Bakiye Bakiyem 0.00 TL
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Legend Online Reborn Elmas
150 + 15 Bonus Elmas

Legend Online Reborn 150 Elmas

Gpay Epin
10 ⓚ 11.30 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
300 + 30 Bonus Elmas

Legend Online Reborn 300 Elmas

Gpay Epin
20 ⓚ 22.59 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
600+ 60 Bonus Elmas

Legend Online Reborn 600 Elmas

Gpay Epin
40 ⓚ 45.19 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
1500 + 150 Bonus Elmas

Legend Online Reborn 1500 Elmas

Gpay Epin
80 ⓚ 112.99 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
3000 + 300 Bonus Elmas

Legend Online Reborn 3000 Elmas

Gpay Epin
100 ⓚ 225.98 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
7500 + 750 Bonus Elmas

Legend Online Reborn 7500 Elmas

Gpay Epin
200 ⓚ 570.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 3

Legend Online Reborn Elmas

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Legend Online Reborn Elmas Hakkında

Legend Online, 2012 senesinde ilk olarak Facebook üzerinde oynanmaya başlayan bir oyundur. Legend Online Reborn elmas oyunda bulunan market uygulamasını daha verimli olarak kullanmanızı sağlar.

Web tabanlı MMORPG oyunu olan Legend Online, 7ROAD tarafından yapılmıştır. Ana dağıtıcısı ise Oasis Games’tir. Online tabanlı çoğu oyunda olduğu gibi burada da oyun içi market vardır. Bunun içerisinde karakterin güçlenmesini sağlayan çok sayıda ürün bulunmaktadır.

Bunları alan kişiler, daha verimli bir şekilde oyun oynayabilmektedir. Ancak elmas ile satın alabilmek için ödenmesi gereken fiyatlar oldukça yüksektir. Bu bakımdan size sunulan Legend Online Reborn elmaslar, daha uygun fiyata çözüm bulmanıza yardımcı olur.

Legend Online Reborn Elmas Nedir?

Her ne kadar oyunlar eğlence amaçlı da olsa kazanmak herkes tarafından arzu edilmektedir. Bu özellikle online oyunlarda geçerlidir. Bu nedenle Legend Online içerisinde oyuncular farklı stratejiler kullanarak bunu sağlamaya çalışmaktadır.

Oyunda bulunan market uygulaması, bu bakımdan oyunculara çok büyük fırsatlar teklif etmektedir. Altın toplayarak bunları satın almak çok uzun sürdüğü için oldukça verimsizdir. Çünkü uzun saatler oyunu oynamayı gerektirir. Ancak Reborn elmaslar, kısa sürede çözüm bulmanızı sağlar.

Böylece market uygulamasından istediğinizi alabilir, karakterinizi daha güçlü hale getirebilirsiniz. Bunun için size Legend Online Reborn ucuz elmas için farklı seçenekler sunulmakta olup, bunların hepsini değerlendirerek sizin için en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Legend Online Reborn Elmas Ne İşe Yarar?

Her kadar oyunu kazanmak için strateji gerekse de daha güçlü bir karaktere sahip olmak avantajlarınızı ciddi bir şekilde arttırmaktadır. Dolayısıyla Legend Online marketi, zirve yarışında kişilere büyük fırsatlar teklif etmektedir. Kahramanların ve eşyaların güçlenmesi hem saldırı hem de savunma istatistiklerini yükseltmektedir.

Ancak altın kullanarak bunları alabilmek için bilgisayar başında saatlerce bu oyunu oynamak gerekir. Ne var ki bunu sağlamak imkânsızdır. Eğer kısa sürede çözüm bulmak, oyunu daha zevkli ve eğlenceli şekilde oynamak istiyorsanız Legend Online Reborn ucuz elmas satın alabilirsiniz.

Böylece düşmanlarınız üzerinde hâkimiyet kurabilir, oyunda istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz.

Legend Online Reborn Elmas Fiyatları

Legend Online Reborn elmas, size kod halinde sunulmaktadır. Bunların alınması ardından market üzerinde hemen istediğiniz ürün alınabilmektedir. Size 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verildiği için günün istediğiniz saatinde, vakit kaybetmeden kullanabilirsiniz.

Her oyuncunun daha iyi verim alabilmesi için Legend Online Reborn elmasları farklı seçenekler halindedir. Bunlar 150 + bonus 15 elmas bonustan 7500 + bonus 750 elmasa kadar farklılaşmaktadır. Hepsi farklı fiyatlara sahip olmakla birlikte Legend Online Reborn ucuz elmas şeklinde sizlere sunulmaktadır.

Dolayısıyla güvenilir ödeme yöntemlerinden yararlanarak hemen sipariş verebilirsiniz. Ardından dakikalar içerisinde bilgilerini sağladığınız hesaba aktarılmaktadır.

Güvenilir Ödeme Yöntemleri ile Legend Online Reborn Elmas Kopazar'da!

Online alışveriş günümüzde yoğun olarak yapılmaktadır. İnsanlar almak istedikleri ürün veya hizmeti, kendisine en kolay gelen seçenek üzerinden gerçekleştirmek ister. Dolayısıyla Legend Online elmas fiyatları kadar ödeme yöntemleri de merak etmektedir. Sitemiz size şu gibi seçenekleri sunmaktadır;

ATM
Havale
EFT
GPay
İninal
Paymentwall
Maestro
MasterCard
Visa
Bunlar arasından herhangi biri istediğiniz zaman kullanılabilir. Şayet EFT ya da Havale sistemlerini tercih ederseniz, sitemiz sizden bir kesinti yapmamaktadır. Bunun haricinde istediğiniz zaman işlem yapmanız mümkündür.

Canlı Destek

İnternet sitelerinde bulunan canlı destek hizmetleri, kişilere aldıkları/almak istedikleri ürün, hizmet hakkında soru sorabilmeyi, deneyimlediği sorunu çözüme kavuşturabilmeyi mümkün hale getirir. Sitemiz sizlere hafta içi ve hafta sonu her gün 09:00 ile 00:30 arasında aktif olan bir hat sunmaktadır.

Eğer ekiplerimiz ile iletişime geçmek, soru sormak istiyorsanız, tek yapmanız gereken sitemize girdikten sonra sağ üstte yer alan “canlı destek” üzerine tıklamadır. Sonrasında ise sizden istenen bilgileri girerek, konuşmayı başlatabilirsiniz.

Ardından en kısa sürede boşta olan bir müşteri temsilcimiz size ulaşacak, konu hakkında size yardımcı olacaktır. Aynı şekilde iletişim sekmesi üzerinden e-mail adresimizi bulabilir, buradan da Legend Online Reborn ucuz elmas hakkında destek alabilirsiniz.

Legend Online Reborn Elmas Yükleme Güvenli Mi?

Online olarak yapılan işlemlerde ne derecede güvenlik olduğu oldukça önemlidir. Bu sebeple Legend Online Reborn fiyatları kadar, işlemlerin ne kadar güvenilir olduğu da merak edilmektedir. Sorular oldukça anlaşılır olmakla birlikte, hesabınız için tehlike barındıran herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Ekiplerimiz verilen sipariş isteğini en kısa sürede değerlendirerek, sağlanan bilgiler ışığında tanımlamaktadır.

Böylece çok kısa sürede tarafınıza iletilmektedir. Ardından oyun içi marketin, dilediğiniz alanında kullanmanız mümkündür. Size kesintisiz olarak hizmet veren sitemiz SSL sertifikasına sahiptir. Bu nedenle ödeme işlemleri de dâhil sorunsuz, güvenilir bir şekilde işlem yapılmaktadır.

Legend Online Reborn Nasıl Oynanır?

Legend Online Reborn web tabanlı oynandığı için, oyuncular arasında ilk sırada nasıl oynandığı gelmektedir. Legend Online hızlı giriş yapıldıktan sonra, arayüzün sol kısmına mevcut oyuncular, karakterin askeri yer almaktadır.

Sağ tarafta ise düşman taraf yer almaktadır. Her tarafından becerileri, HP bilgisi, sembol gibi bilgileri, arayüzün sağ alt tarafında görülebilmektedir. Büyü yetenekleri, becerileri klavyeden 1, 2, 3, 4 ve 5 tuşları ile kullanılabilir. Aynı şekilde sol tuşa tıklamak da yeterlidir. Hangisi size daha avantajlı geliyorsa tercih edilebilir.

Sembollerden her biri bir beceri demektir. Aynı zamanda art arda atılamaz. Çünkü bir bekleme süresi vardır. Üstlerinde kullanılabilecek miktar, oran ve ne zaman atılabileceği yazılıdır. Sembollerin en başta kullanılabilmesi için aktif hale getirilmiş olması ve slota takılması gerekir.

Legend Online Reborn Elmas

Legend Online Reborn Nasıl Yüklenir?

1 )Öncelikle  https://lortr.creaction-network.com/    sitesinden oyuna id şifreniz ile giriş yapın 

2) Oyun açıldıktan sonra soldaki menüden en üstteki "Ödeme" seçeneğine tıklayın.

3) Açılan yeni sayfada, en üstten serverinizi seçin. Soldaki panelden Oasis epin seçeneğine tıklayın ve  satın almak istediğiniz elmas miktarının yanındaki Satın Al butonuna tıklayınız.

4 ) Son olarak açılan penceredeki kutucuğa kodunuzu girip "Devam" butonuna tıklayınız. İşleminiz tamamlanmıştır.

 

RESİMLİ ANLATIM ;

Canlı Destek