# #

E-pin Nedir ?
Anasayfa > Kopazar™

Epin Nedir ?

E-pin (Electronic Personal Identification Number )  dünya genelinde kullanılan bir ödeme yöntemidir. Elektronik şifre sistemi olarak da tanımlanabilir. E-pin kodları harf ve sayılardan oluşmaktadır. E-pin kodları 2 veya 3 haneli olabileceği gibi 25-30 haneden de oluşabilir.

Örnek  E-pin Kodu : 2HPJZ-V0PER-DVBBY
 
E-Pin, yani elektronik şifre sistemi  genellikle online oyunlarda oyuncuların oyun içinde ihtiyaç duyduğu oyun paraları , oyun kredileri gibi ürünleri satın almak için kullanılır. E-pin kodları her oyun için oyunu yayınlayan firma tarafından oluşturulmaktadır.E-pin ödeme sistemi dünyada 60 ülkede aktif olarak kullanılmaktadır. Tüm dünyada  olduğu gibi Türkiye de de çok geniş bir kitleye hitap eden online oyunlarda e-pin ödeme sistemi oyuncuların en çok tercih ettiği güvenli bir ödeme yöntemidir.
 
Oyunlara ödeme yapmanın tek yolu tabi ki e-pin ödeme sistemi değildir, fakat oyuncular e-pin ödeme sistemini daha kullanışlı , kolay ve güvenli bulduğu için bu yöntemi tercih etmektedir.Bir e-pin kodu satın aldığınızda ve kullandığınızda borçlanmadan kendi paranızı ödeme işlemlerinde kullanırsınız ve herhangi bir kredi kartına veya banka kartınıza ihtiyacınız olmadan oyunlara ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 
Tüm online oyunlar için ihtiyaç duyduğunuz e-pin kodlarını websitemiz üzerinden güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Oyununuzu seçip hemen e-epin kodu satın almak için tıklayın
 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem