Türkiye'nin en büyük oyun pazarı
Dijital Cd Key World of Warcraft Battle Chest
World of Warcraft oyununun ana pakettir ve ilk yüklenen pakettir. Sadece yeni hesaplarda kullanılabilir. World of Warcraft , Burning Crusade , Wrath of the Lich King , Cataclysm , Mists of Pandaria , Warlords of Draenor , Legion ek paketlerini içermektedir. Aynı zamanda World of Warcraft Battle Chest paketini satın alıp aktif ettiğiniz üyelikte 30 gün oyun süresi sahibi olursunuz.
0 ⓚ 150.00 ₺

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

0.00 / 0

World of Warcraft

Sen de yorum yap!

Yorum Yap

World of Warcraft Hakkında

World of Warcraft CD Key

Blizzard Entertainment firması tarafından geliştirilen World of Warcraft, 2004 yılından bu yana oyuncuların beğenisini toplamakta ve her geçen yıl daha yüksek oyuncu sayılarına ulaşarak, MMORPG konusunda rekor üstüne rekor kırmayı başarmaktadır. Çünkü World of Warcraft, oyunculara MMORPG konusunda gelmiş geçmiş en iyi deneyimi sunmakta ve belirli aralıklarla oyunculara sunulan ek paketler sayesinde, World of Warcraft’ın içeriği sürekli olarak gelişmektedir. Bu sayede, oyuncular World of Warcraft üzerinde 10. yıllarını doldurmalarına rağmen oyundan hiçbir şekilde sıkılmıyor, aksine oyun dünyasında ses getiren ek paketler sayesinde, oyuna her geçen gün daha da bağlanıyor.

World of Warcraft, oyunda yer alan her ırka ait dünya tasarımları ve bu tasarımların en ince ayrıntısına kadar dikkat edilerek oyunculara sunulması gibi yönleri ile kalitesini ortaya koymuş bir yapımdır. Oyunda, herhangi bir şekilde özensiz veya detay barındırmayan bir yapı, nesne veya eşya bulmanız mümkün değildir. Çünkü World of Warcraft, her şeyden önemlisi oyunculara ilk olarak kaliteyi sunmaktadır. Bu yönü sayesinde on yılı aşkın bir süredir milyonlarca oyuncuya sahip olan yapım, bu rakamı her geçen yıl artırmakta ve çıkarmış olduğu ek paketler sayesinde de, oyundan soğuyan oyuncuları, tekrar kendisine çekmeyi başarmıştır.

World of Warcraft CD Key Satın Alarak Hemen Oynamaya Başlayın

World of Warcraft CD key sahibi olarak bu efsanevi MMORGP oyunun hemen denem fırsatı bulabilirsiniz. Eğer kendinizi sıkı bir MMORPG hayranı olarak tanımlıyorsanız World of Warcraft, gerek detaylı karakter seçim ekranı, gerek kurgusal yapısı, gerek oynanış dinamikleri ve gerekse de dünya tasarımları başta olmak üzere, pek çok farlı yönden ilginizi cezbedecek ve sizi kalitesi ile büyüleyecek türden bir MMORPG oyunudur.

 

World of Warcraft Nasıl Kullanılır

World of Warcraft Cd-Key Yükleme

1 )  ilk olarak " eu.battle.net" sitesine giriş yapın.

2 ) Giriş yaptıktan sonra  sağ kısımda " Add a Game Ke" tıklayın.

3 ) Açılan sayfada " Enter Code "  yazan yere size verilen kodu girip " Redeem Code " tıklıyorsunuz.

4 ) Oyununuz battle.net  hesabınıza eklendi.
 

Oyuna battle.net id ve şifreniz ile giriş yaparak oynayabilirsiniz.