Türkiye'nin oyun pazarı
Nostale

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 1

Nostale

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Nostale Hakkında

Nostale

2006 yılında Kore’de çıkan Nostale, bir MMORPG oyundur. Çıkışından bir süre sonra popülerleşmesi sayesinde pek çok farklı ülkeden oyuncu kazanmayı başaran Nostale şu anda; İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Japonca, Çince, Almanca, İtalyanca, Lehçe, Rusça ve Türkçe dilleri gibi pek çok farklı dilde yayın yapan bir oyundur.

Dört farklı karakter seçeneğinin yer aldığı oyunda karakterlerin özellikleri ise şu şekildedir:

Maceracı: Oyuna yeni başlayan oyuncuların seçebileceği tek sınıf olan Maceracı sınıfında 20. seviyeye ilerledikten sonra size sunulan sınıflardan bir tanesini seçerek oyunda ilerlemeye devam edebilirsiniz.

Kılıç Savaşçısı: Kılıç savaşçısı hem yakın dövüş, hem de uzak dövüş konusunda uzmanlaşmıştır. Ayrıca, sahip olduğu ek özellikler sayesinde aynı anda birden fazla kişi ile de savaşan Kılıç Savaşçısı, Nostale’da yer alan sınıf seçenekleri arasında, en dayanıklısıdır.

Okçu: Okçu’nun yapabildiği özellikler çok sayıdadır. Uzak ve yakın dövüş konusunda uzmanlaşabilen Okçu, rakiplerini her iki dövüş türünde de alt edebilmektedir. Aynı zamanda, dövüşlerde kaçarak ok atabilme özelliği sayesinde avantajlı konuma gelen Okçu, Nostale’da oyun severlere sunulan sınıf seçenekleri arasında, en hızlı olanıdır.

Büyücü: Büyücü, girdiği mücadelelerde yaptığı büyü saldırıları ile rakiplerini alt eder. Aynı zamanda mistik silahlara da sahip olan Büyücü, bu silahları ile istediği kişiyi iyileştirirken, istediği kişiyi de lanetleme özelliğine sahiptir.

Nostale’da Daha Önce Tatmadığınız Türden Bir Macera Sizleri Bekliyor

Nostale’da gerek rakiplerinizin önüne geçebilmek, gerekse de oyundan alacağınız keyfi artırabilmek için Gameforge E-Pin satın alarak bu E-Pini, oyun içi para birimine dönüştürmeniz gerekmektedir. Oyun içi para birimine dönüştüreceğiniz E-Pinler ile birçok özel eşyaya erişme şansını yakalayabilir, daha fazla tecrübe puanı kazanarak, oyunda daha hızlı seviye atlama şansını elde edebilirsiniz.

 

 

Nostale

Nostale Noslira nasıl yüklenir ?
 

 1.  Oyunun sitesine üye girişi yaptıktan sonra sol üst taraftaki " Eşya dükkanı"a tıklayınız.

 2.  Kuponu bozdur ’a tıkladıktan sonra açılan sayfada " E-pin "e tıklayınız.

 3.  Açılan sayfada " Kupon Kodu " kısmına aldığınız e-pin’i aradaki "-" ler ile birlikte giriniz.

 4.  " Kupon kodunu kontrol et " tuşuna basınız.

 5.  Son olarak onay istenirse onu da veriniz.

 6.  Oyundan çıkıp girdiğinizde ürünün hesabınıza yüklendiğini göreceksiniz. 

Canlı Destek