# #

Anime Tadında Bir Oyun League of legend
Anasayfa > Makaleler

                                                               Anime Tadında

 

Oyun dünyası League of Legendssevenler ve sevmeyenler olarak ikiye ayrılır. League of Legendssevenler de costplayciler ve League of Legends tutkunu olarak ikiye ayrılır. Aslında çoğu kişi bilgisayar oyunlarının insanı asosyalleştirdiğini düşünür ama bunun için önce League of Legends ortamını görüp öyle yorum yapmanızı öneririm. Örneğin League of Legendsdüzenli olarak yaptıkları tanışma toplantıları, turnuvalar ve costplaycilerin düzenledikleri ve katıldıkları etkinlikler göz önüne alındığında bu tezin etkili bir şekilde çürütüldüğünü görebilirsiniz.

 

                Aslında League of Legends bir bilgisayar oyunundan fazlası. Bu oyun çoğu kişi açısından bir yaşam biçimine dönüşmüş durumda. League of Legendsoyunun tutkunu olan Pentakill grubunun Smite and İgmite adlı albümlerinin bütün şarkılarının League of Legends lol1’a ithafen yazıldığına kendi kulaklarınızla şahit olabilir ve bu oyunun,  grubun üyelerinin hayatlarında ne kadar önemli bir yer kattığını görebilirsiniz. Bu oyunun farklı kılan ve insanlar açısından bu kadar önemli yapan şey özellikle grafikleri ve her karakterin kendine has tutarlı özellikleriyle hikayeyi zenginleştirmesi.İşte bu esnada costplaycileri anlıyorsunuz. Çünkü karakterler sizinle özleşip gerçek dünyaya adım atmak istiyorlar. İşin özünde Dota’nın yaratım sürecinde çalışan çoğu isimle çalışılmış olması bu ekibin yarattığı her oyunun  büyük kitleler tarafından takip edildiğinin bir ispatı aslında. Ama Dota karakterlerinin çok fazla costplayini göremezsiniz. Çünkü League of Legends ’in karakterleri daha detaylı uğraşılmış, daha renkli ve daha sıcaktır. Savaş oyunlarındaki boğucu hava yerine bir dinamizm vardır. Oyun keyifli bir animeyi izlemek tadında ama hikayeyi siz yönlendirebiliyorsunuz.

 

                Eğer bu tarz oyunlara ilginiz varsa bu oyunu denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum ama dikkatli olun farkında olmadan tutkunu olabilirsiniz. Hem oyun anlamında hem gerçek hayatınızda yepyeni bir ortama adımınızı atmanızı sağlayacak League of Legends . Yepyeni arkadaş ortamında yepyeni deneyimler yaşayacaksınız. Hatta kendinizi costplay turnuvası için annenizin dikiş kutusunu karıştırırken de bulabilirsiniz. Bütün bunları yaşamak ve hayata daha renkli bir açıdan bakmak için yapmanız gereken tek şey bu oyunu oynamak.

 

                İyi eğlenceler.

 

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem