# #

Nasıl item alırım ?
Anasayfa > Kopazar™

 
*Sitemizdeki itemlere sipariş verebilmeniz için öncelikle ödeme yaparak üyeliğinize bakiye yüklemeniz gerekmektedir.Nasıl bakiye yükleyebileceğinizi görmek için tıklayın.
 
* KOPAZAR item alışverişlerinin güvenli bir ortamda yapılmasını sağlayarak item satışlarına aracılık eder.İtem satış sistemimizde alıcının veya satıcının dolandırılma ihtimali yoktur. Alıcı ödemesini Kopazar'a yapar  ve itemini Kopazar'dan teslim alır. Satıcı itemi Kopazar'a teslim eder ve parasını Kopazar'dan alır.Kopazar alıcı ve satıcı arasında köprü vazifesi görür. Böylece iki tarafında riski  "0"  a inmiş olur. 
 
* İteme sipariş verdiğiniz anda satıcının cep telefonuna iteminin satıldığı bilgisi sms olarak gönderilir.Satıcı canlı destek hattımızdan iletişime geçerek itemi bize teslim eder. Bu aşamalarda sizin bilgisayar başında beklemeniz GEREKMİYOR,  satın aldığınız item bize teslim edildiğinde cep telefonunuza iteminizin hazır olduğuna dair sms gönderilir ve siz de müsait olduğunuzda iteminizi canlı destek hattımıza bağlanarak teslim alabilirsiniz.
 
*Sipariş verdiğiniz itemin satıcısına  1 saat içinde ulaşamazsak veya satıcıdan dönüş alamazsak sizin talebinize göre siparişinizi iptal edebilir veya satıcıya biraz daha süre tanıyabiliriz. Sipariş verdiğiniz item hakkında satıcıdan bilgi aldıysak satıcının itemi teslim etmek için min. 6 saat süresi vardır,bu süre sizin isteğinize göre uzatılabilir ve satıcıya daha fazla süre tanıyabiliriz.Bu süre zarfında sizin bilgisayar başında beklemeniz gerekmiyor item hazır olunca sms ile size bilgi verilecektir ve siz de müsait olduğunuzda iteminizi bizden teslim alabilirsiniz.
 
*İtem ilanlarının altındaki  "Satıcıya Yaz"  butonundan  satıcılara  mesaj gönderebilir,item hakkında bilgi alabilir,satıcıdan fiyatı düşürmesini isteyebilir,ne zaman teslim edeceğini sorabilir ve bu şekilde item alışverişlerinizin daha hızlı ve sağlıklı sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz.
 
*İtem siparişinizin başarısız olması durumunda paranız sitedeki üyeliğnize tekrar yüklenecektir, bu durumda diğer ilanlara sipariş verebilir , sitemizdeki diğer ürünleri satın alabilir veya paranızı nakit olarak geri iade alabilirsiniz. 
 
*Sitemizde  satılan itemlere legal olup olmadığı bir garanti vermeyiz . İtemleri üyelerimiz sattığı için itemlerin satılmadan önceki durumları hakkında bilgi sahibi olmamız imkansız.KOPAZAR sadece satıcıdan alıcıya item aktarımın güvenli bir ortamda gerçekleşmesine olanak sağlar.
 
*İtem alışveriş işlemleriniz çalışma saatlerimiz 9:30-00:30 arasında yapılabilmektedir.
 
 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem