Türkiye'nin oyun pazarı
660 Uc Unknown Cash

660 Uc Unknown Cash

Sadece Türkiye üyeliği için kullanılabilir. Diğer bölgeler için geçerli değildir.
30 ⓚ 180.00 ₺
  • 00
    Gün
  • 00
    :
  • 00
    :
  • 00

PUBG Mobile'ın en çok tercih edilen UC seçeneklerinden birisi olan 660 UC, Kopazar'da indirimli fiyatlarıyla sizi bekliyor! Hemen sitemize üye ol ve uygun fiyatlarla 660 UC almanın keyfini yaşa! Üstelik anında teslimat avantajıyla saniyeler içerisinde UC kodun elinde ve oyunda hesabına tanımlayabiliriniz. Satın almış olduğun 660 Unkown Cash kodunu hesabına tanımlayarak hemen harcamaya başlayabilirsin. Kopazar'dan alacağın UC'lerde kazandığın bonusları bir sonraki alışverişlerinde kullanmayı da unutma!

Pubg Mobile UC Nasıl Alınır?

Kopazar olarak sizlere uygun fiyatlarla PUBG Mobile UC sağlamaktayız. PUBG Mobile'da silah kostümlerine, çeşitli kıyafetlere UC sayesinde sahip olabilirsiniz. 660 UC anında hesabında! Kopazar üzerinden PUBG Mobile UC satın alarak maceraya hemen katıl! Sizlere 7/24 anında teslimat yapmatayız. Sipariş verebilmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

   1. PUBG Mobile almak için öncelikle web sitemiz üzerinden kayıt olmanız gerekmektedir. Kopazar'a üye olmak çok basit ve ücretsizdir.
   2. Üye olduğunuz hesabınıza, alışveriş yapacağınız tutar kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Sitemizde sizlere uygun ödeme seçeneklerini (Kredi Kartı- Havale- Eft- Mobil Ödeme) kontrol edip bakiye yükleyebilirsiniz.
   3. Sitemizde UC siparişi vermeniz gerekmektedir. UC satış sayfasını ziyaret ederek almak istediğiniz miktarı seçiniz ve "Satın Al" butonuna tıklayınız.
   4. Sipariş verdikten sonra kısa sürede UC kodlarınız "E-pin Siparişlerim" Bölümüne gelecektir. Siparişleriniz 7/24 hızlı bir şekilde teslim edilir ve istediğiniz hesabınızda bu kodları kullanabilirsiniz.

Pubg Mobile UC Nasıl Yüklenir?

Kopazar üzerinden almış olduğunuz  UC yükleme işlemi oldukça basit. PUBG UC yükleme işlemlerini kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Lütfen aşağıdaki adımları takip ediniz.

1. Satın almış olduğunuz UC'lere "E-Pin Siparişlerim" kısmından ulaşabilirsiniz.
2. UC'yi hesabınıza yükleyebilmek için BURADA bulunan "midasbuy" sitesine giriş yapıyınız.
3. Kaşınıza doldurmanız gereken iki alan çıkacaktır. Burada Oyuncu ID'nizi "EPin" kısmına da bizden almış olduğunuz kodu yazıyorsunuz.
NOT: Oyuncu ID yazdıktan sonra yanında bulunan Onay butonuna tıklayınız. Oyuncu ID'nizi doğru yazdığınızdan emin olunuz.
4. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra "OK" butonuna basınız ve yüklemeyi gerçekleştiriniz.

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 8

Pubg Mobile Uc

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Canlı Destek