Bakiye Bakiyem 0.00 ₺
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Pubg Mobile 60 UC

Pubg Mobile 60 UC

Sadece TR ID nize yükleme yapılır
0 ⓚ 26.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Kopazar'ın 19 yıllık tecrübesi ile 60 UC satın al ve hemen PUBG Mobile'da dilediğin gibi harcamaya başla! İndirimli olarak Kopazar'dan alacağınız 60 UC kodu anında teslim edilir ve anında ID'nize yüklenir. 60 UC almak için yukarıda bulunan "satın al" butonuna tıkla, aşamaları takip et ve kodunu al. Almış olduğunuz PUBG Mobile 60 UC ID'nize anında teslim edilir. 

60 UC Nasıl Satın Alınır?

Kopazar olarak sizlerin uygun fiyatlarla PUBG Mobile UC almanızı sağlıyoruz. PUBG Mobile'da Silah Skinlerine ve diğer özel içeriklere ulaşabilmeniz için UC'ye ihtiyacınız vardır. Kopazar üzerinden UC Satın Al ve maceraya katıl. Bunlar için öncelikle bir Kopazar üyeliğiniz olması gerekmektedir. Bu işlemleri şu şekilde tamamlayabilirsiniz:

 • 1. UC almak için öncelikle web sitemiz üzerinden Kayıt Olmanız gerekmektedir. Kopazar'a üye olmak çok basit ve ücretsizdir.
 • 2. Üye olduğunuz hesabınıza, alışveriş yapacağınız tutar kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Sitemizde sizlere uygun ödeme seçeneklerini (Kredi Kartı- Havale- Eft- Mobil Ödeme) kontrol edip bakiye yükleyebilirsiniz.
 • 3. Sitemizde PUBG Mobile UC siparişi vermeniz gerekmektedir. PUBG Mobile UC satış sayfasını ziyaret ederek almak istediğiniz miktarı seçiniz ve "Satın Al" butonuna tıklayınız.
 • 4. Sipariş verdikten sonra kısa sürede E-pin kodlarınız "E-pin Siparişlerim" Bölümüne gelecektir. Siparişleriniz 7/24 hızlı bir şekilde teslim edilir ve istediğiniz hesabınızda bu kodları kullanabilirsiniz.

PUBG Mobile UC Nasıl Yüklenir?

PUBG Mobile UC güvenli alışveriş ile ID'nize Kopazar tarafından yüklenebilmektedir.

Sipariş verdiğiniz sırada, UC yüklemek istediğiniz hesabınızın ID'sini Kopazar paneline giriniz. 

"Satın Al" butonuna tıklayınız. Hesabınıza yükleme işlemi kısa sürede tamamlanacaktır.

Herhangi bir sorunda Canlı Destek ekibimize bağlanabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 10

Pubg Mobile Uc

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Canlı Destek