Bakiye Bakiyem 0.00 TL
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
PlayStation Network Card
10 $ Bakiye

Playstation Network 10 $ Card

Playstation Network 10 USD kartı yalnızca ABD üyeliği için kullanılabilir. Diğer bölgeler için geçerli değildir. Diğer bölgelerin para birimine dönüştürülemez.
0 ⓚ 340.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
20 $ Bakiye

Playstation Network 25 $ Card

Playstation Network 20 USD kartı yalnızca ABD üyeliği için kullanılabilir. Diğer bölgeler için geçerli değildir. Diğer bölgelerin para birimine dönüştürülemez.
0 ⓚ 850.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
50 $ Bakiye

Playstation Network 50 $ Card

Playstation Network 20 USD kartı yalnızca ABD üyeliği için kullanılabilir. Diğer bölgeler için geçerli değildir. Diğer bölgelerin para birimine dönüştürülemez.
0 ⓚ 1,700.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
100 $ Bakiye

Playstation Network 100 $ Card

Playstation Network 20 USD kartı yalnızca ABD üyeliği için kullanılabilir. Diğer bölgeler için geçerli değildir. Diğer bölgelerin para birimine dönüştürülemez.
0 ⓚ 3,400.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 1

PlayStation Network Card

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
PlayStation Network Card Hakkında

Playstation Network Card

Online oyun oynamayı sevenlerin en çok araştırdığı konulardan birisi de, Playstation Network Card nedir? olmaktadır. Playstation Network Card yani kısa adı ile PSN, çok kişi ile online bilgisayar oyunlarını oynamayı sağlayan, aynı zamanda internet üzerinden Playstation ürünleri için alışveriş yapılmasına imkan sağlayan bir alt yapı sistemi olmaktadır. Playstation Network’un sahibi ve işletmecisi, Playstation’un da yapımcısı ve dünyaca ünlü teknoloji markası olan Sony Computer Entertainment şirketidir.

Playstation Network Ağı Ne İşe Yarar?

Günümüzde en çok kullanılan sistemlerden birisi olan Playstation Network ağı, online oynamayı sevenler için pek çok kolaylık sağlamakta olup, aynı zamanda çoklu online oyunları oynanmasına yardımcı olmaktadır. Çevrimiçi olarak oynanan bu bilgisayar oyunları gerçek kişilerle oynanmakta olup, bu sayede yapay zekâ ve araçlara gerek kalmadan, oyunlar gerçek kişilerle oynanabilmektedir.

Playstation Network ağının en büyük faydalarından ve kolaylıklarından bir diğeri de, satın alınmak istenen bütün oyunların bu ağ üzerinden online olarak alınabilmesi olmaktadır. Bir nevi uygulaması mağazası gibi çalışan bu Network ağında, güncel olarak çıkan bütün oyunlar anında satışa sunulmaktadır.

Playstation Network Ağı Nasıl Kullanılır?

Playstation Network ağı üzerinden alışveriş yapabilmek için ilk olarak, Playstation cihazına sahip olmak gerekmektedir. Daha sonra internet aracılığı ile Playstation Network ağına bağlanmak suretiyle, bu ağda bir kullanıcı hesabının açılması gerekmektedir. Playstation Network ağında üyelik oluşturulduktan sonra ise satın alınmak istenen oyunları almak için hemen alışverişe başlanabilmektedir.

Burada Playstation Network ağının özelliklerine bağlı olarak, panelden alışverişin yapılacağı ülke lokasyonları seçimleri de yapılabilmektedir. Buna bağlı olarak Amerika ya da İngiltere lokasyonlu mağazalar ise en çok tercih edilen seçenekler olmaktadır. Ülke lokasyonu seçildikten sonra ise o ülkeye ait olan mağaza üzerinden daha farklı oyunlara erişebilme şansı da bulunmaktadır.

Playstation Network Ağında Ödeme Yöntemleri Nedir?

Playstation sahiplerinin en çok merak ettiği konulardan bir diğeri de, Playstation Network ağında ödeme yöntemleri nedir? olmaktadır. Playstation Network ağında yapılan alışverişlerde en sık kullanılan ödeme yöntemlerinden birisi, bankalara ait olan kredi kartları olmaktadır. Playstation Network ağında kredi kartları kullanılabilse de, bazı kredi kartlarını bazı ülkelere ait olan mağazalarda kullanma olanağı bulunmamaktadır.

Bu aşamada ise ödeme yöntemi olarak büyük bir kolaylık sağlayan ve adeta bir kredi kartı vazifesi gören Playstation Network Card devreye girmektedir. Playstation Network Card alınarak, Network ağında yer alan bütün mağazalarda alışverişler kolaylıkla yapılabilmektedir. Playstation Network Card, kısa adı ile PSN card, bankaların verdiği ön ödemeli sanal kartlar gibi kullanılabilmektedir.

Buna bağlı olarak Playstation Network Card istenilen meblağlarda satın alındıktan sonra, bu karta ait olan 12 haneli kodu, Playstation Network ağında bulunan kullanıcı hesabının kredi bölümüne girdikten sonra hesaba para otomatikman yüklenmiş olmakta ve bütün Playstation Network mağazalarından istenilen alışveriş yapılabilmektedir. Playstation Network Card ise internet üzerinde yer alan alışveriş sitelerinden ya da Sony mağazalarından kolaylıkla satın alınabilmektedir.

Playstation Plus Nedir?

Playstation Network ağı bilgisayar oyunu sevenlere pek çok kolaylık sunmakta olup, bunlardan en çok sevileni ise Playstation Network ağı üzerinden satın alınabilen Playstation Plus aboneliği olmaktadır. Playstation Plus aboneliği 1 yıllık olarak alınabilmekte olup, alınan bu abonelik sayesinde pek çok ekstra özelliğe ulaşmak mümkün olmaktadır. Playstation Plus aboneliği sayesinde, 1 yıl boyunca hiç bir ücret ödemeden 50’ye yakın oyuna sahip olunabilmektedir. Aynı zamanda Playstation Plus aboneliği sayesinde, merak edilen ve satın alınması düşünülen oyunların hepsi 60 dakikalık deneme süresi boyunca ücretsiz olarak oynanabilmektedir.

PlayStation Network Card
Canlı Destek