir tasarım ile en iyisini vermeye devam etmektedir. İnternet ortamında, oyun içi satın alma para birimlerini bedava verdiğini ifade eden bir çok site vardır. Bunlar sizlerden hesap bilgilerinizi talep ederler. Fakat e spin satın almak için herhangi bir hesap bilgisi vermeniz gerekmez. Dd tank, Aeria firmasının bir oyun seçeneğidir.  Bu firma dijital para birimi ile oyun severlere muhteşem imkanlar sunar.

Bombom Aeria Points satın al

Bombom Aeria points satın al imkanında yararlanma noktasında yapılması gereken ilk olarak siteye erişim kurmak. Son derece etkili bir içeriğe sahip olan sitemiz, yenilikler üzerinden muhteşem imkanlar sunuyor. Sitemiz, sürekli olarak güncellenen bir içeriğe sahiptir. Bu sayede sizlere muhteşem imkanlar sunma başarısı çok yüksek olmaktadır.

Oyunun eğlenceli yönlerinden biri de evlenme modu olmasıdır. Evlendikten sonra savaşlarda omuz olacak bir eş sahibi olursunuz. Güçlü niteliklere sahip romantik evlilik yüzü sizler yeni özellikler katar. Evlilik sonrasında eşini ile birlikte savaşa girebilirsiniz. Günlük güncellenen eşler için özel görevler ile ödül sahibi olmak söz konusudur. Kısacası oyun içinde aralanmayı bekleyen çok fazla perde vardır.

E pin satın almak istiyorsanız, ilk olarak güvenilir bir site arayışı içinde olmalısınız. E ticaret sitelerinin kurumsal olması verdiği hizmetin yüksek kaliteli olduğunu gösterir. Bu nedenle Kopazar sitesi 10 seneyi aşkın faaliyet süresi ile adından söz ettirmiş ve milyonlarca oyun severe ulaşmayı başarmıştır. Sistem sadece ürün almak için değil aynı zamanda sizlere ürün satmanız için de gerekli olan zemini verir.

Oyun severlerin sayısının artması sektörün gelişiminde önemli bir faktör olarak dikkat çekiyor. Online oyun piyasası, oyun severlerin keyifli zaman geçirmesinin yanında herkes için ek kazanç kapısı olmaktadır. Bunu doğru kullanan kişilerin gelir modeli oluşturması söz konusu olabilir. Sitemizde satın alabileceğiniz tüm ürünler oyun içi sizin gelişimiz açısından önemlidir. Karakterinizi yüksek seviyeye çıkarttıktan sonra satış yaparak kazanç elde etmeniz mümkündür.

Dd tank points satın al

Aeria Points sadece dd tank oyunu için değil, tüm Aeria oyunları için geçerlidir. Piyasada yer alan keyifli oyun seçeneklerinden daha fazla verim almak, rakiplerinizin önüne geçmek, en iyi karaktere sahip olmak için beklemeden satın alma işlemi yapabilirsiniz. Satın aldıktan sonra e pin kodunuz kısa süre içinde tarafınıza iletilir.  Bu kodu Aerian sitesine giriş yaparak hesabınıza tanımlayabilir ve kullanabilirsiniz.

Türkiye’de her geçen gün online oyunlara karşı olan ilgi artmaktadır. Özellikle genç yaşta ve çocuk yaşta erkeklerin bu anlamda çok fazla zaman geçirdiği biliniyor. Yaratıcılık üstünde olumlu etkisi olması, yabancı dil gelişimine katkıda bulunması gibi yararları vardır. Fakat gerektiğinden daha fazla oyun başında zaman geçirmemek gerektiği de ifade edilir. Bu nedenle ailelerin hassas olması ve duruma göre bir çıkarım yapması gerekiyor.

DD Tank points satın al işleminde, aileler yüksek masraf nedeniyle çekinceli davranışlar sergileyebilir. Kopazar sitesi, piyasasının altında ürün satış fiyatları ile oldukça önemli bir hamle yapmaktadır. Ürünleri satın almanız halinde faydalarını da kısa süre içinde göreceksiniz.

Oyunun Türkçe modunu da kullanabilirsiniz. Birlik kulübü, evlendirme dairesi, açık arttırma pazarı, savaş hazırlık atölyesi gibi farklı konumlar vardır. Eğlenceli bir oyun olmasının yanında sürekli olarak kendini geliştirmesi avantaj olarak değerlendirilmesi gereken bir konudur. Çok fazla online oyun olması, oyunlar arasında rekabetin de artmasına neden olur. Geliştirici şirketler, daha fazla talep oluşturmak adına önemli adımlar atmak zorundadır. Ancak bu şekilde tercih edilen bir konuma gelmek söz konusu olacaktır.

DD tank e pin satın al

DD tank e pin satın al işlemi için en doğru adrestesiniz. Kopazar olarak, online piyasada ter alan tüm oyunlar için etkin hizmet vermeye devam ediyoruz. Her alan tecrübe sahibi olan bir ekip ile hareket ederek, teknoloji yakından takip etmekteyiz. Piyasada yer alan tüm oyun seçeneklerine ait e epinler, itemleri, oyunları ve daha fazlasını en kısa süre içinde bulabilirsiniz. E pin satın almak isteyen kişiler sitemize rahatlıkla erişim kurabilir ve güncel işlemleri değerlendirme şansına sahip olabilir.

E pin almak için sitemizi takip etmeniz son derece önemlidir. Kaliteli içerikler ile fark yaratan sitemiz, sahip olduğu etkili imkanları değerlendirme noktasında son derece başarılıdır. E pin satın alma işlemi sonrasında rahatlıkla süreçleri görmek ve buna göre hareket etmek söz konusu olacaktır. İnternet ortamı insanların rahat olmasına neden olur. Her türlü oyun ve heyecanı bulmak söz konusudur. Özellikle pandemi sürecinde oyunlara karşı ilginin arttığı da biliniyor. Oyunlar üzerinden kurulan arkadaşlıklar, sohbet özelliğinin ne denli önemli olduğunu gösterir. Bunu da göz ardı etmeden işlem yapmak ve oyun seçmek önemlidir. Bazı oyunlar daha çok küçük yaşlara hitap eder. Bu oyunlarda sohbet filtrelemesi olması gerekir.

DD tank oyunu hakkında bilgi almak ve oyun için satın almaları yapabileceğiniz e pin kodlarına erişmek için sitemize giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda canlı destek birimleri ile görüşme yaparak, aklınıza takılan sorulara yanıt verebilir ve taleplerinizi de iletebilirsiniz. Her oyuncunun talebi farklı olabilir. Önemli olan nokta bunların uygunluğudur.

En ucuz Aeria e pin satın al

En ucuz aeria e pin satın al işlemi için sitemize erişim kurduktan sonra bunları kullanmanız mümkün oluyor. İnternet ortamında e epin satın alma süreçleri son derece basittir. Sitemiz, sürekli olarak gelişim göstermekte ve sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Kod satın alma süreçleri aslında birbirine benzer. Ödeme sonrasında kısa süre içinde kodlarınız tarafınıza ulaşır. Bunları  ilgili ekrana girerek, satın alabilirsiniz.

Bedava olarak satılan e  pin kodlarına inanmamak gerekir. Bunlar daha çok hesaplarınızı çalmak için uydurulan bir yöntemdir. Her sektörde olduğu gibi bu sektör içinde dolandırıcı kişilerin olduğunu asla unutmamak gerekir. Buna göre adım atmak ve hamleleri bu doğrultuda belirlemek güvenlik açısından son derece önemlidir. DD tank oyunun sizlere sunduğu başarılı içerik ve oyun keyfinizin devam etmesi için bizi takip edebilir, güncel gelişmeleri de sosyal medya hesaplarımız üzerinden öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda blog sayfamızda oyun dünyasındaki son gelişmeler yer almaktadır.

Dd Tank
Canlı Destek