# #

Allods Online indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

Allods Online

 

Gerçek zamanlı oynanabilen üçüncü tekil şahıs kamera açısına sahip olan Allods Online, her ne kadar World of Warcraft özentisi olarak görülse de çok başarılı bir başyapıt. İnsanların göremediği veya görmek istemediği bu büyük başarının, hakkını vermek gerekiyor.

 

Tamamen Türkçe desteğine sahip olaması, Türkiye pazarında popüler olmasını sağladı. Özellikle seslerin Türkçe olması çoğu oyuncuyu fazlasıyla memnun etti. Level sistemi çalışan bu oyunda tamamlamanız gereken çok görev var. Bu görevleri yaparsanız oyuna daha kolay adapte olursunuz, yapmazsanız gelişemezsiniz.

 

Farklı ırk ve karakterleri içinde barından Allods Online’da tam olarak 6 ırk ve 28 karakter sınıfı bulunmakta. WoW’a göre daha fazla karakter seçeneğine sahip olan bu oyunda, yapamayacağınız şeyler çok sınırlı. Tamamen özgürsünüz diyebiliriz.

 

Elfler: Uzun kulaklı insana benzeyen ama oldukça farklı bir karakter sınıfıdır. Çoğu oyunla özdeşmiş olan bu karakter, genellikle ok ve yay kullanır.

 

İnsanlar: Güçlü ve ağır silah kuşanan bir ırktır. Oyundaki en düzgün karakterdir.

 

Bodurlar: Küçük boylu cücelere benzeyen minik varlıklardır. Boylarından büyük silahlar kullanırlar ve çok güçsüzdür. Oyunun en itici karakteridir.

 

Orklar: Zombilere benzeyen bu karakter sınıfı, uzunluklarıyla dikkat çeker. Çekil ve yapı itibari ile çok farklıdır.

 

Seçtiğimiz karaktere yardımcı olarak hayvan sahibi de olabiliriz. Mağazadan satın alınan bir pet, karakterimize hem yol arkadaşı hem de güçlü ve sadık bir yardımcı. Her petin özelliği farklı oluyor. Petleri ister gerçek parayla isterseniz de oyun parasıyla alabilirsiniz.

 

Sınıf seçiminde çok fazla seçenek olduğu için açıklama gereği duymuyorum. Zaten oyunun Türkçe olması, işinizi aşırı derecede kolaylaştırıyor. Her karakterin özelliği ve yapısı detaylı bir şekilde bulunmakta.

 

Allods Online Kristal Satın Al

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem