Türkiye'nin en büyük oyun pazarı

Karahan 3200 Han Para Satın Al

Favorilere Ekle
4000+800 Bonus HanPara Karahan 3200 HanPara
160 ⓚ 520.00 ₺
Karahan 3200 Han Para Satın Al ürünlerini websitemiz üzerinden 7 gün 24 saat temin edebilir hızlı ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 3

Karahan Online

Sen de yorum yap!

Yorum Yap

Karahan Online Hakkında

Karahan Hanpara

Mayn Games firması tarafından oyun dünyasına kazandırılan Karahan, oldukça başarılı ve piyasada bulunan mevcut MMORPG oyunlarına, başarılı bir alternatif konumundadır. Dövüş sanatları üzerine kurgulanan Karahan, sizlere uzun soluklu ve aksiyonun hiçbir zaman eksik olmadığı bir maceranın içerisine sokacaktır.

Yapımda, pek çok farklı yaratık bulunmakta ve bu yaratıkları arkadaşlarınız ile birlikte ekip oluşturup, çeşitli taktikler yaparak alt etmeniz mümkündür. Yaratıkları ekibiniz ile birlikte başarıyla alt ettiğiniz taktirde, birbirinden kullanışlı eşyalara sahip olma şansına erişebileceksiniz.

Eğer online yapımlarda arkadaşlarınız ile birlikte savaşlar yapmaktan keyif alan bir oyun severseniz, Karahan, size aradığınız savaş ortamını sunacaktır. Oyunda üç farklı ana başlıkta, üç farklı savaş seçeneği oyunculara sunulmaktadır.

·         Saatli Savaşlar: Dileyen her oyuncunun katılabileceği bu savaş türünde oyunculara her saat başı katılabilecekleri savaş imkanı sunulmaktadır.

·         Kilit Nokta Savaşları: 3 saat ara ile yapılan bu savaşta, formasyonu ele geçiren takıma daha yüksek tecrübe puanı kazanma gibi avantajlar sağlanmaktadır.

·         Kutsal Taş Savaşı: Oyunda yer alan 4 kavmin mücadelesi şeklinde gerçekleştirilen bu savaş, 3 saat sürmektedir.

PvP bazlı bir yapıya sahip olan Karahan, gerek kendine has savaş seçenekleri, gerek çeşitli kavim seçenekleri gibi yönleri sayesinde oyunculara sunulan diğer MMOPRG oyunlarından başarıyla sıyrılmakta ve kalitesini kanıtlamaktadır. Dilerseniz, Karahan Hanpara satın alarak, oyun içerisinde çok daha güçlü bir karaktere sahip olabilirsiniz.

Karahan Hanpara Nedir, Ne İşe Yarar?

Karahan dünyasına ait bir özel para birimi olan Hanpara, oyun içerisinde karakterinizi güçlendirmek ve zenginleştirmek için çeşitli kostümler, binek araçlar, güçlendirici iksirler ve rakiplerinize avantaj sağlayabileceğiniz silahlar gibi birçok farklı içeriğe ulaşabilirsiniz.

Oyun içi marketten Hanpara ile elde edebileceğiniz bu eşyalar, karakterinizin güçlenmesine ve rakiplerinize korku salmanızı sağlayacaktır.

 

 

Karahan Online Nasıl Kullanılır

Karahan Online Hanpara epin Kodu Nasıl Yüklenir ?

Kodunuzu Yüklerken gelecek olan bonuslar oyundaki etkinliklere göre farklılıklar gösterebilir.

1 )  http://karahan.mayngames.com/ adresine giriş yaparak oyuna girişte kullandığınız id şifreniz ile siteye login olunuz.

2 ) Açılan sayfada sağ üst köşede ödeme bölümünden giriş yapın 

3 ) Açılan sayfada hanpara al seçeneğinden devam ederek ilerle tuşuyla devam ediyoruz

4 )  Aşağıda gösterildiği gibi  açılan sayfada epin seçenegine tıklayın. Açılan kutucuğa bizden aldığınız 12 haneli E pin kodunuzu girin ve sonraki tuşuna tıklayın 

Bu işlemden sonra hanparanız hesabınıza yüklenmiş olacaktır.